květen 2024

3x Meliora slevový kód na květen 2024

(40 hodnocení)
O obchodu

Meliora nabízí sportovní výživu a suplementy. V nabídce jsou proteinové prášky, BCAA, předtréninkové nakopávače, přípravky pro zlepšení pozornosti a výdrže a mnoho dalších. Meliora nabízí také oblečení a příslušenství na cvičení, například opasky, trhačky a mnoho dalších produktů, nejen do posilovny, ale například také na běhání. Získat můžete v Meliora doručení zdarma nebo peníze zpět prostřednictvím cashbacku.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Meliora jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Meliora slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Meliora 2024

Na e-shopu Meliora se setkáte s rozsáhlou řadou sportovního vybavení. K dispozici je například dětské, pánské i dámské sportovní oblečení, ale také speciální kosmetika, batohy nebo doplňky stravy jako je proteinový prášek. Zkrátka zde naleznete snad vše, co k cvičení potřebujete. Vybírat můžete dle kategorie svého sportu, nebo svého cíle a stránky vám samy nabídnou vhodné produkty.

Ptáte se tedy, jak ušetřit na Meliora? Mimo množství sekcí a nabídek se zde nachází i speciální oddíl zboží s názvem „Akce“. Zde naleznete aktuální cenově zvýhodněné zboží, výprodeje, ale také třeba novinky obchodu. Využít během nákupu online můžete také cashback odměny, nebo dopravu zdarma pro objednávky v hodnotě nad 1 000 Kč. Zapomínat by se nemělo ani na slevové kódy, s nimiž se vám podaří dostat slevu navíc.

Jak získat slevový kupón Meliora

Rádi byste ušetřili co nejvíce, ale poskytované slevy vám nestačí? V tom případě byste měli znát, jak získat slevový kupón Meliora. Není to nic složitého, mnohdy totiž internetové obchody tyto výhody nabízejí již přímo na svých stránkách. A to zejména během všelijakých akcí, či výprodejů.

Můžete se také zaregistrovat a vytvořit si tak na e-shopu vlastní účet. Součástí něj je i odběr newsletteru, díky němuž budete informováni ohledně nejnovějších akcí a slev. Nebývá tedy náhodou, že takto narazíte na případný Meliora slevový kupón častěji.

Jak uplatnit slevový kód Meliora

Pokud již máte Meliora slevový kód k dispozici, sleva ještě stále není zcela vaše. Potřebné je totiž správné využití této výhody. Návod na to, jak uplatnit slevový kód Meliora, je přitom velmi snadný.

Nejprve si na stránkách internetového obchodu vyberte z rozsáhlého sortimentu, zboží přidejte do online nákupního košíku. Až budete s touto volbou hotovi, přejděte do virtuální pokladny. Zde můžete vidět rekapitulaci vašeho nákupu i celkovou cenu zas něj. Pod sloupcem produktů se nachází pole s názvem „Kód slevového kupónu“. Jak již název napovídá, právě sem váš slevový kód Meliora pečlivě opište a aktivujte jej. Sleva se vám sama automaticky odečte a objednávku lze nyní dokončit.

Cashback Meliora

Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Se službami cashback jste se dost možná již dříve setkali. Jedná se o oblíbenou součást online nakupování, díky které se vám jistá část z útraty vrátí. Jedinou podmínkou je bezplatná registrace na některém z portálů. Za vytvoření svého účtu můžete navíc získat odměnu. Tipli takto novým klientům nabízí příspěvek 300 Kč.

Po registraci si následně vyberte e-shop a navštivte jej skrze daný odkaz. Nakupujete tak, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky budete odměněni. Cashback Meliora je k dispozici díky portálům Refundo a Vratné Peníze. Skrze obě stránky se vám podaří získat zpět 3,5 % z každé útraty na tomto e-shopu. Funkci lze navíc využívat opakovaně. Pro nákupy na jiných obchodech se obraťte třeba na stránky Plná Peněženka.

Meliora slevy – výprodeje, Black Friday…

Celoročně jsou na stránkách obchodu nabízeny slevy Meliora. Setkáte se s nimi v již zmiňované kategorii produktů s názvem „Zboží v akci“. Přestože ušetřit tak můžete klidně po celý rok nejsou pro e-shop žádnou novinkou ani třeba sezónní výprodeje Meliora. A stejně tak na tom jsou i různé slevové akce. Mezi nejznámější z nich patří dny Meliora Black Friday, kdy ceny výrobků klesají na minimum.

Abyste neztráceli přehled, vytvořte si na stránkách vlastní účet a registrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Díky němu vám budou na vaši e-mailovou adresu pravidelně přicházet novinky a výhodné nabídky obchodu.

Meliora doprava zdarma a cena poštovného

Pokud neradi připlácíte za dopravu, která je u nakupování online téměř nutná, nemusíte si dělat starosti. Doprava zdarma Meliora je poskytována, a to na veškeré objednávky v hodnotě již nad 1 000 Kč.

Cena poštovného Meliora se v ostatních případech liší dle dopravce, kterého si můžete sami zvolit:

  • DPD je za 80 Kč
  • PPL je za 100 Kč
  • Česká pošta je za 150 Kč

Platit lze předem online, nebo bankovním převodem zdarma. Možná je také platba dobírkou s příplatkem 30 Kč.

Meliora vrácení zboží

Může se stát, že si nákup rozmyslíte, ale až příliš pozdě. K dispozici je pro takové případy služba vrácení zboží Meliora. Využít ji lze za určitých podmínek. Vracené produkty byste neměli používat a nejlépe je nechte i v původním obalu. Zároveň je třeba dodržet jistou lhůtu. Možné je totiž pouze vrácení zboží Meliora do 14 dnů ode dne, kdy jste balíček převzali. Jestliže jste však registrovaný zákazník, tato doba se prodlužuje na 30 dnů.

Nejprve vyplňte speciální formulář. Ten následně přiložte k pečlivě zabaleným výrobkům a celý balíček zašlete na adresu:

Meliora.cz
Ladislav Šulc
Masarykovo Náměstí 277
295 01 Mnichovo Hradiště

Obratem vám bude vrácena utracená peněžní částka.

Meliora reklamace 2024

Dorazilo vám zboží již poškozené, neúplné či úplně jiné, než jste si objednali, nebo se samo porouchalo ještě v době záruky? I to se může stát a vy se za těchto podmínek obraťte na poskytované reklamace Meliora.

Vše funguje stejně, jako u vrácení zboží. Prvním krokem je vyplnění formuláře, ten následně přiložte k zabalenému balíčku a vše odešlete na adresu:

Meliora.cz
Ladislav Šulc
Masarykovo Náměstí 277
295 01 Mnichovo Hradiště

Jako výměnu za odeslané zboží získáte zpět svou útratu.

Meliora kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže si nejste s něčím jistí a potřebujete poradit, využijte kontakt Meliora.

Poslouží vám Meliora telefon: 608 038 380, nebo Meliora e-mail: objednavky@meliora.cz.