květen 2024

5x NaZuby slevový kód na květen 2024

(68 hodnocení)
O obchodu

NaZuby je internetový obchod s vypovídajícím názvem, ve své nabídce má kromě klasických a elektronických zubních kartáčků také zubní pasty, ústní vody, ústní sprchy nebo prostředky pro bělení zubů od značek Sensodyne, Elmex a dalších. Splňte podmínky obchodu a získejte na svou objednávku dopravu zdarma. Skrblík pro vás má slevové kupóny, slevové kódy a další slevy pro e-shop NaZuby.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 299 Kč
Můžete přejít do obchodu. NaZuby jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 15 dny Bělejší zuby s WhiteGlo: 10% sleva od NaZuby
 • 71 dny Rychlá 20% sleva v NaZuby na Herbadent
 • 50 dny NaZuby slevový kód: 20 % na Biorepair
 • 50 dny Sleva 10 % NaZuby na Woom
 • 106 dny 10% slevový kód NaZuby na produkty Meridol
 • 106 dny 20% sleva na Paradontax a dárek k Elmex od NaZuby
NaZuby slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit NaZuby 2024

NaZuby je internetový obchod zabývající se prodejem zboží na zubní hygienu. Najdete zde nejenom klasické kartáčky, pasty, ústní vody, produkty pro mezizubní péči, ale i elektrické kartáčky a ústní sprchy.

Způsobů, jak ušetřit v NaZuby, je několik. Před nákupem je dobré se podívat zda není k dispozici slevový kupón NaZuby. Výrazně ušetříte při pravidelné akci NaZuby Black Friday, ve které slevy dosahují až 50 %. V sekci Výprodej NaZuby najdete zlevněné zboží, které je pouze rozbalené, zánovní, nebo s poškozeným obalem.

Spoustu výhod najdete také v pravidelně zasílaném newsletteru. Stačí se pouze zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznické konto.

Jak získat slevový kupón NaZuby

Slevový kupón NaZuby můžete jednou za čas najít přímo na e-shopu. Lze ho získat i pokud se zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznické konto NaZuby. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se aktuální slevové kupóny nachází.

Slevy NaZuby najdete také v pravidelně zasílaném newsletteru. Stačí se zaregistrovat a tím si vytvořit zákaznické konto a při registraci zaškrtnout políčko se souhlasem k zasílání slev a užitečné tipů na váš e-mail. Jednou za čas obdržíte speciální slevy a nabídky, které jsou jen pro členy Nazuby, ale také rady dentálních odborníků.

Jak uplatnit slevový kód NaZuby

Slevový kód NaZuby

Slevový kód NaZuby uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vpravo pod seznamem objednávaného zboží klikněte na text “Mám slevový kód”, zadejte kód slevového poukazu a klikněte na “Vložit kód”. Příslušná sleva se vám následně odečte.

Slevové kupóny NaZuby mohou být různě omezeny, např. mají stanovenou dobu platnosti, jsou určeny na konkrétní typ zboží nebo obchodem určenou minimální hodnotu objednávky. Často také neplatí na již zlevněné zboží. Slevové kódy nejdou kombinovat, ke každé objednávce lze tedy uplatnit jen jeden kód.

Cashback NaZuby


Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback NaZuby získáte při zaregistrování u portálů Plná peněženkaTipli, Refundo a Vratné peníze. U všech tří zmíněných můžete získat 2,5 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se zaregistrujete na některém z cashback portálů a nakoupíte přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

NaZuby slevy – výprodeje, Black Friday…

NaZuby slevy poskytuje pravidelně na různé druhy produktů. Na webu v sekci Výprodej NaZuby najdete zboží v akci, které je buď rozbalené, zánovní, nebo má pouze poškozený obal.

Mezi pravidelnou akci patří NaZuby Black Friday, při které výrazně ušetříte na cenách produktů. Momentálně se obchod neúčastní akcí Nákupy OnaDnes ani Dny Marianne.

NaZuby doprava zdarma a cena poštovného

NaZuby doprava zdarma platí pro objednávky nad 1 299 Kč. K doručení vašeho balíčku můžete využít 2 způsoby dopravy:

 1. PPL – doručení na odběrné místo od 55 Kč
 2. Zásilkovna – doručení na výdejní místo za 55 Kč

NaZuby vrácení zboží

Vrácení zboží NaZuby umožňuje do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží nesmí být poškozené, musí být kompletní (např. včetně příslušenství, návodu, přiložených dárků) a nejlépe v originálním obalu. Z hygienických důvodů nelze vrátit produkty prodávané v uzavřeném obalu, které z něj byly vyjmuty (např. kartáčky, ústní sprchy).

Můžete vrátit i použité zboží, ale e-shop NaZuby má právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou dosáhnout i plné ceny zboží.

O vrácení zboží NaZuby informujte e-mailem info@nazuby.cz nejpozději 14. den ode dne převzetí. V e-mailu uveďte číslo bankovního účtu, na který vám budou peníze za vracené zboží zaslány. Vše zabalte a přiložte i doklad o koupi. Zašlete na adresu:

KOBOZ SERVICE s.r.o.
sklad – Jižní ul.
370 10 České Budějovice

Peníze vám budou do 30 dnů od doručení zboží obchodu vráceny na bankovní účet.

Nerozbalené zboží můžete vrátit až do 100 dnů ode dne převzetí. Koupíte-li tedy blízkému dárek a nebude se mu líbit či hodit, snadno ho vrátíte. K vrácení musíte vyplnit tento leták a společně se zbožím zaslat na již uvedenou adresu.

Některé vybrané výrobky známých značek (např. Oral-B, Philips, Panasonic) můžete testovat po dobu několika desítek dní se zárukou vrácení peněz.

NaZuby reklamace 2024

Reklamaci můžete uplatnit do 24 měsíců od koupě zboží nebo do data trvanlivosti vyznačeného na obalu. pokud:

 • výrobek nefunguje (např. elektrický přístroj nejde zapnout)
 • některá funkce výrobku nefunguje (např. elektrický kartáček se nenabíjí)
 • materiál výrobku se vlivem běžného používání nevratně poškodil (např. prasklo tlačítko přístroje)

V případě odstranitelné vady máte právo na dodání nové věci, nebo výměnu součásti. Pokud by se vada vyskytla i po opravě můžete od smlouvy odstoupit.

Pokud reklamujete zboží značek Braun Oral-B, Philips, Panasonic, Remington a ETA, je nejrychlejší reklamovat výrobek přímo v servisním středisku výrobce – servisy najdete v dolní části textu o reklamaci na webu NaZuby.

Zboží řádně zabalte, přiložte veškeré příslušenství, doklad o koupi a popis reklamované závady a zašlete na adresu:

KOBOZ SERVICE s.r.o.
sklad – Jižní ul.
370 10 České Budějovice

Reklamace NaZuby bude vyřízena nejpozději do 30 dnů. Náklady spojené s odesláním reklamovaného zboží vám budou v případě oprávněné reklamace uhrazeny.

Reklamaci nelze uplatit na

 • zboží spotřebního charakteru – z hygienických důvodů (např. hlavice kartáčků)
 • jiné barevné provedení výrobku (např. odstín barvy výrobku)
 • opotřebení nebo úbytek obsahu produktů spotřebního charakteru (např. opotřebované štětiny kartáčku, docházející zubní pasta)
 • vady způsobené nevhodným používáním, přetěžováním nebo nedostatečnou či nevhodnou údržbou výrobku
 • nevhodně vybraný produkt, který se již používal (nevhodný nerozbalený dárek lze vrátit až do 100 dnů ode dne převzetí)

NaZuby kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka NaZuby je pro vaše dotazy k dispozici na tel. čísle 380 831 831 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin. Kdykoliv můžete také využít e-mail NaZuby info@nazuby.cz.

Otázky a odpovědi, které jsou prověřené odborníky naleznete v sekci Poradna. Zde se dozvíte spoustu užitečných informací, které se týkají zdravých zubů i výběru správného kartáčku.