květen 2022

Mohito slevový kód na květen 2022

(13 hodnocení)
O obchodu

Mohito je internetový obchod s módou. V nabídce jsou trička, bundy, šaty nebo peněženky a další módní doplňky. Slevový kupón Mohito v hodnotě 10 % je k dispozici za registraci k odběru newsletteru. U nákupu nad 950 Kč je z Mohito doprava zdarma. Skrblík pro Vás aktualizuje seznam slev a slevové kódy Mohito.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mohito jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Mohito 2022

Využijte Skrblíkovy tipy, kterak např. uplatnit slevový kód Mohito nebo jak získat na svoji objednávku dopravu zdarma, a můžete při svém on-line nákupu v e-shopu Mohito ušetřit. Vybírat si můžete z velice široké nabídky módního oblečení, doplňků i obuvi. E-shop Mohito nabízí spoustu slev a též zde naleznete kategorii výprodej, kde je k mání spousta produktů za akční výprodejové ceny.

Záruka na Mohito

Zakoupené zboží z obchodu Mohito lze reklamovat po dobu 24 měsíců od jeho nákupu. Reklamaci můžete vyřídit osobně na kterékoliv prodejně Mohito, kde je ale nutné vyplnit reklamační formulář a mít s sebou doklad prokazující koupi zboží v obchodě Mohito.

O reklamaci bude rozhodnuto do 3 pracovních dnů. Vyřízena musí být bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30-ti dnů od jejího uplatnění, včetně odstranění vady. Též můžete uplatnit reklamaci on-line, kdy po přihlášení do svého zákaznického účtu v e-shopu Mohito vyplníte formulář o vrácení zboží a reklamované produkty si vyzvedne kurýr. Takto podaná reklamace bude vyřízena do 14-ti dnů od obdržení zásilky obchodem a Mohito Vám o ní zašle rozhodnutí. V případě uznání reklamace Vám budou peníze vráceny na Váš účet.

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, lze jej do 30-ti dnů od nákupu vrátit. Zboží ovšem musí mít všechny originální visačky a štítky a nesmí být zničené či poškozené. Nejjednodušším způsobem vrácení zboží je odnést ho na Vámi vybranou prodejnu Mohito spolu s dokladem o zakoupení. Jestliže Vám tento postup nevyhovuje, můžete ve Vašem zákaznickém účtu vyplnit formulář k vrácení zboží v sekci Můj účet, zabalit zboží, které budete vracet a vyčkat na bezplatného kurýra, který si zboží odveze. Peníze Vám budou vráceny na Váš bankovní účet, jakmile obchod Mohito obdrží zpět Vámi zakoupené zboží. Podrobné instrukce, týkající se vrácení zboží zpět do obchodu Mohito, najdete v e-shopu Mohito. Zboží zakoupené on-line prostřednictvím e-shopu Mohito nelze vyměnit. Můžete ho pouze vrátit, budou Vám vráceny peníze a Vy můžete provést novou objednávku.

Typy slev, slevový kód Mohito

Zaregistrujte se k odběru newsletteru Mohito a získáte 10% slevu na Váš nákup. Slevový kupón Mohito se slevou Vám bude zaslán na e-mail, je platný 7 dnů od jeho doručení a nelze ho využít na slevové akce či nákup oblečení ve výprodeji na Mohito.

Slevový kód Mohito – máte k dispozici slevový kód Mohito a přejete si ho při svém on-line nákupu v e-shopu Mohito využít? Zadejte ho v prvním kroku nákupního košíku Vaší objednávky do políčka Slevový kód – Zadejte kód a potvrďte tlačítkem OK.

Výprodej oblečení a doplňků na Mohito – vybírat můžete z široké nabídky produktů, které jsou ve výprodeji za velice lákavé ceny. Při svém on-line nákupu v e-shopu Mohito tak můžete ušetřit až desítky procent, neboť oblečení a doplňky ve výprodeji na Mohito jsou nabízeny se slevou.

Doprava zdarma na Mohito – pokud si necháte svoji objednávkue-shopu Mohito doručit k osobnímu vyzvednutí na jakoukoliv prodejnu Mohito, poštovné neplatíte nikdy. Při nákupu nad 950 Kč na zásilku získáte také dopravu zdarma i při doručení na Vámi zvolenou poštovní adresu.

Možnosti platby na Mohito

Pokud si objednávkue-shopu Mohito budete vyzvedávat osobně na prodejně, lze zaplatit prostřednictvím PayPal nebo provést platbu platební kartou on-line. Při doručení kurýrem máte na výběr také oba dva zmíněné způsoby platby a navíc si ještě zboží můžete nechat zaslat na dobírku a zaplatit tak až při jejím převzetí přímo přepravci.

Způsoby dopravy z Mohito

Svoji objednávku, uskutečněnou v e-shopu Mohito, si můžete nechat zaslat na Vámi vybranou prodejnu Mohito a vyzvednout si ji osobně nebo si ji nechat doručit na udanou adresu kurýrní službou.