červenec 2024

1x Lonely Planet slevový kód na červenec 2024

(12 hodnocení)
O obchodu

Lonely Planet je světoznámé nakladatelství a knihkupectví, které nabízí knižní průvodce, cestovatelské knížky a slovníky v angličtině i v češtině. V nabídce má přes 500 titulů pro téměř 200 zemí světa. A Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy právě na knižní průvodce Lonely Planet.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 250 Kč
Můžete přejít do obchodu. Lonely Planet jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Lonely Planet slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Lonely Planet 2024

Lonely Planet je světoznámé nakladatelství, které vám nabízí 120 milionů knih, slovníků, průvodců, map a dalších publikací, se kterými se neztratíte kdekoliv na světě. Lonely Planet má 40 let zkušeností s cestováním po celém světě, díky čemuž vám dokáže poskytnout skutečně relevantní informace ve všech svých publikacích.

Informacím v publikacích Lonely Planet můžete opravdu věřit, protože autoři osobně navštěvují všechna místa o nichž píšou. Lonely Planet nepřijímá žádné protislužby za pozitivní hodnocení ve svých publikacích, díky čemuž jsou informace v nich obsažené skutečně objektivní.

Vyberte si např. Lonely Planet průvodce o konkrétní zemi či lokalitě a vydejte se na cestu. S pomocí publikací Lonely Planet jezte a pijte jako místní, objevujte skrytá místa o kterých se ostatním turistům ani nesnilo nebo získejte informace o místních tradičních pokrmech či o místní kultuře.

Neváhejte a objednejte si publikaci, která vás na cestu do konkrétní destinace připraví jako nikdo jiný, a vyhněte se chybám, kterou udělali autoři publikací Lonely Planet před vámi. Letíte např. do Vietnamu? Lonely Planet Vietnam publikací je opravdu mnoho stejně jako třeba Lonely Planet Bali.

Slevové kupóny Lonely Planet

Skrblík vám nabízí pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kupónu Lonely Planet. Vyberte si ten slevový kupón Lonely Planet, který je pro vás nejvýhodnější a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se pro vás připravit co nejvíce druhů slevových kódů Lonely Planet, aby si mohl z naší nabídky vybrat opravdu každý.

U každého slevového kódu Lonely Planet si pro jistotu zkontrolujte datum expirace slevového kódu Lonely Planet, které je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu Lonely Planet. Všechny slevové kupóny Lonely Planet by však měli být aktuální, ale i my jsme pouze lidé.

Snažíme se pro vás připravit co nejvíce slevových kódů Lonely Planet, aby si mohl v široké nabídce publikací vybrat opravdu každý.

Jak využít slevové kódy Lonely Planet

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Lonely Planet na něj klikněte, čímž se dostanete přímo do e-shopu Lonely Planet. K uplatnění některých slevových kódů Lonely Planet je potřeba vložit slevový kód do k tomu určeného políčka pod názvem “slevový kupón” v průběhu objednávky. U jiných druhů slevových kupónů Lonely Planet je sleva započítána automaticky a Lonely Planet sleva je ihned vaše.

Možnosti dopravy a platby

Zaplatit v e-shopu Lonely Planet můžete těmito způsoby:

  • Platební karta – zaplaťte pohodlně a rychle z domova s pomocí platebních karet Visa a MasterCard
  • Běžný bankovní převod – zaplatit lze také převodem z vašeho bankovního účtu na bankovní účet Lonely Planet
  • Online převod přes internetové bankovnictví – další možností platby z pohodlí domova je rychlá online platba přes vaše internetové bankovnictví
  • Dobírka – možnost platby dobírkou zvolte v případě, že chcete za vybrané publikace zaplatit až při jejich převzetí
  • Hotově – poslední možností je platbě hotovostí pouze při osobním odběru

Stejně jakou u platby máte několik možností i u dopravy:

  • Česká pošta – Česká pošta doručí objednané publikace až k vám domů
  • DPD – kurýrní společnost DPD vám dopraví vaši publikaci kamkoliv si přejete
  • Osobní odběr – vyzvedněte si vaši publikaci přímo v nakladatelství
  • Uloženka – osobně si vyzvednou si publikaci můžete také na jednom z mnoha výdejních míst společnosti Uloženka.cz po celé České republice

Kontakty na Lonely Planet

V případě jakýchkoliv dotazů či problému s vaší objednávkou kontaktujte zákaznickou linku na telefonním čísle +420 220 991 181 nebo na e-mailové adrese info@lonelyplanet.cz

Zákaznický tým Lonely Planet se bude snažit vyřešit jakýkoliv váš problém nebo zodpovědět jakýkoliv váš dotaz.