květen 2024

2x New Balance slevový kód na květen 2024

(22 hodnocení)
O obchodu

New Balance je výrobce sportovního oblečení a doplňků. Muži, ženy i děti si zde mohou vybrat z řady bund, triček nebo bot. Při odběru newsletteru se můžete těšit na slevu 15 % z Vašeho nákupu. Při nákupu nad 50 € pak můžete využít dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na výrobky značky New Balance.

→ Jít do obchodu → Chci dopravu zdarma
Můžete přejít do obchodu. New Balance jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
New Balance slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit New Balance 2024

Pokud rádi sportujete, tak už jste určitě někdy slyšeli o značce New Balance. V nabídce značky New Balance najdete zejména obuv, oblečení a doplňky jak pro ženy, muže i děti. Velký podíl New Balance věnuje běžeckému vybavení a to zejména obuvi. Tato značka je čím dál tím víc populárnější a oblíbená, tudíž pokud máte zájem si zakoupit něco z nabídky značky New Balance, máte nepřeberné množství, kde oblečení nebo obuv značky New Balance pořídit. Takže pokud jste se rozhodli pořídit si nové boty na běhání, ve kterých jsou New Balance špičkou v oboru nebo cokoliv jiného včetně lifestylového oblečení značky New Balance, stačí se pouze rozhodnout, jestli raději zvolíte kamennou prodejnu nebo upřednostníte nákup z pohodlí domova a vyberete si z velké nabídky e-shopů. Mnohdy má i kamenná prodejna svůj e-shop a tak můžete čerpat výhody kamenné prodejny a e-shopu najednou.

Pojďte si zaběhat ve špičkových botách New Balance se slevou s využitím slevových kódů New Balance.

O značce New Balance a její historie

Společnost New Balance byla založena roku 1906 v Bostonu. Založil ji William J. Rilley s úmyslem pomáhat lidem, kteří měli problém s chodidly. Jednalo se o speciální podpůrné oblouky, které měly zlepšit tvar chodidla. Později svůj sortiment rozšiřoval a obuv byla zaměřena také pro lidi, kteří stojí dlouhé hodiny na nohou. V roce 1960 uvedla na trh společnost New Balance model Tracker, který byl první, skutečně profesionální běžeckou obuví. Společnost New Balance má také na svědomí první speciálně ženskou obuv na běhání. V současnosti v jejich nabídce kromě běžecké obuvi naleznete další sortiment na běhání a další rozmanitý výběr obuvi, doplňků a lifestylového oblečení.  New Balance udržuje na rozdíl od svých konkurentů výrobní kapacitu ve Spojených státech a pro zboží pro evropský trh zvolil výrobu ve Spojeném království, kde vyrábí některé z nejoblíbenějších modelů.

Jak a kde nakoupit značku New Balance

Záleží, jestli upřednostňujete nákup v kamenných prodejnách nebo raději volíte nákup přes internet. V některých případech naleznete i kombinaci, kdy kamenný obchod provozuje i e-shop.

Nákup v kamenných prodejnách

Jestliže upřednostňujete nákup v kamenných prodejnách, tak na značku New Balance určitě narazíte v každém obchodě se sportovní obuví a vybavením. Pokud potřebujete nakoupit přímo běžeckou obuv doporučujeme vyhledat některý ze specializovaných obchodů, který se zaměřuje především na běh a provádí zde diagnostiku došlapu, díky které zjistíte, zda jsou pro Vás boty New Balance ty nejlepší. New Balance se snaží vyjít vstříc individuálním potřebám běžce a tak kromě délky chodila zohledňuje i jeho šířku, včetně široké nabídky individuálních velikostí. Značku New Balance také najdete v každém velkém obchodě se sportovním vybavením a tyto obchody často pořádají různé výprodejové akce, díky nimž můžete pořídit produkty New Balance se slevou. Stačí sledovat aktuální letáky jednotlivých prodejen.

Nákup přes e-shop

Pokud jste časově vytíženi nebo preferujete nákup z pohodlí domova, tak doporučujeme pro nákup vybrat jeden z nepřeberného množství e-shopů, které značku New Balance nabízejí. Máte možnost si také v klidu porovnat ceny a probrat akce a slevy New Balance jednotlivých obchodů a prověřit jestli některý z obchodů nenabízí slevové kupóny New Balance.

slevový kupón New Balance

Nemusíte se bát, že Vám oblečení nepadne a zůstane Vám doma v šatníku, protože máte zákonnou lhůtu 14 dní na výměnu nepoužitého zboží a navíc mnoho e-shopů nabízí několikanásobně prodlouženou dobu. Takže máte dostatek času si oblečení vyzkoušet v pohodlí domova. K tomu mnoho e-shopů nabízí bezplatné vrácení, a tak nepřijdete ani o Vaše peníze za poštovné. Navíc mnoho obchodů nabízí slevu na poštovném při nákupu nad určitou částku a Vy tak můžete získat při nákupu Vašeho oblečení New Balance dopravu zdarma.

Velmi často se také setkáte s tím, že daný obchod provozuje i e-shop. Takže můžete spojit výhody nákupu přes internet a klasického obchodu. Vaše zboží si v klidu v pohodlí domova vyberete a poté si zboží vyzvednete na pobočce, kde si ho můžete vyzkoušet. Záleží samozřejmě na nabídce služeb konkrétního obchodu, ale většinou je tato služba zdarma a Vy tak nákupem obuvi nebo oblečení New Balance ušetříte nejenom peníze, ale i Váš drahocenný čas.

Akční nabídky, výprodeje a slevy New Balance

Běžecká obuv značky New Balance klade důraz na precizní provedení včetně výběru nejlepších materiálů, přičemž neustále sleduje nové trendy a snaží se jim přizpůsobit a obuv a vybavení neustále zdokonalovat. Na rozdíl od svých konkurentů stále nepřesunula výrobu mimo USA a Evropu. Z tohoto důvodu se nejedná zrovna o levnou značku, ale i tak se dá při nákupu oblečení značky New Balance ušetřit a nakonec je pořídit za rozumné ceny.  Z tohoto důvodu je vhodné sledovat výprodeje a slevy New Balance, kde máte šanci nakoupit funkční a navíc módní kousky New Balance se slevou.

Velmi často také e-shopy pořádají nejrůznější slevové akce a díky nim můžete získat slevové kupóny New Balance nebo za přihlášení k odběru novinek obchodu získáte slevový kód New Balance na nákup oblečení, který použijete při Vašem nákupu a navíc budete jako první informováni o novinkách a různých slevách New Balance.