červen 2024

3x Medvídkové hračky slevový kód na červen 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Eshop Medvídkové hračky nabízí stovky produktů, které využijí především děti. V nabídce jsou dětské domečky, plyšáci nebo stavebnice pro děti všech věkových kategorií. V nabídce jsou výrobky od řady českých i zahraničních firem, například Educa, Kaloo, Big a dalších. Ušetřit v Medvídkové hračky jde díky cashbacku. Můžete také využít dopravu zdarma nebo si vybrat některý ze zlevněných produktů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 599 Kč
Můžete přejít do obchodu. Medvídkové hračky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Medvídkové hračky slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Medvídkové hračky 2024

Společnost Medvídkové hračky je na trhu od roku 2012. Od té doby si vybudovala místo na trhu s hračkami a dalším zbožím po malé děti. V nabídce eshopu jsou k dostaní stovky produktů od desítek renomovaných značek. Značky jsou české i zahraniční, řada z nich pravidelně získává ocenění za kvalitu zboží nebo za šetrnost k životnímu prostředí.

Firmy jako Janod, smarTrike, Smoby a řada dalších firem pochází z EU. Do eshopu dodávají stavebnice, tříkolky, kojenecké potřeby, hračky na zahradu a řadu dalších produktů. Využít můžete pro výběr té perfektní hračky řadu filtrů. Například můžete vybírat hračky podle věku dítětě. Případně jsou rozřazené podle toho, ke které patří sérii, můžete tak najít produkty s motivy Ledového království, Spider-mana, Příběh hraček a řady dalších.

Pro ty, co chtějí ušetřit má Medvídkové hračky řadu příležitostí. K dispozici je horká nabídka žádaných produktů hned na hlavní stránce, obchod také nabízí sekci se slevami. Nechybí ani oblíbený cashback, newsletter s novinkami do e-mailu nebo doprava zdarma. Na Heurece má eshop hodnocení 86 %. Zákazníci pochvalují především rychlé doručení.

Jak získat slevový kupón Medvídkové hračky

Slevové kupóny Medvídkové hračky podporují. Nenajdete jich ale příliš mnoho. K dispozici pro vás Medvídkové hračky mají newsletter. K jeho odběru se můžete přihlásit ve spodní části stránek nebo na vás občas vyskočí okno, které vám registraci připomíná. Stačí zadat váš e-mail a slevy a akce vám bude eshop Medvídkové hračky posílat.

K dispozici je pro vás také Black Friday, během kterého můžete narazit na řadu zajímavých slev nebo slevových kódů pro jednotlivé značky z eshopu. Slevový kupón Medvídkové hračky najdete i na Skrblíkovi, pokud bude nějaký k dispozici. Můžete odebírat i naše novinky, ve kterých vám vybereme nejlepší slevy, které Skrblík našel a získal.

Jak uplatnit slevový kód Medvídkové hračky

Eshop Medvídkové hračky slevové kódy podporuje úplně stejně jako řada jiných obchodů. Slevový kód Medvídkové hračky můžete použít v nákupním košíku, kde najdete políčko určené k použití slevových kódů po pravé straně. Najděte pole “Souhrn” s cenami zboží a pod ním je tlačítko s nápisem “Máš slevový kód?”.

Klikněte na něj a vepište svůj slevový kupon Medvídkové hračky. Po potvrzení vám bude sleva odečtena. Pokud ne, zkontrolujte si, zda jste kupón opsali správně a také, zda jej používáte na zboží, které je k němu oprávněné. Pokud nebude kupón správný, dozvíte se o tom v informační liště, která se zobrazí u přehledu objednaných produktů.

Medvídkové hračky

Medvídkové hračky cashback

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Každá koruna se hodí. Proč tedy nevěnovat registraci na některém z cashback portálů minutu vašeho času a nezískat za to možnost ušetřit stovky korun ročně. V případě, že nakupujete na internetu se vám vyplatí cashback portály využívat. Pokud se na některém z cashback portálů Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze zaregistrujete, získáte zpět 2 % z ceny vaší objednávky v Medvídkové hračky.

Abyste cashback Medvídkové hračky mohli využít, musíte se na portálu nejprve zaregistrovat. Následně si najděte eshop, vstupte do něj a nakupte. Portál spáruje vaši objednávku a vaše cashback konto a převede vám peníze, které získal z provize od obchodu.

Medvídkové hračky slevy – akce, Black Friday…

Slevy Medvídkové hračky jsou k dispozici třeba hned na hlavní stránce eshopu pod hlavičkou “Horká nabídka”. Najdete tam aktuálně nejpoptávanější předměty, na které navíc obchod dává slevu. Další slevy od Medvídkové hračky najdete na hlavní liště, kde se sekce jmenuje “% EXTRA SLEVY”.

Obchod Medvídkové hračky se účastní i Black Friday. Během této akce můžete najít stovky zlevněného zboží. Slevy během Black Friday Medvídkové hračky nabízí na stavebnice, plyšáky, didaktické hračky i řadu dalších. O akci se dozvíte třeba u nás na Skrblíkovi, na stránkách obchodu nebo na jeho facebookovém profilu.

V rámci soutěží můžete získat slevu na hračky nebo dokonce vyhrát něco zdarma.

Medvídkové hračky doprava zdarma a cena poštovného

V Medvídkové hračky poštovné zdarma získáte při nákupu nad 1 599 Kč. Eshop spolupracuje s kurýrní službou, která dopravuje zboží na vámi zadanou adresu.

Pokud nesplníte pro získání dopravy zdarma, zaplatíte za dopravu 119 Kč. Případně připlatíte 39 Kč za platbu na dobírku, pokud neradi platíte předem. Na dobírku lze platit pouze v hotovosti kurýrovi. Do zahraničí Medvídkové hračky doručují za 270 Kč.

Medvídkové hračky vrácení zboží

Na vrácení zboží obchod poskytuje standardní lhůtu 14 dní od převzetí zásilky. Tuto dobu můžete využít k tomu, abyste se s produktem seznámili. Nesmíte ho však standardně používat a následně vrátit opotřebený.

Zboží zasílejte zpět v originálním balení a s veškerým příslušenstvím včetně dokladu o zaplacení. Balíček na dobírku obchod nepřevezme. K vyřízení vrácení zboží Medvídkové hračky mají online formulář, kde vyplníte svůj e-mail a číslo objednávky a obchod vás v e-mailu informuje o dalším postupu.

Medvídkové hračky reklamace 2024

Prvním krokem reklamace je v Medvídkové hračky vyplnění reklamačního online formuláře. Zadáte svůj e-mail a číslo objednávky a obchod vás bude následně informovat o dalším postupu.

Na reklamace máte v eshopu Medvídkové hračky standardní lhůtu 24 měsíců ode dne nákupu. Pokud zboží přebíráte poškozené, sepište s kurýrem protokol o poškození při převzetí. Záruční opravy vyžadujte přímo u obchodu Medvídkové hračky.

Na vyřízení reklamace má Medvídkové hračky 30 dní. Zboží, které reklamujete nesmí být poškozeno nesprávným zacházením nebo se nesmí jedna o poškození způsobené běžným používáním.

Medvídkové hračky kontakt – telefon, e-mail…

Medvídkové hračky telefonní číslo: +421 944 627 725

Medvídkové hračky e-mail: info@medvidkovehracky.cz

Komunikovat se zaměstnanci eshopu můžete také prostřednictvím chatu na Facebooku. Případně můžete využít kontaktní formulář, kde si můžete vybrat, ohledně čeho chcete s obchodem komunikovat a také u něj najdete odpovědi na některé časté otázky.