květen 2024

3x Naše mléko slevový kód na květen 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Eshop Naše mléko nabízí sortiment ekologických produktů z kvalitních mléčných surovin, k dispozici jsou především produkty pro dětskou výživu. Obchod nabízí dětské čaje, mléčné kaše, přípravky pro hydrataci při horečce a mnoho dalších produktů. Obchod má kamennou prodejnu v Soběslavi. Pravidelně jsou k dispozici slevové kódy Naše mléko.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Naše mléko jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Naše mléko slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Naše mléko 2024

E-shop Naše mléko vyrábí a prodává produkty ze zdravých a kvalitních surovin, a to převážně určené pro výživu malých dětí. V sortimentu najdete kojenecká kozí mléka, kozí kaše, bio dětské čaje a nápoje řady BABIO, rehydratační kúru Kulíšek při průjmu, zvracení a horečce dítěte a další. Objednávku si můžete osobně vyzvednout v Soběslavi.

Nevíte, jak ušetřit na Naše mléko? Před nákupem v e-shopu se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón nebo neprobíhá slevová akce. Slevy se nachází v sekci Akce a slevy a u některých produktů lze zároveň získat dárek zdarma. Sekce Novinky obsahuje zboží nově zařazené do sortimentu.

Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, získáte přehled o aktuálních slevových akcích přímo do e-mailu a ušetřit lze také při nákupu většího počtu zboží neboli multipacků.

Jak získat slevový kupón Naše mléko

Naše mléko slevový kupón je čas od času zveřejňován na hlavní stránce eshopu. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte zadáním e-mailu v dolní části e-shopu. Registrace na odběr newsletteru je zdarma.

Slevové kupóny naopak nezískáte během akce Black Friday, které se Naše mléko neúčastní. Pro další informace o slevách sledujte portál Skrblík nebo facebookový profil a Instagram obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Naše mléko

Naše mléko

Naše mléko slevový kód uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem vámi objednávaných produktů. Do políčka vepište váš kód slevového poukazu a klikněte na “Přidat”, příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Při využívání slevových kódů si dávejte pozor na dobu platnosti a podmínky jejich uplatnění, kódy bývají časově omezené a mohou se také vztahovat pouze na nezlevněné produkty.

Cashback Naše mléko

Cashback Plná peněženka3,75 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,75 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3,75 % získat bonus 50 Kč

Naše mléko cashback nabízejí portály Tipli, Plná Peněženka, Vratné Peníze a Refundo. Před tím než na Naše-mléko.cz nakoupíte, vytvořte si účet u některé z uvedených společností, poté přes portál přejděte do e-shopu a uskutečněte standardně objednávku. Z částky nákupu získáte od Tipli 7,5 % zpět, od ostatních portálů 3,75 %.

Výše cashbacku se může lišit, obchody čas od času nabízí ve spolupráci s portály speciální akce pro motivaci k nákupům.

Naše mléko slevy – výprodeje, Black Friday…

Naše mléko slevy se pohybují okolo 20 % a najdete je v sekci Akce a slevy. U některých produktů lze zároveň získat dárek zdarma, a to například ve formě kozích kaší. Kategorie Novinky přináší nově zařazené zboží Naše mléko do sortimentu.

Ušetříte také při nákupu multipacků neboli většího počtu jednoho produktu – tyto multipacky se většinou objevují přímo na hlavní stránce obchodu mezi nejprodávanějším zbožím. Na úvodní stránce webu objevíte aktuální slevové akce a pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, získáte o nich přehled i přímo do e-mailu.

Pro další informace o slevách sledujte facebookový profil a Instagram Naše mléko. Obchod se neúčastní velkých akcí jako Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Naše mléko doprava zdarma a cena poštovného

Naše mléko doprava zdarma se vztahuje na objednávky převyšující částku 2 000 Kč a na osobní odběr. Pro doručení balíčku si vyberete jeden z uvedených způsobů:

  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč
  • Česká pošta – balík do ruky za 95 Kč, balík na poštu za 79 Kč, balík do balíkovny za 51 Kč
  • PPL kurýr – doručení na adresu za 90 Kč, výdejní místa Parcel Shop za 90 Kč
  • PPL kurýr na Slovensko – doručení na adresu za 279 Kč

Objednávku z obchodu Naše mléko uhradíte online kartou, bankovním převodem, hotově při osobním odběru, nebo si připlatíte 40 Kč za dobírku.

Naše mléko vrácení zboží

Naše mléko vrácení zboží je možné do 14 dnů od obdržení objednaných produktů. Zboží by nemělo být poškozené ani částečně spotřebované. Nejprve vyplňte údaje do formuláře pro vrácení zboží a dokument přiložte ke zboží. Balíček následně odešlete nebo osobně doneste v pracovní den od 7 do 15 hodin na adresu:

GOLDIM spol. s r.o.
V Lukách 923
392 01 Soběslav

E-shop Naše mléko vám nejpozději do 14 dnů vrátí veškeré peněžní prostředky na váš bankovní účet.

Naše mléko reklamace 2024

V záruční době 24 měsíců od data převzetí zboží se dají uplatnit Naše mléko reklamace. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@nase-mleko.cz, produkt poté zabalte a zašlete nebo osobně doneste na adresu:

GOLDIM spol. s r.o.
V Lukách 923
392 01 Soběslav

Na vyřízení reklamace má Naše mléko 30 dnů, zpravidla vás ale kontaktuje dříve. Nelze reklamovat zboží s prošlou expirační lhůtou.

Naše mléko kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Naše Mléko na telefonním čísle 734 157 140 nebo 604 671 713 dostupná ve všední dny v čase 8 až 15 hodin. Ke komunikaci můžete využít také Naše mléko e-mail info@nase-mleko.cz.

Zboží se dá také osobně vyzvednout, a to na adrese:

V Lukách 923
392 01 Soběslav