červenec 2024

3x Nejlevnější knihy slevový kód na červenec 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Nejlevnější knihy se zabývá prodejem knih, kalendářů, omalovánek pro děti, CD s knihami i hudbou nebo také nabízí deskové hry. Knihy v e-shopu si můžete zakoupit v češtině, slovenštině, angličtině a řadě dalších světových jazyků. Zboží můžete do obchodu vrátit 30 dní od nákupu. Doprava zdarma z Nejlevnější knihy je k dispozici při nákupu nad 899 Kč. Slevy Nejlevnější knihy poskytuje studentům s ISIC kartou. Akční nabídky a slevové kódy do Nejlevnější knihy najdete na portálu Skrblík, který Vám pomáhá šetřit. Slevové kupóny Nejlevnější knihy mohou mít omezenou platnost, proto s nákupy neotálejte.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 199 Kč
Můžete přejít do obchodu. Nejlevnější knihy jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nejlevnější knihy slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Nejlevnější knihy 2024


Obchod Nejlevnější knihy se zaměřuje na nabídku cenově dostupných knih zejména v češtině, slovenštině, angličtině a němčině. V nabídce je více jak 12 miliónů titulů. Nejlevnější knihy drží mnoho zákaznických certifikátů a ocenění, nákup je tak bezpečný.
Obchod nabízí vždy aktuální slevy na Nejlevnější knihy. Jednotlivé typy slev jsou vysvětleny níže, vyberte si z nabídky a ušetřete při nákupu.

Aktuální slevy a slevové kódy na Nejlevnější knihy

Slevové kupóny na Nejlevnější knihy

Online obchod nabízí mnoho slev a řada z nich vychází výhodněji než klasické slevové kódy na Nejlevnější knihy. Pokud někdy budou zveřejněny slevové kupóny na Nejlevnější knihy, určitě je najdete zde. Aktuální slevy na Nejlevnější knihy popsané níže jsou velmi zajímavé i bez potřeby slevových kupónů, přesvědčte se sami.

Dárek zdarma na Nejlevnější knihy

Jako poděkování za nákup na Nejlevnější knihy obdrží každý zákazník aktuální číslo časopisu dTest zdarma.

Slevy pro stálé zákazníky

Slevový kód Nejlevnější knihy

První nákup proběhne za plnou cenu, druhý nákup budete mít s dodatečnou slevou ve výši 5 procent. Sleva je platná 12 měsíců od poslední převzaté a zaplacené objednávky. Sleva se Vám automaticky (to znamená, že slevový kód na Nejlevnější knihy není třeba) zobrazí ve Vašem zákaznickém účtu po přihlášení. Sleva se vztahuje na cenu zboží, nikoliv na cenu dopravy.

Odměny za věrnost na Nejlevnější knihy

Na kartě zboží na Nejlevnější knihy je vždy vidět počet bodů, které při nákupu obdržíte na své bodové konto. Body je možné dále získat např. psaním recenzí. Aktuální počet bodů si můžete prohlédnout po přihlášení do Vašeho účtu na Nejlevnější knihy.

Slevy na karty ISIC/ITIC/IYIC/ALIVE

Pokud vlastníte některou z karet ISIC, ITIC, IYIC nebo ALIVE, můžete získat dodatečnou slevu ve výši 5 procent. Sleva funguje téměř na celý sortiment, ale zpravidla se nevztahuje na jazykové učebnice a cenově zvýhodněné zboží. Sleva se vztahuje na zboží, u kterého na kartě knihy najdete oznámení “Na knihu sleva pro ISIC/ITIC držitele”.

Slevy pro držitele karet WSC

Dodatečná sleva ve výši 5 procent pro držitele karek WSC (World Senior Card). Slevu je možné uplatnit na zboží s ikonkou a textem “Na tento titul sleva pro WSC”.

VIP účet na Nejlevnější knihy

VIP účet zajistí nejnižší ceny, dopravné a balné zdarma a individálně sjednanou výši slevy na Nejlevnější knihy. VIP účet je možné založit firmám s velkým odběrem knih, školám, školkám, knihovnám a státním institucím.

Doprava z Nejlevnější knihy

Možnosti dopravy z Nejlevnější knihy jsou uvedeny v seznamu níže. Pokud zvolíte “doručení na adresu” a budete mít objednávku za více jak 899 Kč, budete mít dopravu zdarma. U ostatních způsobů doručení je doprava zdarma z Nejlevnější knihy také nabízena, ale až u objednávek s hodnotou od 2 000 Kč.

  • Doručení na adresu – služba “Balík do ruky” od České pošty.
  • Vyzvednutí na poště – služba “Balík na poštu od České pošty.
  • Dodání kurýrem PPL. PPL garantuje dodání balíku do 24 hodin kamkoliv po ČR.
  • Osobní odběr zboží na Vámi vybraném odběrném místě.

Možnosti platby na Nejlevnější knihy

Možnosti platby na Nejlevnější knihy jsou následující:

  • Platba při převzetí dobírky. Při převzetí objednaného zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty v hotovosti, případně kartou.
  • Platba při osobním převzetí zboží. Zaplatíte v hotovosti na zprostředkovatelských odběrních místech. Při osobním převzetí je možná pouze platba v hotovosti. Platba platební kartou není možná.
  • Platba převodem na účet. Platba probíhá předem, to znamená, že prvně odešlete platbu a obchod Nejlevnější knihy Vám po připsání platby odešle zboží. Dodací lhůta tak bude pravděpodobně delší než při platbě jiným a rychlejším způsobem. Oproti dobírce je zde však výhoda, že ušetříte za dobírkovné.
  • Platba platební kartou. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu a tam svoji objednávku online uhradíte.
  • Platba přes PayPal. Pokud máte elektronickou peněženku PayPal, můžete ji na Nejlevnější knihy využít. Po dokončení objednávky si zvolíte možnost platby PayPalem a pak budete přesměrování na platební bránu PayPal, kde platbu uskutečníte.
  • Platba na fakturu. Pokud potřebujete fakturu, zvolte možnost platby bankovním převodem a do poznámky uveďte “Platba na fakturu”. Tato možnost je nabízena zejména pro firmy, školy, školky a knihovny.