červen 2024

2x Moje prádlo slevový kód na červen 2024

(27 hodnocení)
O obchodu

Moje prádlo je internetový obchod se širokou nabídkou dámského a pánského spodního a nočního prádla. Výhodou je doprava zdarma u objednávek nad 1 000 Kč a výměna zboží zdarma. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu Moje prádlo.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 600 Kč (Zásilkovna)
Můžete přejít do obchodu. Moje prádlo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Moje prádlo slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Moje prádlo 2024

Se Skrblíkem nakupujte výhodně na Moje prádlo

Internetový obchod Moje prádlo nabízí širokou škálu dámského i pánského spodního prádla, plavek, pyžam a nočních košilí, ale i ložního prádla, ponožek a punčochového zboží pro dospělé i děti. V sortimentu najdete i dámskou a pánskou konfekci, funkční oblečení na celý rok, obuv a doplňky. Vyberete si z nabídky více jak 11 000 výrobků značek jako Lormar, Liélei, Bellinda, Triola, Roza, Pigeon nebo Livia Corsetti. Širokou nabídku spojuje Moje prádlo s příjemným přístupem, vstřícností, bezplatnou výměnou zboží a bezplatnou dopravou — při platbě předem, zasílání přes PPL a útratě nad 1 200 Kč včetně DPH, nebo při platbě předem, zasílání přes Zásilkovnu a útratě nad 600 Kč včetně DPH.

Využijte Skrblíkovy slevové kupóny Moje Prádlo a získejte další výhodné slevy. Nebudete litovat!

1. Jak ušetřit na Moje prádlo? Použijte slevové kupóny nebo slevové kódy Moje prádlo

U nás u Skrblíka vám s tím rádi pomůžeme. Je to jednoduché. Především buďte stále dobře informováni. Jak?

Na našem webu zadejte do vyhledávání Moje prádlo a otevře se Vám Skrblíkova aktuální nabídka slevových kódů Moje Prádlo. Uvidíte aktuální kupóny a vyhledávání slev na Moje prádlo vám bude trvat jen pár okamžiků.

Ale abyste opravdu žádný zajímavý slevový kód Moje prádlo nepromeškali, uděláte nejlépe, když tady do oranžového pole vyplníte svůj e-mail a přihlásíte se k odběru Skrblíkova zpravodaje. Získáte tak pravidelnou středeční dávku novinek od Skrblíka, která bude obsahovat aktuální slevové akce, různé vychytávky a zásobu čerstvých slevových kódů, včetně těch pro Moje prádlo. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu na Moje prádlo ani nikde jinde nepřijdete!

2. Jak uplatnit slevové kódy Moje prádlo?

Výše vidíte slevový kupón Moje prádlo na slevy až do výše 65 %. Když kliknete na Zobrazit, automaticky se vám otevře podkategorie Akce a slevy přímo na webu Moje prádlo.

Slevový kód Moje prádlo

Přes filtr můžete snadno najít to, co právě hledáte. Ale protože s nákupem spodního prádla a plavek to není jednoduché, možná docela rádi využijete kontaktní formulář nalevo nebo zatelefonujete v pracovní dny na telefon 774 883 555 a poradíte se se zkušeným personálem internetového obchodu.

Ať už využijete nákup přes tento slevový kupón, jinou aktuální nabídku slevových kupónů Moje Prádlo, nebo si zboží koupíte přímo přes e-shop, platí pro vás prodloužený termín na výměnu zboží. Místo ze zákona povinných 14 dní máte na vyzkoušení a případnou výměnu nebo vrácení zboží celý měsíc od data převzetí balíčku. A pokud budete chtít zboží vyměnit, při první výměně vám nebudeme účtovat poštovné!

Nabídka slevových kódů Moje Prádlo se samozřejmě průběžně obměňuje, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a přečíst si podrobné podmínky, které se vám otevřou po kliknutí na slevový kupón Moje prádlo.

3. Jak ušetřit na dopravě balíčků od Moje prádlo

Vedle zajímavé nabídky Skrblíkových slevových kódů Moje Prádlo vás jistě zaujme i bezplatná doprava při nákupu nad 600, respektive 1 200 Kč. Jak to zařídit?

Při platbě předem převodem nebo kartou získáte dopravu zdarma do jakékoli pobočky Zásilkovna.cz při útratě vyšší než 600 Kč včetně DPH. A bezplatné služby zásilkové služby PPL můžete využít, když předem zaplatíte úhradu za nákup ve výši přesahující 1 200 Kč.

4. Proč právě Moje prádlo?

E-shop uvádí ještě několik důvodů, proč nakupovat právě zde.

Samozřejmě můžete se Skrblíkovou pomocí ušetřit díky slevovým kupónům Moje Prádlo. Ale také můžete zboží bezproblémově vrátit bez dodatečných sankcí, poplatků a kliček. V případě vrácení celé objednávky vrací e-shop Moje prádlo také částku za poštovné.

Navíc, při registraci se můžete zapojit do věrnostního programu a z každé uskutečněné objednávky získat zpátky ještě další 3 procenta.

Sečteno podtrženo, nakupovat se Skrblíkem a slevovými kupóny na Moje prádlo se rozhodně vyplatí!