květen 2024

2x Maxi-Postele.cz slevový kód na květen 2024

(18 hodnocení)
O obchodu

Obchod Maxi-Postele.cz se specializuje na prodej nábytku. Podle názvu lze odhadnout, že k dispozici jsou především postele, rošty nebo různé druhy matrací. Nechybí ale vybavení do obýváků, dětského pokoje nebo na zahradu. Slevy Maxi-Postele.cz nabízí v rámci akční nabídky. K dispozici je také cashback Maxi-Postele.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Maxi-Postele.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Maxi-Postele.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Maxi-Postele.cz 2024

Internetový obchod Maxi-Postele.cz se zabývá převážně prodejem ložnicového nábytku. V sortimentu tedy najdete postele, matrace, rošty, nábytek do ložnice, ale také doplňkový sortiment do koupelny, pracovny, předsíně, obývacího či dětského pokoje i rustikální a zahradní nábytek.

Ptáte se, jak ušetřit na Maxi-Postele.cz? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Maxi-Postele.cz, nebo zda neprobíhá nějaká zajímavá slevová akce.

Akční nabídka produktů na aktuální týden se nachází na hlavní stránce e-shopu, jiné Maxi-Postele.cz slevy se nachází v sekci Akční nabídka objevíte Maxi-Postele.cz slevy. V této kategorii objevíte i dárkové poukazy, které zakoupíte v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč.

Zákazníci na portále Heureka jsou s Maxi-Postele převážně spokojeni. 92 % recenzí je pozitivních.

Jak získat slevový kupón Maxi-Postele.cz

Maxi-Postele.cz slevový kupón objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce webu. Zajímavé slevové nabídky může e-shop zveřejňovat také na své facebookové stránce. Svým blízkým můžete zakoupit slevový kupón ve formě dárkového poukazu v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč.

Sledujte náš portál Skrblík, kde jsou zveřejňovány slevové kupóny a akce i jiných obchodů. Kupóny nelze získat během akce Maxi-Postele.cz Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Maxi-Postele.cz

Maxi-Postele.cz

Slevový kód Maxi-Postele.cz zadáte v košíku v sekci Doručovací adresa. Do příslušného políčka “Slevový kód” vepiště váš kód slevového poukazu, jakmile budete mít vyplněné i všechny ostatní informace o vás, klikněte na “Objednat”.

Slevové kódy Maxi-Postele.cz, stejně jako kódy jiných obchodů, zpravidla platí jen krátký stanovený čas, a to například týden. Uplatnitelné mohou být také jen na nezlevněné produkty.

Cashback Maxi-Postele.cz

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč

Maxi-Postele.cz cashback nabízejí portály Plná Peněženka, Tipli a Refundo. Než na Maxi-Postele.cz nakoupíte, vytvořte si účet u některé z uvedených společností, poté se přes portál proklikněte do e-shopu a uskutečněte objednávku. Z ceny nákupu získáte 4 % zpět.

Cashback je provize, kterou obchody na internetu nabízí portálu za zprostředkování nových zákazníků. Část této provize následně získáte vy jako motivaci k dalším nákupům.

Maxi-Postele.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Na úvodní stránce e-shopu najdete aktuální slevové akce a akční nabídku produktů na aktuální týden. V sekci Akční nabídka objevíte Maxi-Postele.cz slevy. V této kategorii jsou k zakoupení i Maxi-Postele.cz dárkové poukazy v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč.

V Maxi-Postele.cz magazínu se dozvíte zajímavosti ze světa nábytku, rady při výběru jednotlivých výrobků a inspirace ke zútulnění bytu. Neušetříte během akce Maxi-Postele.cz Black Friday, neboť ji obchod nepořádá.

Maxi-Postele.cz doprava zdarma a cena poštovného

Maxi-Postele.cz doprava zdarma platí pro objednávky nad 6 000 Kč a pro osobní odběr ve skladu obchodu. Částka za dopravu je stanovena ve třech kategoriích podle váhy produktu:

  1. kategorie: doprava za 90 Kč
  2. kategorie: doprava za 190 Kč
  3. kategorie: doprava za 350 Kč

Objednávky e-shop doručuje vlastní přepravou, kurýrní službou Toptrans nebo DPD. Možný je i osobní odběr po předchozí telefonické domluvě na adrese: Nová Ves 64, 565 43 Zámrsk. K objednávce si lze dokoupit i doplňkové služby v podobě donášky do bytu a montáže.

Maxi-Postele.cz vrácení zboží

Maxi-Postele.cz vrácení zboží je možné do 14 dnů od obdržení objednávky. Produkt by neměl být poškozený ani jevit známky používání. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@maxi-postele.cz, poté zboží důkladně zabalte a zašlete na adresu:

Doležal Michal
část obce Nová Ves 64
565 43 Zámrsk

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejným způsobem jakým jste objednávku zaplatili, a to včetně nákladů na dodání.

Maxi-Postele.cz reklamace 2024

Maxi-Postele.cz reklamace se dají uplatnit v případě závady do 24 měsíců od data převzetí zboží. Vyplňte si reklamační list, který zašlete elektronicky na e-mail info@maxi-postele.cz.

Produkt, který reklamujete, důkladně zabalte a odešlete na adresu:

Doležal Michal
část obce Nová Ves 64
565 43 Zámrsk

Na vyřízení reklamace má e-shop Maxi-Postele.cz ze zákona 30 dní, zpravidla se vám ozve ale dříve.

Maxi-Postele.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ke komunikaci s obchodem lze využít Maxi-Postele.cz e-mail info@maxi-postele.cz. Pro jakékoliv dotazy je tu pro vás také zákaznická infolinka Maxi-Postele.cz na telefonním čísle 466 566 506 ve všední dny od 8 do 16 hodin.