červenec 2024

2x Mixit slevový kód na červenec 2024

(19 hodnocení)
O obchodu

Společnost Mixit vám nabízí možnost vytvořit si vlastní snídaňové müsli podle vaší chuti. Na výběr zde máte stovky možností kombinací a můžete si namíchat originální složení nebo si vybrat z již vytvořených klasických. Skrblík má pro vás slevové kódy a slevové kupóny pro Mixit.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mixit jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Mixit slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Mixit 2024

Skrblík mixuje s Mixit

Společnost Mixit přichází se skvělým nápadem — nabízí vám možnost vytvořit si své vlastní originál snídaňové müsli nebo zdravou svačinku. Na výběr zde máte stovky možností kombinací a můžete si namíchat originální složení nebo si vybrat z již vytvořených klasických. Mixit ale není jen müsli! Už jste někdy ochutnali křupavé jahody, maliny nebo borůvky? Lyofilizované, tedy mrazem sušené, ovoce obsahuje všechny minerály a vitamíny, které jsou v nich obsaženy, navíc je zachována původní chuť i struktura. A v nabídce e-shopu Mixit.cz je toho daleko víc!

Skrblík u toho nemůže chybět a má pro vás slevové kódy a slevové kupóny pro internetový obchod Mixit.cz.

1. Jak ušetřit na Mixit?

Jak na to? Rádi vám poradíme. Je to jednoduché. Především buďte neustále v obraze.

Na našem webu se slevovými kupóny zadejte do vyhledávání Mixit a otevře se Vám Skrblíkova aktuální nabídka slevových kupónů a slevových kódů pro nákup na Mixit.cz. Máte tu všechny potřebné informace pěkně na jednom místě a přes slevové kupóny Mixit se dostanete k aktuálním slevám na e-shopu.

Když do oranžového pole vyplníte svůj e-mail, získáte tak pravidelnou středeční dávku novinek od Skrblíka. Nebojte se, nebudeme zahlcovat vaši e-mailovou schránku stovkami zpráv. Každou středu dostanete nejčerstvější informace o nových slevových akcích, slevových kupónech a kódech, pro e-shop Mixit.cz stejně jako mnoho dalších. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu na Mixit.cz ani nikde jinde nepřijdete!

2. Využijte slevové kupóny a slevové kódy Mixit.cz

Výše vidíte jeden takový slevový kupón Mixit.cz. Když kliknete na odkaz “Zobrazit”, dostanete se do sekce Nastavit slevu na e-shopu Mixit.cz. “Slevový prográmek Mixit” si můžete nastavit dle hodnoty objednávky, na kterou dosáhnete. Při objednávce nad 1 500 Kč je sleva 3 %, při objednávce nad 3 000 Kč je sleva 5 % a nad 4 500 Kč je sleva 7 %. Domluvte se s pár přáteli, mixovacími kumpány, jak je na Mixit nazývají, a objednávejte společně do jednoho nákupního košíku. Tak můžete využít slevy při každém nákupu.

Ušetříte i na dopravě, jakmile objednáte 6 a více tubusů, nezaplatíte za dopravu ani korunu. Ale i jinak jsou podmínky velmi přátelské.

Slevový kód Mixit

Nabídky slevových akcí, slevových kupónů a slevových kódů pro Mixit.cz se samozřejmě mění, a tak doporučujeme sledovat novinky ve Zpravodaji a také si všímat platnosti jednotlivých kupónů a jejich podmínek.

3. Proč nakupovat na Mixit.cz?

Výrobky Mixit si samozřejmě můžete koupit i v síti maloobchodních prodejců, ale on-line nákup se jednak vyplatí, a navíc je to zábava!

S využitím slevových kódů a slevových kupónů Mixit.cz můžete jednak nakoupit levněji hotové Mixit směsi, ale hlavně můžete on-line experimentovat, kombinovat, prostě tvořit originální kombinace svých snídaní nebo svačinek. Máte na výběr ze 4 druhů základních ingrediencí: müsli základ, sušené ovoce, ořechy a čokoláda.

Máte trošku starost o svou štíhlou linii? Nebo nemáte odhad a netušíte, kolik za svou směs zaplatíte? Nemusíte se bát! V tubě napravo se vám během výběru objeví vybrané ingredience a pod nimi i nutriční hodnoty vaší originál směsi a cena celé tuby. Vidíte, jak dopadla moje volba na obrázku níže?

Nejste si naopak jistí svou volbou? Mixit pro vás stále vymýšlí nové zajímavé kombinace a můžete proto vyzkoušet jednu z jeho sezónních tub, třeba Letní mámení, Do plavek nebo Letní trojku… Slevové kupóny a slevové kódy Mixit platí i pro ně.

4. A něco navíc…

A když už jsme u toho léta, možná by vám mohly Skrblíkovy slevové kupóny a slevové kódy Mixit.cz přinést i splnění jednoho snu. Letos v létě totiž můžete vyhrát dobrodružnou dovolenou v ceně přes 15 000 Kč nebo nějaký ten tubus své oblíbené směsi. Tady jsou podmínky! Pokud jste to nestihli, nezoufejte, s našimi slevovými kupóny Mixit.cz určitě brzo objevíte jiný způsob, jak ušetřit, nebo jinou zajímavou hru!