červenec 2024

2x Maxsport slevový kód na červenec 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Eshop Maxsport se specializuje na prodej doplňků stravy stejnojmenné značky. V nabídce jsou tradiční doplňky jako proteinové tyčinky nebo koktejly, ale také pomazánky, chipsy nebo croissanty. Obchod má vlastní facebookové a instagramové stránky a také blog, kde můžete soutěžit o produkty zdarma. Na webu můžete najít slevové kódy Maxsport a nebo můžete využít cashback a získat část peněz zpět.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 800 Kč
Můžete přejít do obchodu. Maxsport jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Maxsport slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Maxsport 2024

Internetový obchod Maxsport vyrábí a prodává výživové doplňky pro širokou sportující veřejnost. Jedná se tedy o zdravější a praktičtější alternativy stravování. V sortimentu najdete tyčinky, nápoje, alternativní těstoviny, proteinové chipsy, pomazánky, oplatky nebo croissanty.

Nevíte, jak ušetřit na Maxsport? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Maxsport, který vám pomůže ušetřit i desítky procent. Maxsport slevy objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce obchodu a bývají také zveřejňovány na facebookovém profilu či Instagramu.

Nějaké korunky z nákupu ušetříte také během akce Maxsport Black Friday. Na blogu můžete najít i soutěže o ceny a užitečné tipy na nové produkty. Ušetříte také během akce Maxsport Black Friday.

Jak získat slevový kupón Maxsport

Maxsport slevový kupón získáte jednou za čas přímo na hlavní stránce webu, kde se nachází i aktuální novinky. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru, přihlásíte se k němu v dolní části e-shopu. Slevové kupóny lze získat i během akce Maxsport Black Friday.

Pro další informace sledujte Maxsport facebookový profil a Instagram, kde jsou zveřejňovány i nejrůznější slevové akce. Sledovat můžete také náš portál Skrblík, kde se nachází slevy i dalších obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Maxsport

Maxsport

Maxsport slevový kód zadáte v prvním kroku v košíku pod seznamem vámi objednávaného zboží. Poté kliknete na “Uplatnit” a příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Maxsport slevové kódy bývají platné zpravidla týden či měsíc a také nemusí být uplatnitelné na již zlevněné zboží. Vždy si zkontrolujte podmínky pro jeho použití.

Cashback Maxsport

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Maxsport cashback nabízejí portály Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze.

Než v e-shopu Maxsport uskutečníte objednávku, vytvořte si zákaznický účet u některé z uvedených společností, poté se přes portál proklikněte do obchodu a nakoupíte. Z částky vaší objednávky může získat 3 % zpět, navíc můžete získat peníze za registraci a přivedení přátel.

Maxsport slevy – výprodeje, Black Friday…

Maxsport slevy najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce obchodu a bývají také zveřejňovány na facebookovém profilu či Instagramu Maxsport. Zlevněné zboží také poznáte podle červeně přeškrtnuté běžné ceny u daného produktu.

V kategorii Novinky objevíte nově přidané výživové doplňky do sortimentu. Na blogu se dočtete o zdravých potravinách, najdete zde různé chutné recepty, ale i soutěže o ceny. Ušetříte také během akce Maxsport Black Friday.

Maxsport doprava zdarma a cena poštovného

Maxsport doprava zdarma se vztahuje na objednávky s hodnotou nad 800 Kč. Pokud bude objednávka levnější, balíček vám bude doručen kurýrem přímo na vaši adresu, a to za 90 Kč.

Váš e-shop objednávku zpracuje a expeduje většinou do 24 hodin od uskutečnění nákupu. Zboží zaplatíte online kartou, nebo až při převzetí uhradíte přepravní službě.

Maxsport vrácení zboží

Maxsport vrácení zboží umožňuje do 14 dnů ode dne převzetí objednávky. Vytiskněte si a vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy, který zašlete na e-mail objednavkysr@maxsport.sk nebo ho přiložte k produktu.

Balíček důkladně zabalte a odešlete na adresu:

MAX SPORT s.r.o.
Mlynské Luhy 76/A
821 05 Bratislava

E-shop vám po obdržení zboží vrátí všechny peněžní prostředky, a to způsobem jakým jste ho uhradili. Pokud bude produkt neúplný, může si obchod účtovat poměrnou částku za uvedení do původního stavu.

Maxsport reklamace 2024

Maxsport reklamace se dají uplatnit na nové zboží po dobu 24 měsíců od data obdržení objednávky. Na použité zboží se vztahuje záruční doba 12 měsíců. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem objednavkysr@maxsport.sk, obratem dostanete informaci o způsobu vyřízení reklamace.

Poté zpravidla produkt zabalíte a odešlete na adresu:

MAX SPORT s.r.o.
Mlynské Luhy 76/A
821 05 Bratislava

Reklamace bude vyřešena nejpozději do 30 dnů ode dne jejího uplatnění. Nárok máte na výměnu výrobku za nový nebo vrácení plné částky peněz zpět.

Maxsport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ke komunikaci s obchodem využívejte primárně Maxsport e-mail objednavkysr@maxsport.sk či kontaktní formulář na webu. Zákaznická infolinka Maxsport je tu pro vás v případě potřeby na telefonním čísle +421 918 760 333. Odpovědi na nejčastější dotazy najdete v sekci FAQ.

K vrácení a reklamaci zboží Maxsport slouží adresa:

MAX SPORT s.r.o.
Mlynské Luhy 76/A
821 05 Bratislava