'leden', 'únor', 'březen', 'duben', 'květen', 'červen', 'červenec', 'srpen', 'září', 'říjen', 'listopad', 'prosinec'); return $nazvy[$mesic]; } echo(cesky_mesic2(date("n")) . ' ' . date ("Y")); ?>

Slevové kódy Moje prádlo

9 (73 hodnocení) O obchodu

Moje-Prádlo.cz je internetový obchod se širokou nabídkou dámského a pánského spodního a nočního prádla. Výhodou je doprava zdarma u objednávek nad 1 000 Kč a výměna zboží zdarma. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu Moje-Prádlo.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Moje prádlo jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 70 dny Moje-prádlo.cz Sleva 12 % na vše při objednávce nad 799 Kč
  • 91 dny Moje-prádlo.cz Sleva 12 % na vše při objednávce nad 799 Kč
  • 106 dny Moje-prádlo.cz Sleva 12 % na vše
  • 121 dny Moje-prádlo.cz Sleva 15 % na vše!
  • 406 dny Moje Prádlo doprava zdarma
  • 952 dny Moje-Prádlo.cz: Sleva až 65 % na dámské a pánské spodní prádlo

Jak ušetřit Moje prádlo 2020

Se Skrblíkem nakupujte výhodně na Moje-Prádlo.cz

Internetový obchod Moje-Prádlo.cz nabízí širokou škálu dámského i pánského spodního prádla, plavek, pyžam a nočních košilí, ale i ložního prádla, ponožek a punčochového zboží pro dospělé i děti. V sortimentu najdete i dámskou a pánskou konfekci, funkční oblečení na celý rok, obuv a doplňky. Vyberete si z nabídky více jak 11 000 výrobků značek jako Lormar, Liélei, Bellinda, Triola, Roza, Pigeon nebo Livia Corsetti. Širokou nabídku spojuje Moje-Prádlo.cz s příjemným přístupem, vstřícností, bezplatnou výměnou zboží a bezplatnou dopravou — při platbě předem, zasílání přes PPL a útratě nad 1 200 Kč včetně DPH, nebo při platbě předem, zasílání přes Zásilkovnu a útratě nad 600 Kč včetně DPH.

Využijte Skrblíkovy slevové kupóny Moje Prádlo a získejte další výhodné slevy. Nebudete litovat!

1. Jak ušetřit na Moje-Prádlo.cz? Použijte slevové kupóny nebo slevové kódy Moje-Prádlo.cz

U nás u Skrblíka vám s tím rádi pomůžeme. Je to jednoduché. Především buďte stále dobře informováni. Jak?

Na našem webu zadejte do vyhledávání Moje-Prádlo.cz a otevře se Vám Skrblíkova aktuální nabídka slevových kódů Moje Prádlo. Uvidíte aktuální kupóny a vyhledávání slev na Moje-Prádlo.cz vám bude trvat jen pár okamžiků.

Ale abyste opravdu žádný zajímavý slevový kód Moje-Prádlo.cz nepromeškali, uděláte nejlépe, když tady do oranžového pole vyplníte svůj e-mail a přihlásíte se k odběru Skrblíkova zpravodaje. Získáte tak pravidelnou středeční dávku novinek od Skrblíka, která bude obsahovat aktuální slevové akce, různé vychytávky a zásobu čerstvých slevových kódů, včetně těch pro Moje-Prádlo.cz. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu na Moje-Prádlo.cz ani nikde jinde nepřijdete!

2. Jak uplatnit slevové kódy Moje-Prádlo.cz?

Výše vidíte slevový kupón Moje-Prádlo.cz na slevy až do výše 65 %. Když kliknete na Zobrazit, automaticky se vám otevře podkategorie Akce a slevy přímo na webu Moje-Prádlo.cz.

Přes filtr můžete snadno najít to, co právě hledáte. Ale protože s nákupem spodního prádla a plavek to není jednoduché, možná docela rádi využijete kontaktní formulář nalevo nebo zatelefonujete v pracovní dny na telefon 774 883 555 a poradíte se se zkušeným personálem internetového obchodu.

Ať už využijete nákup přes tento slevový kupón, jinou aktuální nabídku slevových kupónů Moje Prádlo, nebo si zboží koupíte přímo přes e-shop, platí pro vás prodloužený termín na výměnu zboží. Místo ze zákona povinných 14 dní máte na vyzkoušení a případnou výměnu nebo vrácení zboží celý měsíc od data převzetí balíčku. A pokud budete chtít zboží vyměnit, při první výměně vám nebudeme účtovat poštovné!

Nabídka slevových kódů Moje Prádlo se samozřejmě průběžně obměňuje, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a přečíst si podrobné podmínky, které se vám otevřou po kliknutí na slevový kupón Moje-Prádlo.cz.

3. Jak ušetřit na dopravě balíčků od Moje-Prádlo.cz

Vedle zajímavé nabídky Skrblíkových slevových kódů Moje Prádlo vás jistě zaujme i bezplatná doprava při nákupu nad 600, respektive 1 200 Kč. Jak to zařídit?

Při platbě předem převodem nebo kartou získáte dopravu zdarma do jakékoli pobočky Zásilkovna.cz při útratě vyšší než 600 Kč včetně DPH. A bezplatné služby zásilkové služby PPL můžete využít, když předem zaplatíte úhradu za nákup ve výši přesahující 1 200 Kč.

4. Proč právě Moje-Prádlo.cz?

E-shop uvádí ještě několik důvodů, proč nakupovat právě zde.

Samozřejmě můžete se Skrblíkovou pomocí ušetřit díky slevovým kupónům Moje Prádlo. Ale také můžete zboží bezproblémově vrátit bez dodatečných sankcí, poplatků a kliček. V případě vrácení celé objednávky vrací e-shop Moje-Prádlo.cz také částku za poštovné.

Navíc, při registraci se můžete zapojit do věrnostního programu a z každé uskutečněné objednávky získat zpátky ještě další 3 procenta.

Sečteno podtrženo, nakupovat se Skrblíkem a slevovými kupóny na Moje-Prádlo.cz se rozhodně vyplatí!