červen 2021

Slevový kód Möbelix červen 2021

9 (99 hodnocení) O obchodu

Möbelix je řetězec obchodů s nábytkem do obývacích pokojů, ložnic, kuchyní, dětských pokojů, koupelen nebo kanceláří. V Česku má Möbelix kamenné prodejny v Praze Vysočanech, Praze Stodůlkách, Ostravě, Českých Budějovicích, Brně, Liberci, Ústí nad Labem a v Olomouci. Skrblík pro vás má aktuální akční letáky, slevové kupóny a další slevy do prodejen Möbelix.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Möbelix jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 15 dny Möbelix.cz | Sleva 45 % na plánované skříně
  • 53 dny Möbelix.cz | DPH zpět
  • 50 dny Möbelix.cz | Sleva až 60% na nové trendy
  • 57 dny Möbelix.cz | Sleva 15 % na zahradní nábytek
  • 71 dny Möbelix.cz | Velikonoční sleva 20 % na porcelán a vaření
  • 96 dny Möbelix.cz | Sleva 15 % k MDŽ

Jak ušetřit Möbelix 2021

Möbelix se řadí k nejznámějším obchodům s nábytkem v České republice. Jistě i Vám už někdy dorazil do schránky akční leták Möbelix. A tak jste mohli sami posoudit, že se i tento obchod, v tvrdé konkurenci, snaží přilákat zákazníky na aktuální slevy Möbelix.

Pokud Vás sortiment i sleva do Möbelix zaujaly a Vy zvažujete nákup u tohoto prodejce, pak Vám Skrblík rád poradí, jak ušetřit v Möbelix ještě více a mít tak z nákupu dvojitou radost.

Historie Möbelix

Firma Möbelix má bohatou historii. Založena byla již v roce 1945 v Rakousku a dnes provozuje více než 230 prodejen v osmi evropských zemích. Málokdo asi ví, že mateřskou společností Möbelix je u nás taktéž známý XXXLutz. V České republice má Möbelix dvanáct prodejen ve velkých městech, které v současnosti prochází modernizací, aby zákazníkům poskytly maximální komfort při nakupování.

Jak ušetřit v e-shopu Möbelix

Zaujaly Vás aktuální slevy Möbelix, ale Vy to máte do prodejny daleko? Nezoufejte, Möbelix naštěstí provozuje i online obchod, kde může být nákup ještě výhodnější, uplatníte-li slevový kupón Möbelix. Další výhodou při nákupech online je u Möbelix doprava zdarma, kterou zákazníkům nabízí.

Možnosti platby v Möbelix

Za zboží můžete u Möbelix platit platební kartou, okamžitým bankovním převodem, případně i v hotovosti při osobním odběru. Möbelix přijímá platební karty Visa a Mastercard, musíte však mít povolené online platby. V případě okamžité platby budete přímo z objednávky nasměrováni na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte, platbu provedete a tím dojde k dokončení objednávky. Za online platbu nejsou účtovány žádné poplatky.

Kde získám slevy do Möbelix?

Sledujte pravidelně Skrblíka a už Vám neutečou žádné aktuální slevy Möbelix.

Jak uplatnit slevový kupón Möbelix?

V horní části této stránky najdete aktuální slevový kupón Möbelix. Stačí se tlačítkem “zobrazit kód“ prokliknout na slevový kód Möbelix. Na stránkách obchodu poté vložíte slevový kód Möbelix do políčka “kód slevy“ v druhém kroku objednávky a stisknete zelenou šipku. Jsou-li splněny podmínky pro slevový kód Möbelix (typ zboží, platnost apod.), pak je Vám sleva odečtena.

Slevový kód Möbelix

Jak uplatnit aktuální slevy Möbelix?

Obdobně postup platí i pro aktuální slevy Möbelix. Stačí kliknout na “využít slevu“, vybrat si z nabízeného sortimentu a tak ušetřit v Möbelix i nemalou finanční částku.

Jak ještě více ušetřit v Möbelix?

Karta výhod Möbelix

S touto kartou výhod můžete dosáhnout na další slevy Möbelix, řadu benefitů a výhod. Každé tři měsíce se do nabídky přidávají produkty za extra ceny, které platí pouze pro držitele Möbelix karta výhod.

Stanete-li se věrným zákazníkem, pak Vám karta výhod Möbelix umožní za každý nákup sbírat body. Ty můžete posléze proměnit v další benefity a slevy Möbelix. Držitelé Karty výhod si také mohou zapůjčit dodávku Möbelix bez nutnosti nákupu. Möbelix karta výhod je platná i při nákupu online.

Newsletter Möbelix

Další způsob jak ušetřit v Möbelix. V newsletteru najdete akční nabídky Möbelix, slevový kupón Möbelix a další jedinečné výhody.

Akční leták Möbelix

Přehledné informace o akčních nabídkách, kde najdete aktuální slevy Möbelix na vybrané produkty a sezonní zboží. Pohlídat si akční leták Möbelix můžete i tady na Skrblíkovy. Žádná sleva Möbelix už Vám tak neuteče.

Cenová garance Möbelix

Je to záruka, že Möbelix nabízí zboží za nejlepší cenu.

S tímto nástrojem můžete ušetřit v Möbelix na rozdílu v cenách mezi nabídkou konkurence a nabídkou Möbelixu. Přinesete-li konkurenční nabídku, kde bude shodné zboží za nižší cenu, než kterou nabízí Möbelix, bude Vám rozdíl v ceně vrácen. Na uplatnění této slevy Möbelix máte 14 dní od zakoupení zboží.

Online Only

Jedná se o vybraný sortiment zboží, který lze zakoupit pouze na eshopu, nenajdete ho tedy v kamenných prodejnách. Často se jedná o zboží, na které platí sleva Möbelix. Navíc pro toto zboží platí v Möbelix doprava zdarma.