duben 2024

3x Luceda slevový kód na duben 2024

(49 hodnocení)
O obchodu

Pokud hledáte možnosti, jak vybavit svou domácnost, hotel nebo si připravit vybavení k péči o nového potomka, využijte eshopu Luceda. Nabízí velké množství produktů a doplňků do domácnosti, hračky a vybavení na zahradu, na které pravidelně nabízí slevy. K dispozici je také bazarové zboží, zlevněné rozbalené kusy nebo cashback Luceda, což jsou jen některé ze způsobů, jak ušetřit při nákupu. Pro další možnosti, navštivte portál Skrblík, kde můžete najít slevové kódy Luceda.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Luceda jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Luceda slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Luceda 2024

Eshop Luceda se specializuje na prodej nábytku a dalšího zařízení do domácnosti. K dispozici jsou postýlky, nábytek a stylové doplňky pro miminka, nechybí drogerie, matrace a další produkty. Luceda nabízí také zboží pro hotely v podobě čalouněných panelů za postele, nočních stolků a mnoha dalších produktů.

Ptáte se, jak ušetřit na Luceda? Před tím, než nakoupíte, podívejte se, zda není k dispozici slevový kupón Luceda, který vám zboží zlevní o desítky procent. Luceda slevy objevíte na hlavní stránce obchodu a občas dosahují i 70 %.

Stálý i sezónní Luceda výprodej přináší spoustu produktů za skvělé ceny. V sekci Bazar nabízí obchod rozbalené nebo vrácené produkty za výhodné ceny, a to i včetně klasické 2leté záruky. Různé slevové akce vám budou zasílány přímo do e-mailové schránky, pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru.

Portál má certifikaci ověřeno zákazníky od portálu Heureka. Pozitivních recenzí je na tomto srovnávači 89 %.

Jak získat slevový kupón Luceda

Luceda slevový kupón objevíte jednou za čas během slevové akce přímo na hlavní stránce e-shopu. Pokud budete odebírat pravidelný newsletter, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu, můžete kupón najít i tam.

Informace o slevách obchod zveřejňuje i na facebookovém profilu Luceda. Aktuální slevové akce se nachází i zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Luceda

Luceda

Luceda slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky, a to zadáním vašeho slevového poukazu v políčku s textem “Dárky a slevy”. Poté klikněte na “Přidat” a konkrétní sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Luceda slevové kódy mohou být uplatnitelné pouze na nezlevněné výrobky, nebo omezeny na dosažení určité sumy za nákup. Zpravidla jsou také k dispozici jen týden.

Cashback Luceda

Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Luceda cashback nabízejí portály Refundo a Tipli v hodnotě 3,5 %.

Než v e-shopu Luceda nakoupíte, vytvořte si zákaznický účet u některé uvedené společnosti, poté se přes portál proklikněte do obchodu a nakupte. V případě vytváření nové registrace, může portál nabízet i vstupní bonus. Cashback je poskytován také pro mnoho jiných obchodů, většinou se jedná o nižší jednotky procent z ceny nákupu.

Luceda slevy – výprodeje, Black Friday…

Na hlavní stránce obchodu objevíte akční zboží i aktuální slevové akce, ve kterých Luceda slevy dosahují klidně i 70 %. Stálý i sezónní Luceda výprodej přináší výrobky za skvělé ceny. Žádné novinky vám zároveň neuniknou, pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru.

Sekce Bazar nabízí rozbalené nebo vrácené produkty za výhodné ceny, a to i s klasickou 2letou zárukou. Neušetříte během Luceda Black Friday, obchod se akce neúčastní. To stejné platí pro Dny Marianne a Nákupy s OnaDnes.

Luceda doprava zdarma a cena poštovného

Luceda doprava zdarma platí pro objednávky s hodnotou nad 9 999 Kč a pro osobní odběr na výdejním místě v Moravské Ostravě. Na vaši adresu vám doručí balíček společnost GLS, která stojí 139 Kč, pokud nesplníte podmínky pro získání dopravy zdarma.

Objednávku uhradíte online kartou, bankovním převodem, hotově ve výdejním skladu, nebo si připlatíte 39 Kč za dobírku v případě výběru kurýra GLS.

Luceda vrácení zboží

Luceda vrácení zboží je možné do 14 dnů od obdržení objednávky. Vrátit nelze software s rozpečetěným obalem, digitální obsah poskytnutý bez hmotného nosiče, zboží poškozené či upravené na vaši žádost a z hygienických důvodů ani například špuntová sluchátka.

Obchod nejprve kontaktuje e-mailem info@luceda.cz, vrácení poté vyřešíte jedním z uvedených způsobů:

  1. odeslání produktu zpět e-shopu: informace týkající se vrácení zboží zašlete na e-mail info@luceda.cz, vyplňte formulář Odstoupení od smlouvy, zboží společně s dokumentem zabalte a odešlete
  2. doneste produkt společně s číslem objednávky nebo dokladem o koupi na výdejní místo v Ostravě

Pro oba způsoby vrácení zboží slouží stejná adresa:

Ellinterier s.r.o
Mariánskohorská 411/12
702 00  Moravská Ostrava

Luceda reklamace 2024

Luceda reklamace můžete uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Reklamaci lze stejně jako vrácení uskutečnit dvěma způsoby:

  1. odeslání zboží zpět e-shopu: vytiskněte si a vyplňte Reklamační list, informace týkající se reklamace zašlete také na e-mail info@luceda.cz, produkt zabalte, přiložte k němu příslušný dokument a odešlete
  2. reklamace na výdejním místě: doneste zboží společně s číslem objednávky nebo dokladem o koupi na výdejní místo v Ostravě

Pro oba uvedené způsoby reklamace slouží stejná adresa:

Ellinterier s.r.o
Mariánskohorská 411/12
702 00  Moravská Ostrava

Zboží můžete zaslat jakoukoli přepravní společností. Na vyřízení reklamace má e-shop ze zákona maximálně 30 dnů.

Luceda kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je k dispozici zákaznická infolinka Luceda na telefonním čísle 725 933 054 ve všední dny od 8 do 16 hodin. Využít lze i Luceda e-mail info@luceda.cz.

Pro vrácení a reklamaci zboží i osobní vyzvednutí objednávky slouží adresa:

Mariánskohorská 411/12
702 00 Moravská Ostrava