červenec 2024

1x Marimex slevový kód na červenec 2024

(13 hodnocení)
O obchodu

Firma Marimex se zabývá výrobou a prodejem především zahradního vybavení. V nabídce obchodu naleznete bazény a vybavení k nim, zahradní nábytek, dětské hračky na zahradu a další. Při odběru newsletteru můžete získat slevu 250 Kč na první nákup a při nákupu nad 1 000 Kč můžete využít dopravu zdarma. Skrblík pro Vás má připravené slevové kódy a slevové kupóny do Marimex.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Marimex jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 202 dny Vánoční sleva na Marimex → ušetřete 2 000 Kč
 • 202 dny Slevový kód Marimex v hodnotě 300 Kč
Marimex slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Marimex 2024

Marimex patří mezi největší dodavatele zboží v oblasti bazénové a relaxační techniky. Nabízí tedy nejenom bazény, bazénové příslušenství, vířivky, sauny a infrasauny, trampolíny, ale také čluny a kajaky, hračky na zahradu či do vody, solární ohřevy a sprchy. V Praze Libuši najdete prodejní showroom, kde je zboží vystavené podle aktuálního ročního období.

Ptáte se jak ušetřit v Marimex? Způsobů je několik. Před nákupem je dobré se podívat, zda není k dispozici slevový kupón Marimex. Slevy Marimex poskytuje pravidelně. Na webu najdete zboží v akci, v záložce Výhodné sady jsou produkty, které zakoupíte za levnější cenu v sadě s dalším produkty, než při koupi zvlášť.

Bazar Marimex nabízí zlevněné produkty, které jsou mírně poškozené, rozbalené nebo neoriginálně zabalené. Ušetřit můžete také při pravidelné akci Marimex Black Friday nebo při akci Dny Marianne. Informace o slevách a akčních nabídkách získáte, pokud se přihlásíte k odběru novinek.

Jak získat slevový kupón Marimex

Slevový kupón Marimex můžete jednou za čas najít přímo na webu obchodu. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se aktuální slevové kódy nachází.

Slevové kódy Marimex můžete také získat, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Stačí zadat váš e-mail na hlavní stránce obchodu a získáte aktuální informace o slevách a akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Marimex

Slevový kód Marimex

Slevový kód Marimex uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vpravo pod seznamem objednávaného zboží vložte do políčka “Slevový kód” název vašeho kódu. Poté klikněte na “Ověřit slevový kód”. Sleva vám bude následně odečtena.

Konkrétní typ zboží, stanovená doba platnosti nebo obchodem určená minimální hodnota objednávky – tím vším mohou být slevové kupóny Marimex omezeny. Nemusí také platit na již zlevněné zboží.

Cashback Marimex

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Marimex vám nabízejí portály Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze. Z vašeho nákupu získáte ze všech čtyř zmíněných portálů 2 % zpět.

K získání peněz zpět se stačí zaregistrovat na některém z uvedených cashback portálů a nakoupit přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu. Tak získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Marimex slevy – výprodeje, Black Friday…

V záložce Výhodné sady najdete produkty, které zakoupíte za levnější cenu v sadě s dalšími produkty, než při koupi zvlášť. Vybrat si můžete například z akcí vířivka s malou trampolínou, bazén s bazénovým příslušenstvím, dětský domeček s dalšími zahradními hračkami. Zakoupit můžete také dárkové poukazy v hodnotě 500 až 5 000 Kč.

Bazar Marimex nabízí zlevněné produkty (např. sauny a vířivky), které jsou mírně poškozené, rozbalené nebo neoriginálně zabalené. Všechny tyto prodávané produkty jsou zkontrolované servisním pracovníkem a vztahuje se na ně standardní záruční doba.

Slevy Marimex poskytuje na vybrané produkty. Zboží v akci je označeno příslušnou ikonkou “Akce”. nové produkty mají ikonku “Novinka”, ale ty najdete i v příslušné kategorii Novinky. Ušetříte také při pravidelné akci Marimex Black Friday nebo při akci Dny Marianne.

Marimex doprava zdarma a cena poštovného

Marimex doprava zdarma je pro objednávky nad 2 990 Kč. Zboží je označeno ikonkou “Doprava zdarma”. Pro některé vybrané produkty může být stanovena individuální cena dopravy bez ohledu na cenu.

Můžete využít tyto způsoby doručení zboží:

 • PPL – doručení na adresu nebo do výdejny PPL Parcelshop za 89 Kč
 • DPD – doručení na adresu – vztahuje se na trampolíny za 119 Kč
 • GEIS – doručení na adresu – paletová přeprava (zásilky nad 50 kg a objemově rozměrné zásilky) za 199 Kč
 • Přepravní služba vybraná pracovníkem expedice skladu na základě obsahu položek v objednávce za 199 Kč
 • Osobní odběr zdarma – prodejna v Praze 4 Libuši, Libušská 264

Marimex vrácení zboží

Vrácení zboží Marimex umožňuje všem zákazníkům do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je vrácení zboží v původním obalu, nepoškozené a nepoužité. Nelze tedy vrátit zboží, které bylo vyňato z obalu, které bylo upraveno podle vašeho přání, které podléhá rychlé zkáze a to i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím.

Pokud jste k produktu získali i dárek zdarma, máte povinnost spolu se zbožím vrátit i tento poskytnutý dárek. Obchod Marimex neumožňuje výměnu za jiný druh zboží.

S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně. Produkt, který vracíte, dobře zabalte a přiložte k němu vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy. Následné vrácení zboží Marimex do 14 dnů je možné dvěma způsoby:

 1. zboží zašlete na adresu: Marimex CZ, s.r.o. – Hala „C“, P3 Prague D1 – DCC – logistický areál, Kunice 227, 251 63 Strančice
 2. nebo vraťte osobně na adrese: Marimex.cz s.r.o., Libušská 264, 142 00 Praha 4 – Libuš

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů na účet, který uvedete v odstoupení od kupní smlouvy. Nárok máte také na proplacení vynaložených nákladů za dopravu zboží, ale pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dopravy.

Marimex reklamace 2024

Reklamaci můžete uplatnit do 2 let od data převzetí zboží. Některé produkty mají svoji specifickou záruční dobu, ta je platná do data, do kdy je výrobek možné používat. Záruka se vztahuje na vady, které má výrobek při převzetí a na prokazatelné výrobní vady, které se vyskytnou v průběhu záruční doby.

O reklamaci nejprve informujte obchod e-mailem: reklamace@marimex.cz. Vyplňte reklamační formulář, ve kterém uvedete základní údaje, detailní popis závady a návrh řešení reklamace. Zboží poté zabalte, přiložte uvedený formulář a doklad o koupi zboží a zásilku označte názvem “Eshop – reklamace”. Detailnější informace jak postupovat při reklamaci infrasauny, trampolíny, bazénu, vířivky nebo filtrace najdete zde.

Reklamace Marimex je možné dvěma způsoby:

 1. zboží zašlete na adresu: Na Ochoze 474, 252 42 Jesenice
 2. nebo vraťte osobně na adrese: Marimex.cz s.r.o., Libušská 264, 142 00 Praha 4 – Libuš

Reklamovat nemůžete:

 • vady, které vznikly po převzetí zboží (např. neodborný zásah, nepovolené konstrukční změny nebo vámi špatně provedené opravy)
 • vady, na které byla poskytnuta sleva
 • změnu výrobku nebo jeho vlastností, které vznikly nerespektováním návodu k použití
 • vady vzniklé špatnou přepravou a manipulací, nesprávným používáním, neodborným zásahem, úmyslným poškozením, běžným opotřebením výrobku nebo jeho součástek
 • vady v důsledku přirozených změn materiálů nebo působení vnějších vlivů (např. oxidace, koroze, opotřebení nátěrů, změna barevného
  odstínu plastových materiálů) a v důsledku živelné katastrofy nebo jiných vlivů (např. poruchou v elektrické síti)

Reklamace Marimex bude vyřešena nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. Náklady spojené s odesláním vratné zásilky vám budou v případě oprávněné reklamace uhrazeny Pro řešení reklamací slouží Marimex e-mail reklamace@marimex.cz.

Marimex kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Marimex je vám k dispozici na čísle 261 222 111 v pracovních dnech od 9 do 16 hodin. Pro vaše dotazy můžete využít také Marimex e-mail zakaznickecentrum@marimex.cz. Odpovědi na nejčastější otázky týkající se bazénů, saun nebo vířivek najdete v Marimex poradně.