duben 2024

4x Nehtový ráj slevový kód na duben 2024

(62 hodnocení)
O obchodu

Obchod Nehtový ráj se specializuje na prodej přípravků pro vytvoření a péči o nehty. V nabídce jsou laky, led lampy nebo výživové krémy a olejíčky. Nechybí cashback Nehtový ráj. Zkuste uplatnit slevový kupon Nehtový ráj nebo využijte zboží ze sekce Trhák dne.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 750 Kč
Můžete přejít do obchodu. Nehtový ráj jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nehtový ráj slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Nehtový ráj 2024

E-shop Nehtový ráj nabízí široký výběr nehtové kosmetiky. V sortimentu najdete laky na nehty, led lampy, doplňky na zdobení nehtů, olejíčky a výživu, jiné příslušenství, ale také kosmetické kufříky, řasy a další produkty. Objevíte zde, ale také tipy na dárky a novinky.

Chcete ušetřit a nevíte jak? Skrblík vám s tím poradí. Před jakýmkoli nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Nehtový ráj. V sekci Mega slevy najdete produkty a pomůcky na profesionální i domácí manikúru za velmi výhodné ceny. Kategorie Trhák dne nabízí každý den výprodejové zboží, které se doprodává a již se nebude naskladňovat.

Nehtový ráj slevy poskytuje pravidelně. Na webu objevíte i nově přidané výrobky, ale i tipy na dárky. Slevový kupón Nehtový ráj v hodnotě 75 Kč získáte, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Obchod má také dobré hodnocení na portále Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Nehtový ráj

Ptáte se, jak získat slevový kupón Nehtový ráj? Najít ho můžete přímo na webové stránce obchodu nebo pokud se přihlásíte k odběru novinek. Slevové kupóny neobjevíte během akce Nehtový ráj Black Friday.

Slevové kupóny Nehtový ráj a jiné akce se nachází i zde na portálu Skrblík, můžete se přihlásit i k odběru našeho newsletteru. Sledovat můžete také facebookovou stránku a instragramový profil e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód Nehtový ráj

Slevový kód Nehtový ráj

Nehtový ráj slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky, a to zadáním kódu do políčka pod seznamem objednávaného zboží po kliknutí na text “Máte propagační kód?”. Pro uplatnění slevy stačí stisknout “Přidat” a příslušná sleva se vám od celkové částky následně odečte.

Slevové kódy Nehtový ráj jsou platné jen určitou dobu, mohou se vztahovat jen na konkrétní typ zboží či hodnotu objednávky. Většinou také neplatí na již zlevněné produkty.

Cashback Nehtový ráj

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Nehtový ráj cashback vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více a nabízí ho portály Tipli a Refundo. Od zmíněných společností získáte 3 % z nákupu zpět, pokud se zdarma zaregistrujete, nakoupíte v e-shopu přes prokliknutý odkaz a odměna je vaše. Peníze, které za nákupy nasbíráte, si můžete za daných podmínek nechat vyplatit na bankovní účet.

Nehtový ráj slevy – výprodeje, Black Friday…

Nehtový ráj slevy poskytuje pravidelně a najdete je hned na několika místech. Sekce Mega slevy vám přináší produkty a pomůcky na profesionální i domácí manikúru za velmi výhodné ceny. Kategorie Trhák dne nabízí každý den výprodejové zboží, které se doprodává a již se nebude naskladňovat. Na webu najdete i nově přidané výrobky, ale i tipy na dárky.

Věrnostní program Nehtový ráj vám za každých započatých 300 Kč přidělený 1 bod. Každý bod představuje slevu 15 Kč. Každý produkt má určený počet věrnostních bodů – ty najdete v detailu produktu. Věrnostní body můžete poté kdykoliv použít jako slevu na další nákup, kterou uplatníte přímo v košíku. Důležité je být v e-shopu zaregistrován.

Slevový kupón Nehtový ráj v hodnotě 75 Kč získáte, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Stačí zadat váš e-mail do políčka, které na vás na stránce e-shopu vyskočí nebo v dolní části webu. Tato sleva platí pro objednávky nad 500 Kč. Na blogu se dočtete zajímavé informace o lacích na nehty.

Nehtový ráj doprava zdarma a cena poštovného

Pokud nakoupíte nad 2 750 Kč, je pro vás v e-shopu Nehtový ráj doprava zdarma. Balíček vám může obchod doručit dvěma uvedenými způsoby:

  • PPL – doručení na adresu za 80 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 60 Kč

Nehtový ráj vrácení zboží

Nehtový ráj vrácení zboží umožňuje bez uvedení důvodu do 14 dnů ode dne převzetí objednávky. Obchod kontaktujte e-mailem info@nehtovyraj.cz, uveďte v něm vaše jméno a příjmení, číslo objednávky, popis zboží a číslo účtu, kam vám budou zaslány zpět peníze.

Zboží zabalte, přiložte k němu kopii dokladu o koupi, na který napište číslo vašeho bankovního účtu a zašlete na adresu:

Zásilkovna.cz
ID – 93953989 (Nehtovyraj.cz)
U Arborky 696
190 15 Praha – Satalice

Obchod vám vrátí peněžní prostředky bezhotovostním převodem na váš bankovní účet, a to do 14 dnů od obdržení zboží.

Výměna zboží je možná do 30 dní.

Nehtový ráj reklamace 2024

Na všechno nabízené zboží obchod poskytuje záruku 24 měsíců, pokud není u produktu uvedeno jinak. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem info@nehtovyraj.cz. Poté zboží zabalte, aby během přepravy nedošlo k poškození, přiložte k němu kopii dokladu o koupi a zašlete na adresu:

Zásilkovna.cz
ID – 93953989 (Nehtovyraj.cz)
U Arborky 696
190 15 Praha – Satalice

Nehtový ráj reklamace vyřeší nejpozději do 30 dnů ode dne zahájení reklamačního řízení. Právo máte na odstoupení od kupní smlouvy, na výměnu za zboží nové či opravu.

Nehtový ráj kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Nehtový ráj je tu pro vaše dotazy na telefonním čísle 211 221 960 od 8 do 16 hodin. Využít můžete i Nehtový ráj e-mail info@nehtovyraj.cz.

Sklad e-shopu se nachází na adrese:

Nehtovyraj s.r.o.
Komenského 25, Zlín