květen 2024

3x Maso Here slevový kód na květen 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Maso Here je e-shop pro všechny labužníky, kteří milují sušené maso a další podobné chuťovky. V sortimentu najdete bohatou nabídku Jerky, Biltongu, sušené maso přímo od Maso Here nebo droëwors. Slevy Maso Here nabízí například na první nákup v případě, že se přihlásíte k odběru newsletteru. Kromě slevového kódu Maso Here můžete ušetřit také s funkcí cashback nebo dopravu zdarma z Maso Here k objednávce nad 1 500 Kč.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Maso Here jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Maso Here slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Maso Here 2024

Jste-li milovníkem sušeného masa, jako jsou jerky nebo biltong a jiné pochutiny, je e-shop Maso Here to pravé pro vás. Naleznete zde totiž bohatý sortiment právě těchto potravin. K dispozici jsou také zajímavé limitované edice, a dokonce vybavení na domácí sušení masa, jako koření a marinády, nebo rovnou celé sety.

Rádi byste si zakoupili něco z nabídky a zajímalo by vás, jak ušetřit na Maso Here? Způsobů existuje spousta. Například slevové kupóny a kódy vám zpřístupní výhodné slevy navíc. S výhodami cashback budete za každý nákup odměněni a díky možnosti dopravy zdarma ušetříte i na poštovném.

Internetový obchod je mimo jiné hodnocen na srovnávacím portálu Heuréka. Zde se shledává se spokojeností 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Maso Here

Maso Here slevové kupóny vám umožní ušetřit klidně o desítky procent z původní ceny nákupu. Jedná se o velmi oblíbenou výhodu online nakupování, a tak se s nimi můžete setkat po celý rok. Jak získat slevový kupón Maso Here? Můžete se s ním setkat celoročně přímo na e-shopu.

Abyste však měli nakupování pohodlnější, přihlaste se k odběru newsletteru. Podaří se vám to už při registraci na internetových stránkách obchodu, a to zcela zdarma. Díky tomu vám pak budou novinky a nabídky e-shopu zasílány rovnou na e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Maso Here

Nevíte si rady, jak uplatnit slevový kód Maso Here? U většiny e-shopů je postup velmi podobný.

Po tvorbě objednávky přejděte do online nákupního košíku. Zde se vám jako první zobrazí seznam navoleného zboží a také počet kusů. Na konci rekapitulace vašeho nákupu se nachází speciální kolonka. Do té váš Maso Here slevový kód opište a máte hotovo.

Cashback Maso Here

Cashback Plná peněženkaaž 6 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 6 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 6 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 6 % získat bonus 50 Kč

Pokud chcete získat odměnu za každý nákup, vyzkoušejte funkce cashback. Potřebná je pouze bezplatná registrace na některém z níže uvedených portálů. Tu zvládnete do pár minut a jako bonus už za ní můžete dostat slevu na nákup. Následně si vyberte e-shop a navštivte jej přes speciálně vytvořený odkaz. Po dokončení objednávky se vám jisté procento z ceny nákupu vrátí.

Maso Here cashback je k dispozici díky stránkám Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Všichni tito poskytovatelé nabízejí odměnu ve výši až 6 %. Těchto výhod můžete navíc využívat opakovaně a kombinovat je s jinými slevami.

Maso Here slevy – výprodeje, Black Friday…

Ačkoliv kategorii zboží určenou slevám na e-shopu nenajdete, máte možnost se po celý rok setkat se zajímavými nabídkami. Maso Here slevy je možné zastihnou zejména během výprodejů, nebo různých slevových akcí. Jednou z nich mohou být například dny Black Friday Maso Here.

Jestliže nechcete ztrácet čas hledáním výhodných cen, prohlédněte si stránky Skrblík. Zde zůstávají slevy vždy aktuální. Nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru. Ten získáte registrací na stránkách obchodu.

Maso Here doprava zdarma a cena poštovného

Jednou z mnoha výhod internetového obchodu je poskytovaná doprava zdarma Maso Here. Tu můžete získat u všech dopravců na každý nákup v hodnotě již od 1 500 Kč. Nepotřebujete tak ani žádný slevový kód či kupón.

Pokud vaše objednávka této hodnoty nedosahuje, může se Maso Here cena poštovného lišit:

  • Zásilkovna je za 75 Kč
  • Doručení na adresu je za 99 Kč
  • Česká pošta je za 109 Kč

Při platbě na dobírku počítejte s doplatkem 25 Kč. Nákup si můžete vyzvednout také osobně na prodejně v Praze:

Maso Here, Dukelských Hrdinů 4, 110 00 Praha 7

Nebo v Hradci Králové:

Maso Here, U Fotochemy 1732/1a, 500 02 Hradec Králové

Maso Here vrácení zboží

Nejste s objednávkou naplno spokojeni, nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli? E-shop nabízí snadné řešení, a to vrácení zboží Maso Here do 14 dní. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy jste produkty obdrželi a po jejím uplynutí už služeb Maso Here vrácení zboží využít nelze. Proto prodejce o žádosti informujte co nejdříve skrze e-mail: objednavky@masohere.com.

Zboží nepoužívejte a v nejlepším případě je zanechejte také v originálním obalu. Balíček s veškerým příslušenstvím odešlete na adresu:

Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové

Po úspěšném vyřízení vám bude navrácena utracená částka.

Maso Here reklamace 2024

Nedorazilo vám správné zboží? Nebo jste balíček vyzvedli a zjistili, že je s objednávkou něco v nepořádku? V takových případech neváhejte a obraťte se na reklamace Maso Here. Díky těmto službám získáte možnost vadný produkt vyměnit za nový, nebo jej vrátit a nechat si následně zaslat zpět utracené peníze.

Prodejce neprodleně kontaktujte na e-mailovou adresu: objednavky@masohere.com. Ve zprávě problém výstižně popište a nezapomeňte uvést i vámi zvolený způsob odškodnění. Se zbožím nijak nemanipulujte. Bezpečně zabalený balíček je totiž třeba odeslat zpět na adresu:

Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové

Maso Here kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nevíte si s výběrem zboží rady? Pro jakoukoliv pomoc s nákupem se můžete obrátit na kontakt Maso Here.

Ve všední dny od 8 do 16 hodin se můžete ozvat na Maso Here telefon: 737 899 187. Písemné zprávy pak lze zasílat na Maso Here e-mail: info@masohere.com.