květen 2024

4x Nakup zdravě slevový kód na květen 2024

(60 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod je provozován ze Slovenska a pochází z Německa. K dispozici v eshopu Nakup zdravě najdete široký sortiment zdravý prospěšných doplňků. Koupit si můžete krémy na pleť, doplňky k doplnění energie, přípravky pro zvýšení imunity a mnoho dalších, které můžete získat i v rámci výhodných balíčků. Eshop Nakup zdravě spolupracuje s cashback portály a nabízí i zvýhodnění v podobě bezplatné dopravy.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Nakup zdravě jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nakup zdravě slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Nakup zdravě 2024

Nakup zdravě je rodinný podnik původem z Německa, který se za pár let na trhu stihl rozšířit do několika dalších zemí. Obchod nabízí přírodní doplňky stravy, vitamíny, ale také kosmetiku. Produkty jsou rozřazeny do kategorií podle svých účinků na konkrétní problémy, nebo části těla. Najdete zde tedy například výrobky na zvýšení imunity, dodání energie, anti-age kosmetiku a mnoho dalších produktů. Společnost nabízí ke koupi také různé předpřipravené balíčky. O radách a tipech týkajících se zdraví se dočtete na blogu dostupném na stránkách firmy.

Rádi byste něco z výše uvedeného zakoupili, ale zároveň si přejete během online nakupování utratit co nejméně? Způsobů, jak ušetřit na Nakup zdravě, existuje vícero. Využít můžete třeba oblíbené slevové kupóny, díky nimž nakoupíte levněji. Samotný e-shop na svých stránkách poskytuje sekci Akce, v níž si lze celoročně prohlédnout aktuálně zlevněné výrobky. Výhodnou dopravu zdarma můžete využít při každé objednávce v hodnotě nad 1 000 Kč.

E-shop je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, kde se setkává se spokojeností 97 % svých zákazníků. Kamenný obchod Nakup zdravě v ČR neposkytuje. Přesto je možné některé zboží najít ve vybraných prodejnách.

Jak získat slevový kupón Nakup zdravě

Slevové kupóny a kódy jsou oblíbenou součástí nakupování online. Stačí je jen správně zadat při dokončování objednávky a získáte slevu navíc. Nakup zdravě slevové kupóny nabízí, a to u příležitostí po celý rok. Nejčastěji se s nimi setkáte během slevových akcí a svátků, ale také sezónních výprodejů.

K tomu, jak získat slevový kupón Nakup zdravě, vám může napomoct vytvoření si vlastního účtu na stránkách obchodu. Registrace trvá jen pár chvil a stačí pro ni vyplnění vaší e-mailové adresy. Právě na tu vám budou zasílány novinky e-shopu. Skrze vytvořený profil si pak lze kontrolovat stav odměn a bonusů při nakupování.

Jak uplatnit slevový kód Nakup zdravě

Nakup zdravě

Jestliže se vám podařilo získat Nakup zdravě slevový kód, stačí ho už jen správně zadat, abyste mohli využít slíbené slevy. Postup, jak uplatnit slevový kód Nakup zdravě, je jednoduchý a podobný návodům u jiných e-shopů.

Jako první krok navštivte internetové stránky společnosti a vyberte si z řad produktů. Nezapomeňte výrobky postupně přidávat do online nákupního košíku. Následně přejděte k online pokladně, kde se vám zobrazí položky nákupu i celková cena za ně. Pod sloupcem zboží se nachází předpřipravená kolonka „Kód kupónu“. Do té váš slevový kód pečlivě opište a klikněte na „Použít kupón“. Pokud je sleva platná automaticky se odečte a vy můžete pokračovat k dokončení již zlevněné objednávky.

Cashback Nakup zdravě

Cashback Plná peněženka7,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze7 % získat bonus 50 Kč

Cashback portály vám pomohou ušetřit během online nakupování ještě více. Vše přitom funguje velmi jednoduše, nejprve se zdarma zaregistrujete. Tento první krok vám nezabere více než pár minut a lze získat bonus v podobě příspěvku na váš další nákup. Následně si vyberete e-shop a navštívíte ho přes speciální odkaz. Nakupujete jako obvykle a po dokončení objednávky se necháte odměnit vrácením peněz.

Velikost vracené částky se vždy liší nejen podle zvoleného obchodu, ale také portálu, který využíváte. Odměna však u některých obchodů dosahuje i 10 % zaplacené částky. Cashback Nakup zdravě nabízejí Plná peněženka, Refundo a Tipli se zajímavou výší cashbacku 7,5 %. Přes portál Vratné Peníze se vám podaří získat zpět 7 % z ceny objednávky.

Nakup zdravě slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Nakup zdravě jsou dostupné po celý rok, a to také přímo na e-shopu. Naleznete je v kategorii zboží s názvem Akce“, kde se nacházejí aktuálně zlevněné a dostupné produkty. Časté jsou také Nakup zdravě sezónní výprodeje, nebo slevové akce. Mezi ty známější se řadí třeba dny Nakup zdravě Black Friday, během nichž klesají ceny výrobků na minimum.

Jako některé další obchody nabízí i Nakup zdravě možnost získat dárek k nákupu. Ten dostanete, pokud tvoří vaši objednávku čtyři a více kusů zboží. Nebo zakupte již připravené výhodné balíčky, které najdete ve stejnojmenné sekci.

Nakup zdravě doprava zdarma a cena poštovného

Poplatky za doručení jsou při nakupování online běžné. Liší se obvykle zvolenou dopravní společností, ale lze se jim také zcela vyhnout. Doprava zdarma Nakup zdravě je možná, a to za jediné podmínky. Pro zbavení se poplatku za doručení musí dosahovat hodnota vaší objednávky minimálně 1 000 Kč. U zásilek za nižší ceny je cena poštovného Nakup zdravě neměnná, a to 85 Kč. Veškeré balíčky jsou totiž přepravovány kurýrní společností PPL.

Platit můžete buď předem online kartou nebo bankovním převodem. Možná je také platba na dobírku, při níž je nutné doplatit 32 Kč při odběru balíku.

Nakup zdravě vrácení zboží

V případě, že jste si nákup rozmysleli až po jeho objednání a odeslání prodejcem, můžete využít funkcí Nakup zdravě vrácení zboží do 14 dnů. Udávat důvod, proč jste se tak rozhodli, nemusíte, stačí jen dodržet postup. Nutností je také vracený produkt nepoužívat a neponičit jak výrobek samotný, tak ani jeho originální obal.

Nejprve je třeba si stáhnout a vyplnit formulář o odstoupení od kupní smlouvy. Ten obsahuje veškeré potřebné informace a celý proces o mnohé zjednoduší. Následně formulář spolu s pečlivě zabaleným zbožím do 14 dnů od převzetí balíčku odešlete na adresu:

Epadia s.r.o.
Veltlínska 2
902 01 Pezinok
Slovensko

Zásilky nelze při vracení odesílat na dobírku. Po úspěšném doručení produktu prodejci vám budou navráceny utracené peníze z nákupu.

Nakup zdravě reklamace 2024

Pokud vaše zásilka dorazila již poškozená, či neúplná, obraťte se na reklamace Nakup zdravě. Tu je možné využít i za předpokladu, že se výrobek jakkoliv porouchal během záruční doby 24 měsíců. Produkt je třeba zpětně odeslat na adresu:

Epadia s.r.o.
Veltlínska 2
902 01 Pezinok
Slovensko

Do balíčku nezapomeňte přidat fakturu a vyplněný reklamační protokol. Prodejce následně reklamaci vyřeší nejpozději do 30 dnů. V případě, že vám poškozené zboží již dorazilo, budou vám navráceny peníze také za dopravu nutnou ke zpětnému odeslání zásilky.

Nakup zdravě kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nakup zdravě kontakt je zákazníkům obchodu k dispozici pro řešení veškerých dotazů týkajících se nákupu.

Využijte písemně Nakup zdravě e-mail: info@nakupzdrave.cz. Nebo je v pracovní dny od 8 do 18 hodin k dispozici Nakup zdravě telefon: 604 485 143.