červen 2024

3x Nonari slevový kód na červen 2024

(25 hodnocení)
O obchodu

Na e-shopu Nonari můžete nakoupit pestrý sortiment šikovných pomůcek do dílny a do domácnosti. V nabídce je drobná elektronika, vybavení do kuchyně nebo kanceláře, hračky pro děti a mnoho dalšího. E-shop nabízí například cashback nebo dopravu zdarma. Novinky můžete sledovat na sociálních sítích a třeba tam najít i nějaký slevový kód.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Nonari jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nonari slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Nonari 2024

Obchod Nonari nabízí téměř vše, na co byste si jen mohli vzpomenout. Různorodé produkty jsou pečlivě rozřazeny do kategorií jako jsou elektro, dům, auto, papírnictví, ale také chovatelství, móda, nebo sladkosti. Zkrátka od všeho něco, a ještě k tomu za výhodné ceny, celoročně výrobky totiž pořídíte s co nejnižší cenou.

Ale nejen proto je e-shop tolik dostupný. Způsobů, jak ušetřit na Nonari, existuje totiž vícero. Mimo běžné slevy a výprodeje na vás zde čekají i slevové kupóny a kódy. Dopravu zdarma získáte při každém nákupu v hodnotě nad 1 200 Kč. A odměnit se můžete nechat pomocí cashbacku.

Internetový obchod je hodnocen na portále Heureka, kde se shledává se spokojeností 96 % svých zákazníků (březen 2023).

Jak získat slevový kupón Nonari

Jestliže si přejete využít co největší možné slevy, Nonari slevový kupón vám k tomu dopomůže. Dost možná jste se s nimi již při online nakupování setkali. Jedná se o krátké heslo nebo pin, po jehož správném využití se vám z ceny koupě odečte sleva navíc. Ptáte se tedy, jak získat slevový kupón Nonari?

Je to vcelku jednoduché. Mnohdy se kupóny vyskytují již na samotných internetových stránkách obchodu. Nejčastěji tedy během různých akcí, nebo výprodejů. Na e-shopu se můžete také registrovat a přihlásit se při tom k odběru newsletteru. Díky němu zůstanete vždy včas a pravidelně informování o novinkách Nonari.

Jak uplatnit slevový kód Nonari

Pokud už máte slevový kód Nonari k dispozici, nebojte se jej využít. Právě až tehdy se vám totiž slíbená sleva odečte. Ani návod na to, jak uplatnit slevový kód Nonari, není složitý. Skládá se z několika kroků.

Nejprve si na stránkách navolte produkty, které si přejete zakoupit a přesuňte je do virtuálního nákupního košíku. Až budete s výběrem hotovi, klikněte na něj. Zobrazí se vám váš nákup spolu s cenou. Pod sloupcem produktů se nachází několik volitelných možností a pod nimi kolonka s nápisem „Vložit slevový kupón“. Váš kód do tohoto pole opište, zaklikněte „Přidat“ a máte hotovo.

Cashback Nonari

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Cashback odměny již nejsou žádnou novinkou online nakupování. Využívá je množství zákazníků právě pro ojedinělé výhody, které nabízí. Za každý nákup se vám totiž po dokončení objednávky jistá část z útraty vrátí. Stačí se zaregistrovat na některém z portálů uvedených níže a vybraný e-shop navštívit skrze speciální odkaz. Už za registraci lze navíc ve většině případů získat bonus.

Nonari cashback poskytují celkem čtyři portály. Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze vám vrátí 3 % z každého nákupu na internetovém obchodě Nonari. Služby lze dokonce využívat opakovaně a kombinovat s jinými slevami.

Nonari slevy – výprodeje, Black Friday…

Už při vstupu na e-shop se vám zobrazí nejvýhodnější aktuální nabídky. Například po celý březen máte možnost připlácet za dopravu pouze 1 Kč, pokud si při tvorbě objednávky zvolíte přepravce PPL. Nonari slevy nejsou ojedinělé, setkáte se s nimi každý den ve všech kategoriích zboží.

Stejně tak jistě narazíte na občasné Nonari výprodeje, nebo slevové akce jako Nonari Black Friday, při nichž klesají ceny produktů na minimum. Aby vám nic neuniklo, přihlaste se k odběru newsletteru. Podaří se vám to jednoduchou registrací na e-shopu, na e-mail vám následně budou pravidelně chodit nejnovější zprávy.

Nonari doprava zdarma a cena poštovného

Existují způsoby, jak se vyhnout jindy běžnému doplatku za doručení. Doprava zdarma Nonari je k dispozici, a to k veškerým objednávkám v hodnotě nad 1 200 Kč. V jiných případech se cena poštovného Nonari liší dle zvoleného dopravce:

  • GLS – výdejní místo je za 59 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místo je za 75 Kč
  • PPL – výdejní místo je za 79 Kč
  • Zásilkovna – na adresu a GLS – doručení na adresu jsou za 99 Kč
  • PPL – doručení na adresu je za 109 Kč

Může se stát, že narazíte na některou z ojedinělých akcí. Například po celý březen 2023 platila akce při volbě dopravce PPL – výdejní místo pouze za 1 Kč.

Nonari vrácení zboží

Pokud jste si nákup rozmysleli až po převzetí balíčku, nezoufejte. Poskytované jsou totiž služby vrácení zboží, jejichž prostřednictvím se vám podaří získat zpět vaši útratu výměnou za zakoupené nepoškozené produkty.  Nutné je však dodržet lhůtu, jelikož je k dispozici pouze vrácení zboží Nonari do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Obchod informujte skrze e-mailovou adresu: info@nonari.cz. S přesnějším návodem budete následně kontaktováni přes zákaznickou podporou obchodu. Pokud výrobky navrátíte včas a nepoškozené a neopotřebované, budou vám zaslány zpět peníze.

Nonari reklamace 2024

Reklamace Nonari produktů fungují na podobném principu. Využít je můžete tehdy, kdy vám přišlo již poničené nebo neúplné zboží, případně jiné výrobky, než jaké jste si objednali. Se vším vám napomůže reklamační formulář. Ten vytiskněte, vyplňte a podepsaný přiložte k pečlivě zabalenému balíčku.

Zásilku pak bezplatně odešlete skrze jakoukoliv z poboček Zásilkovny. Stačí, když na místě nahlásíte ID obchodu: 95549557. Takto lze zboží reklamovat do 30 dnů ode dne, kdy jste je převzali. Náhradou vám bude vrácení peněz, nebo nový produkt.

Nonari kontakt – e-mail, telefon, infolinka

S veškerými nejasnostmi se obraťte na kontakt Nonari.

Využijte Nonari telefon: 799 547 647, nebo Nonari e-mail:  info@nonari.cz.