květen 2024

3x MiDent slevový kód na květen 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Eshop MiDent nabízí produkty pro péči o váš chrup. V nabídce je několik druhů kartáčků pro děti i dospělé nebo ústní sprcha a náhradní hlavice. Obchod provozuje také blog s radami od odborníků, kteří vám poradí, jaký kartáček použít nebo, jak správně vyčistit zuby. Motivací k nákupu vám může být doprava zdarma nebo cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. MiDent jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
MiDent slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit MiDent 2024

Internetový obchod MiDent svým zákazníkům nabízí zejména ultrasonické čističe zubů v různých variacích. K dispozici jsou nadále ale i sady obyčejných zubních kartáčků, rovnátka, nebo i čističe zubů pro psy. Naleznete zde zkrátka vše potřebné pro správnou dentální hygienu a péči.

Možná se ptáte, jak ušetřit na MiDent. Postupů existuje vícero, tím nejzákladnějším je využití slev nabízených přímo na stránkách e-shopu. Ty navíc mnohdy dosahují až desítek procent z původní ceny produktu.

Jak získat slevový kupón MiDent

Chcete ušetřit co nejvíce? Mezi nejlákavější výhody online nakupování patří zajisté právě využití slevových kupónů a kódů. MiDent slevové kupóny bývají mnohdy zveřejňovány již na samotném e-shopu. Nebo si je můžete snadno pohlídat na stránkách Skrblíka, kde jsou slevy vždy aktuální. Není tedy žádná věda zjistit, jak získat slevový kupón MiDent.

Pokud si však přejete mít ten nejlepší přehled, registrujte se zdarma k odběru newsletteru. Stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu. Právě na tu vám budou následně zasílány různé novinky a nabídky obchodu.

Jak uplatnit slevový kód MiDent

Abyste mohli využít slevy naplno, je třeba znát způsob, jak uplatnit slevový kód MiDent. Přidejte výrobky do online nákupního košíku. Pokračujte k volbě dopravy a platby. Zde se vám zobrazí možnost slevového kupónu.

Váš MiDent slevový kód opište do předpřipravené kolonky a použijte jej. Pokud je sleva platná, sama se automaticky od ceny nákupu odečte.

Cashback MiDent

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Díky cashbacku se vám podaří nakupovat ještě levněji. Způsob odměňování funguje na jednoduchém principu. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace na některém z níže uvedených portálů. Jako nový klient můžete navíc získat výhody navíc. Například Tipli takto poskytuje bonusových až 300 Kč na první nákup.

Následně vybraný e-shop navštivte skrze speciální odkaz a nakupujte, jak jste zvyklí. Teprve po dokončení nákupu se vám slíbené procento z útraty vrátí. MiDent cashback poskytují Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze s odměnou 2,5 % z každého nákupu.

MiDent slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodeje MiDent si užijete během různých období roku. Ceny výrobků při nich klesají na minimum. S běžnými slevami se však můžete setkat po celý rok. Naleznete je vždy napsané u konkrétních produktů. Slevy MiDent přitom často dosahují až desítek procent.

Aby vám žádná z výhodných nabídek a akcí MiDent neunikla, registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Stačí jen, když do kolonky na e-shopu zadáte vaši e-mailovou adresu a máte hotovo. Na e-mail vám poté budou zasílány exkluzivní slevy a bonusové nabídky.

MiDent doprava zdarma a cena poštovného

Objednali byste si rádi některý z produktů MiDent, ale nechcete připlácet za poštovné? I pro takové situace nabízí e-shopy řešení. Je totiž k dispozici doprava zdarma MiDent. Získat ji může každý zákazník, jehož nákup se pohybuje v hodnotách vyšších než 1 000 Kč.

Cena poštovného MiDent u jiných případů závisí na zvoleném způsobu doručení. Pro dovoz po České republice však zůstává stejná. Na výběr je Zásilkovna – výdejní místo a Zásilkovna – doručení na adresu. Obě tyto služby jsou účtovány doplatkem 69 Kč. Pokud se rozhodnete platit na dobírku, počítejte ještě s příplatkem 49 Kč.

MiDent vrácení zboží

Stalo se, že jste si nákup rozmysleli, ale to až po jeho objednání či obdržení? Nevěšte hlavu. Pro takové případy totiž obchod nabízí vrácení zboží MiDent. Konkrétně je k dispozici MiDent vrácení zboží do 14 dní, a to ode dne, kdy jste zásilku převzali.

Ptáte se, jak na to? Postup je velmi snadný a díky nabídce e-shopu i o mnohé zjednodušený. Stačí, když do speciálně vytvořeného pole na stránkách obchodu opíšete číslo své objednávky. Následně klikněte na tlačítko „Chci zboží vrátit ve 14 denní lhůtě“. Dodržte všech pokynů a zboží nezapomeňte odeslat.

MiDent reklamace 2024

Jestliže vám byly doručeny nefunkční či poškozené zubní kartáčky, nebojte se obrátit na reklamace MiDent. Uplatnit je můžete na jakýkoliv produkt, který vám byl zaslán již poničený či neúplný, nebo k jeho poškození došlo samovolně.

Nejprve do tomu určené kolonky na stránkách zadejte číslo vaší objednávky, pokračujte kliknutím na „Chci zboží reklamovat“. Nadále postupujte podle pokynů a pokud je to možné, přidejte také fotografii znázorňující vadu. Poté vám zbývá už jen vyčkat na odpověď.

MiDent kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Je možné, že si s nákupem nevíte zcela rady. Pokud si nejste s tvorbou objednávky jistí, využijte kontakt MiDent. K dispozici je MiDent e-mail: podpora@mident.cz, na který se můžete obrátit s delšími dotazy. Pro rychlé otázky využijte MiDent telefon: 735 160 275.