červenec 2024

1x Mobilplus slevový kód na červenec 2024

(13 hodnocení)
O obchodu

Mobilplus je internetový obchod s telefony, tablety a další chytrou elektronikou. Koupit si můžete monitory, chytré hodinky nebo kryty a ochranná skla. Mobilplus má také kamennou prodejnu. Při nákupu po internetu můžete ušetřit, pokud nakoupíte alespoň 3 položky. K dispozici je také cashback nebo mnoho akcí, které jsou pravidelně obměňovány.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mobilplus jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Mobilplus slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Mobilplus 2024

Mobilplus je obchod s mobilní elektronikou. Zakoupit je možné mobilní telefony, tablety, outdoorové kamery, herní konzole, notebooky, monitory nebo zboží pro chytrou domácnost. Kromě prodeje poskytuje Mobilplus služby, jako výkup a kompletní servis mobilních telefonů. Navštívit můžete osobně také kamennou prodejnu v Liberci.

Jak ušetřit v Mobilplus? Na určitý sortiment poskytuje Mobilplus slevy, které vám šetří i několik tisíc korun. Záleží na kupovaném zboží. Akce Mobilplus pořádá většinou na starší modelové řady elektroniky. Cashback pro Mobilplus poskytuje několik portálů. Jelikož Mobilplus vykupuje zboží, tak ho pak i prodává jako bazarové za výhodnější ceny. Nakupte 3 a více položek a neplaťte nic za dopravu.

Před vašimi nákupy na internetu vám doporučujeme si cenu zboží vždy porovnat na porovnávači cen Heureka, kde může nabízet jiný e-shop stejné zboží levněji. Navíc je možné se u většiny e-shopů dočíst také recenze přímo od zákazníků. Na porovnávači cen Heureka doporučuje Mobilplus 97 % zákazníků, kteří v tomto obchodu za posledních 90 dnů nakoupili.

Jak získat slevový kupón Mobilplus

Slevový kupón Mobilplus poskytuje při konání různých vlastních slevových akcí a rozesílá je všem odběratelům newsletteru, ke kterému je možné se přihlásit při registraci. Mobilplus slevový kupón nenabízí u akcí Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Získávat slevové kupóny je možné na této stránce Skrblík, kde vám je pravidelně přinášíme. Slevové kupóny pro vás neustále hledáme a zveřejňujeme, abyste za vaše internetové nákupy mohli co nejvíce ušetřit. Navíc vás informujeme o dalších možnostech, jak ušetřit a neplatit zbytečně nic na víc.

Jak uplatnit slevový kód Mobilplus

Mobilplus

V prvním kroku nákupního košíku máte pod seznamem zboží tlačítko “Chci uplatnit dárkový šek“. Po kliknutí na toto tlačítko se vám zobrazí prázdné pole, do kterého zadejte získaný slevový kód Mobilplus a potvrďte ho klikem na tlačítko “Vložit“.

Bude-li Mobilplus slevový kód platný, tak se vám sleva odečte a celková cena bude přepočítána. Důležité je dávat si u slevových kódů pozor na jejich podmínky. K nejčastějším omezením patři minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo je kód určen pouze na určitý druh zboží.

Cashback Mobilplus

Cashback Plná peněženka1,4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze1,4 % získat bonus 50 Kč

Portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze poskytují pro Mobilplus cashback. Výše cashbacku není nijak vysoká, ale lepší než žádná. Zpět z hodnoty vaší objednávky získáte od těchto portálů 1,4 % zpět na váš účet.

Jak cashback uplatnit? Vyberte si jeden portál a zaregistrujte se na něm. Po přihlášení si vyhledejte požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si v něm objednávku. Poté už stačí jen zboží převzít a vyčkat, než obchod potvrdí dokončení objednávky a na váš cashbackový účet bude připsána odměna.

Mobilplus slevy – výprodeje, Black Friday…

Známou, slevovou, podzimní akci Black Friday Mobilplus podporuje. Slevy Mobilplus poskytuje v řádu pár stovek, až několik tisíc. Mobiplus má také pravidelné výprodeje, nabídka zboží v nich se neustále obměňuje v závislosti na skladových zásobách.

Výhodněji je možné zakoupit rozbalené nebo bazarové zboží. Na bazarové zboží je ale poskytována kratší záruční doba. Akce, jako jsou Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes, Mobilplus nepodporuje.

Mobilplus doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Mobilplus není k dispozici. Platit je možné hotově/kartou na prodejně, bankovním převodem, on-line kartou, dobírkou nebo na splátky od Hello bank. V případě dobírky si připlatíte za dopravu 39 Kč. Čas od času můžete narazit na speciální akce, kdy za dopravu neplatíte vůbec nebo máte možnost neplatit, pokud splníte podmínku minimální hodnoty objednávky.

Možnosti a ceny běžné dopravy:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Zásilkovna je za 119 Kč
  • GLS je za 149 Kč

Mobilplus vrácení zboží

Na vrácení zboží Mobilplus poskytuje standardních 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit je možné pouze nepoškozené zboží, bez známek použití s kompletním balením. V ostatních případech nemusí být zboží přijato nebo vám může být účtován poplatek za uvedení zboží do původního stavu.

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Zboží, které se rozhodněte vrátit, přineste na prodejnu společně s fakturou. Zbytek procesu vyřešíte již na prodejně.
  2. Poštou – Pokud nemáte možnost zboží vrátit osobně, tak ho stačí důkladně zabalit, aby při přepravě nedošlo k poškození zboží. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis pro odstoupení od kupní smlouvy. Pak už jen stačí balíček odeslat na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Mobilplus
Soukenné náměstí 1
Liberec 1
460 01

Mobilplus reklamace 2024

Reklamace Mobilplus vyřizuje v průběhu záruční doby, která je na nové zakoupené zboží 24 měsíců. U bazarového zboží je záruční doba pouze 12 měsíců. Na vyřízení reklamace má Mobilplus maximálně 30 dnů. Ohledně reklamací můžete kontaktovat reklamační oddělení na e-mail servis@mobilplus.cz nebo telefon 481 005 771.

Jak zboží reklamovat?

  1. Na prodejně – Přineste vadné zboží na prodejnu společně s fakturou. Vše potřebné už pak vyřešíte na prodejně.
  2. Poštou – Nemáte možnost přinést zboží osobně na prodejnu? Zabalte důkladně zboží, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození a přiložte k němu kopii faktury a vyplněný Mobilplus reklamační formulář. Pak už jen stačí zboží zaslat na adresu níže.

K vyřízení reklamace je vždy potřeba kompletní balení, včetně nabíječky, aby se dalo případně vyloučit, v jakém zařízení je problém.

Kam zboží odeslat?
Mobilplus
Soukenné náměstí 1
Liberec 1
460 01

Mobilplus kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte nějaký dotaz ke zboží? Potřebujete něco vysvětlit nebo s něčím poradit? Zavolejte na Mobilplus telefon 481 005 781. K písemné komunikaci použijte Mobilplus e-mail info@mobilplus.cz nebo on-line chat v pravém dolním rohu na e-shopu.

V Liberci se nachází kamenná prodejna Mobilplus a je pro vás otevřena nejen všední dny, ale také v sobotu.