červen 2024

3x Market online slevový kód na červen 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

V obchodě Market online najdete velké množství produktů pro různé účely k využítí ve vaší domácnosti. Koupit můžete vybavení do dílny, například nářadí, potřeby a krmiva pro chov vašich zvířecích miláčků, oblečení, barvy a laky a mnoho dalších produktů. Ušetřit v Market online můžete s populární dopravou zdarma, cashbackem nebo na zboží z výprodeje.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 4 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Market online jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Market online slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Market online 2024

Na e-shopu Market online se shledáte s téměř každým druhem zboží. Ať už hledáte nářadí na stavbu, vybavení domácnosti i zahrad, kosmetiku, oblečení a boty, zboží pro domácí mazlíčky i produkty do aut, vše zde s přehledem najdete. Obchod je hodnocen na portále Heuréka, kde se shledává se spokojeností 96 % zákazníků.

Ptáte se, jak ušetřit na Market online? Využít můžete například dopravy zdarma pro veškeré objednávky v hodnotě nad 4 000 Kč. Po celý rok jsou k dispozici výprodeje a zlevněné výrobky. Využít lze i slevových kupónů, nebo výhod cashback.

Jak získat slevový kupón Market online

Slevové kupóny Market online vám zpřístupní výhodné slevy navíc. Nevíte, jak získat slevový kupón Market online? Mnohdy je naleznete už na samotném e-shopu.

Setkat se s nimi můžete také na stránkách Skrblík. Nejlepší přehled však získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru. Stačí, když se na e-shopu zaregistrujete vyplněním vaší e-mailové adresy, a to zcela bezplatně. Právě na e-mail vám následně budou zasílány veškeré novinky a výhodné nabídky.

Jak uplatnit slevový kód Market online

Podařilo se vám získat Market online slevový kód? Návod na to, jak uplatnit slevový kód Market online můžete zjistit právě zde.

Při tvorbě objednávky se vám v košíku zobrazí sloupec vybraného zboží. Pod tímto seznamem se nachází kolonka pro slevové kupóny a kódy. Váš kód do ní pečlivě opište a následně jej přidejte. Platná a aktuální sleva se sama automaticky odečte od ceny nákupu.

Cashback Market online

Cashback Refundo1,75 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze1,75 % získat bonus 50 Kč

Díky cashback odměnám se vám podaří ušetřit ještě více. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat na některém z portálů. Už za registraci navíc můžete získat bonus na váš první nákup. Následně si vyberte e-shop a navštivte jej skrze speciální odkaz. Nakupujte, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se nechte odměnit.

Market online cashback je nabízen portály Refundo a Vratné peníze s cashbackem 1,75 %. Znamená to tedy, že se vám toto procento vrátí z útraty za nákup. Pro jiné obchody můžete vyzkoušet stránky Tipli a Plná peněženka.

Market online slevy – výprodeje, Black Friday…

Market online slevy vám umožní nakoupit co nejlevněji po celý rok. Setkáte se zde totiž celoročně s lákavou nabídkou zvýhodněných cen. Nejčastěji na slevy narazíte samozřejmě během sezónních výprodejů a akcí. Jednou z nich mohou být například dny Black Friday Market online.

Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, žádná z akcí vám už neunikne. Registrace je přitom zcela zdarma a jediné co musíte udělat je vyplnění vaší e-mailové adresy. Právě na e-mail vám následně budou zasílány výhodné nabídky a novinky e-shopu.

Market online doprava zdarma a cena poštovného

Market online doprava zdarma je k dispozici na veškeré objednávky v hodnotě nad 4 000 Kč. Pro jiné případy se cena poštovného Market online liší podle zvoleného dopravce.

  • GLS Parcel shop je za 59 Kč
  • Česká pošta Balíkovna je za 79 Kč
  • Česká pošta balík na poštu je za 109 Kč
  • Česká pošta balík do ruky je za 119 Kč
  • GLS kurýr a WEDO do 30 kg jsou za 129 Kč
  • Česká pošta velký balík do ruky, GLS kurýr do 40 kg a WEDO do 50 kg jsou za 199 Kč

Market online vrácení zboží

Možná jste si nákup rozmysleli až po jeho objednání, nebo doručené produkty nenaplnily vaše očekávání. V takových případech můžete bez udání důvodu využít služeb vrácení zboží Market online do 14 dní.

Nejprve napište na e-mailovou adresu: info@market-online.cz. Nezapomeňte napsat všechny potřebné údaje, tedy vaše celé jméno, adresu, telefon, číslo objednávky a číslo účtu, na který si přejet nechat vrátit peníze. Poté zboží s přiloženou fakturou odešlete na adresu:

E-shop Market-online.cz
FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.
Dragounská 130
339 01 Klatovy

Market online reklamace 2024

Pokud vám dorazilo poškozené, či zcela jiné zboží, než jaké jste si objednali, vyzkoušejte reklamace Market online. Díky nim máte možnost vyměnit produkty za nové, zažádat o jejich opravu, nebo o navrácení peněz.

Nejprve obchod kontaktujte skrze e-mail na adresu: info@market-online.cz. Ve zprávě vadu stručně popište a v příloze zašlete fotodokumentaci. Poté pečlivě zabalené zboží odešlete na adresu:

E-shop Market-online.cz
FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.
Dragounská 130
339 01 Klatovy

Market online kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže potřebujete s nakupováním poradit, vyzkoušejte kontakt Market online.

Napsat můžete na Market online e-mail: info@market-online.cz. Nebo zavolejte na Market online telefon: 778 754 453.