květen 2024

4x MFP slevový kód na květen 2024

(41 hodnocení)
O obchodu

MFP je internetový obchod zabývající se prodejem papírenského zboží. Sortiment e-shopu zahrnuje kreativní potřeby pro kreslení, obalové materiály, školní potřeby, diáře nebo hračky s motivy populárních dětských filmů. Děti v obchodě mohou sehnat také vybavení na karneval. Akční nabídky a slevové kódy MFP jsou k dispozici na portálu Skrblík. Některé slevové kupóny MFP lze využít pouze u nákupů s určitou hodnotou objednávky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. MFP jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
MFP slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit MFP 2024

E-shop MFP se zabývá výrobou a následným prodejem pohlednic, přání, balicích papírů, omalovánek a kalendářů. Zároveň nabízí nejrůznější papírenské a kancelářské zboží. V České republice najdete několik kamenných a partnerských prodejen papírnictví MFP.

Ptáte se, jak ušetřit na MFP? Před nákupem navštivte kategorii Akce, která nabízí MFP slevy a sekci Doprodej, kde jsou produkty ve výprodeji. Slevu 3 % získáte, pokud uskutečníte nákup nad 3 000 Kč, sleva ve výši 5 % na vás čeká při nákupu nad 5 000 Kč.

Na úvodní stránce e-shopu najdete aktuální slevové akce, novinky i recenze odběratelů zboží MFP. V katalozích objevíte všechny produkty. Obchod jednou za čas pořádá i soutěže, informace o nich zveřejňuje například na facebookové stránce.

Jak získat slevový kupón MFP

Slevový kupón MFP není aktuálně možné získat, obchod je neposkytuje. Při nákupu nad 3 000 Kč ale získáte slevu 3 %, při nákupu nad 5 000 Kč je tato sleva ve výši 5 %.

Slevové kupóny nezískáte ani během akce MFP Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Pokud se objeví možnost, jak slevové kódy MFP získat, najdete ji zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód MFP

Slevový kód MFP nelze uplatnit, obchod ho v současnosti nenabízí. Ušetřit můžete ale při slevových akcích a ve výprodejích obchodu. Sledovat můžete náš portál Skrblík, kde vás v případě zavedení kupónů budeme informovat a najdete zde také různé slevové akce MFP i jiných obchodů.

Informace o slevách, novinkách i soutěžích obchod zveřejňuje také na facebookové stránce, Instagramu a Twitteru.

Cashback MFP

Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka3,15 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,15 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,15 % získat bonus 200 Kč

MFP cashback nabízejí portály Vratné Peníze, Plná Peněženka, Tipli a Refundo Než v e-shopu MFP nakoupíte, vytvořte si účet u některé z uvedených společností, následně se přes portál proklikněte do obchodu a uskutečněte objednávku. Z nákupu přes portál Vratné Peníze získáte 3,5 % zpět, od ostatních 3,15 %.

MFP slevy – výprodeje, Black Friday…

Sekce Akce přináší MFP slevy na vybrané produkty, které se pohybují v desítkách procent. V kategorii Doprodej najdete aktuální MFP výprodej. Některé akční produkty se nachází také na hlavní stránce obchodu, kde jsou mimo jiné i novinky a recenze odběratelů, kteří MFP produkty odebírají do svých prodejen papírnictví.

Pokud nakoupíte nad 3 000 Kč, získáte slevu 3 %, při nákupu nad 5 000 Kč je tato sleva v hodnotě 5 %. V katalozích najdete všechny produkty obchodu. Informace o slevových akcích, novinkách i soutěžích e-shop zveřejňuje také na facebookové stránce, Instagramu a Twitteru.

Akcí typu Black Friday, Dny Marianne a dalších podobných se eshop neúčastní.

MFP doprava zdarma a cena poštovného

MFP doprava zdarma platí při nákupu nad 500 Kč nebo pro osobní odběr v sídle společnosti. Objednávka vám bude doručena jedním z uvedených způsobů, který si vyberete:

  • PPL – doručení na adresu za 89 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 49 Kč
  • Osobní odběr na adrese: Gen. Štefánika 3581/52, 750 02 Přerov – zdarma

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem, hotově v sídle e-shopu, nebo si připlatíte za dobírku.

MFP vrácení zboží

MFP vrácení zboží umožňuje ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí objednávky. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem, zboží poté následně zabalte a zašlete na adresu:

MFP paper s.r.o.
Gen. Štefánika 3581/52,
750 02 Přerov

E-shop vám následně nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vrátí všechny peněžní prostředky, a to i včetně nákladů na přepravu zboží zpět.

MFP reklamace 2024

MFP reklamace je možné uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží. Vše vyřešíte na e-mailové adrese reklamace@mfp.cz nebo na speciálním telefonním čísle 581 282 143. Zboží zasílejte nejlépe v původním obalu na adresu:

MFP paper s.r.o.
Gen. Štefánika 3581/52,
750 02 Přerov

Reklamace bude vyřešena nejpozději do 30 dnů od převzetí zásilky, pokud se vzájemně nedohodnete na delší lhůtě. Obchod vás bude následně kontaktovat.

MFP kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka MFP na telefonním čísle 800 900 109. Ke komunikaci lze využít také MFP e-mail info@mfp.cz. V České republice je několik kamenných a partnerských prodejen papírnictví MFP.

Společnost sídlí na adrese, která slouží také k vrácení zboží a reklamaci:

MFP paper s.r.o.
Gen. Štefánika 3581/52,
750 02 Přerov