květen 2024

3x LK Baits slevový kód na květen 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Obchod LK Baits se specializuje na prodej vybavení pro rybáře. V nabídce jsou pruty, oblečení, návnady a mnoho dalších produktů od značek jako Norfin, Drennan a řady dalších. Obchod má také vlastní revír pro rybaření. Kromě toho si můžete nakoupit velké množství produktů se slevou, například díky registraci ve věrnostním klubu LK Baits, případně můžete také využít slevové kódy LK Baits.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. LK Baits jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
LK Baits slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit LK Baits 2024

Obchod a společnost LK Baits je jedním z největších výrobců návnad a nástrah na evropském trhu. LK Baits vám nabízí rybářskou bižuterii, pruty, navijáky, návnady, nástrahy, oblečení, boty a mnoho dalšího nejen od značky LK Baits, ale i Lucky John, Norfin, Rod Hutchinson, FIL Precision Systems, Marcel Van Den Eynde, Drennan a několika dalších.

Jednou z možností, jak ušetřit v LK Baits, je využít cashback. K objednávce můžete získat i LK Baits dárek nebo se můžete zúčastnit soutěže na Facebooku. Na poslední skladové zásoby nabízí LK Baits výprodej. V průběhu roku nabízí LK Baits akce, kdy můžete zakoupit vybrané zboží v akci 1+1. Slevy obchod má i pro registrované uživatele v rámci věrnostního programu.

LK Baits kamenná prodejna se nachází v Přelouči. Cenu zboží si můžete před nákupem porovnat s jinými obchody na portálu Heuréka, kde obchod doporučuje 91 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón LK Baits

Na Facebooku publikuje LK Baits slevový kupón při konání různých akcí. Odběratelům newsletteru může být zaslání slevový kupón LK Baits v rámci akcí přímo na e-mail. Slevové kupóny LK Baits nenabízí při konání akcí Dny Marianne, Nákupy OnaDnes nebo Black Friday.

Na těchto stránkách pro vás publikujeme slevové kupóny pro stovky různých obchodů a pro vás to znamená další možnost, jak získat slevový kupón LK Baits. Sledujte Skrblíka a přihlaste se k odběru newsletteru, aby vám v budoucnu již nic neuniklo.

Jak uplatnit slevový kód LK Baits

LK Baits

V košíku, při tvorbě objednávky, můžete uplatnit slevový kód LK Baits. Pod seznamem objednávaného zboží máte možnost zadat do prázdného pole váš slevový kód LK Baits. Po zadání slevového kódu klikněte na “Uplatnit“.

Pokud bude váš LK Baits slevový kód platný, tak se vám sleva ihned odečte. Dejte si proto pozor na podmínky slevových kódů. Většinou jsou slevové kódy omezeny časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý druh zboží.

Cashback LK Baits

Cashback Plná peněženkaaž 5,77 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5,77 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5,77 % získat bonus 200 Kč

Využijte pro LK Baits cashback a ušetřete až 5,77 % z vaší objednávky. Plná peněženka, RefundoTipli vám vrátí z vaší objednávky 5,77 % při nákupu zboží značky LK Baits a 4,62 % při nákupu ostatního zboží. Vratné peníze aktuálně cashback pro LK Baits nenabízí.

Cashback portály fungují na principu přerozdělování marketingových odměn od eshopů, po nákupu přes cashback portál získáte část provize jako motivaci k dalším nákupům. Stačí být bezplatně zaregistrován na portále a prokliknout se do obchodu. Po nasbírání určité částky si můžete peníze poslat na bankovní účet.

LK Baits slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy LK Baits nabízí na vybrané produkty po celý rok nebo registrovaným členům ve věrnostním programu. Každý nový člen má slevu 5 % a při dosažení určitých hodnot za vaše objednávky můžete získat slevu až 15 %. Při nákupu nad stanovenou hodnotu je u LK Baits doprava zdarma. Ke každé objednávce nad 2 000 Kč vám přibalí LK Baits dárek.

Pod záložkou “AKCE A NOVINKY“ najdete další podzáložky, kde nabízí LK Baits výprodej. Různé akce jsou k dispozici v průběhu roku, kdy můžete zakoupit zboží například v akci 1+1. Na Facebooku se můžete zúčastnit soutěží nebo se můžete pochlubit s vaším úlovkem.

LK Baits doprava zdarma a cena poštovného

K objednávkám nad 1 000 Kč přibaluje LK Baits poštovné zdarma. Platit můžete on-line kartou/bankovním převodem, převodem na účet nebo na dobírku, za kterou si připlatíte 33 Kč. K přepravě vašich objednávek využívá LK Baits pouze přepravní společnost PPL.

Za přepravu až k vám domů si zaplatíte 66 Kč, pokud je vaše objednávka nižší, než 1 000 Kč. Zboží si můžete vyzvednout také osobně na prodejně v Přelouči, 10 km od Pardubic. Tato služba je zcela zdarma, bez omezení minimální hodnoty objednávky.

LK Baits vrácení zboží

Vrácení zboží LK Baits akceptuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které požadujete vrátit, musí být nepoškozené, bez známek použití a nejlépe v původním obalu. Pokud máte nějaké dotazy a nejasnosti, tak napište na e-mail eshop@lkbaits.cz.

Možnosti vrácení zboží:

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu zboží, které chcete vrátit, společně s fakturou. Pracovníci prodejny s vámi již vše potřebné vyřeší.
  2. Přepravní společností – Zabalte do krabice důkladně zboží, které chcete vrátit, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození nebo znečištění. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, kam nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás. Balíček poté odešlete přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Lukáš Krása – LK Baits
Pardubická 1734
Přelouč
535 01

LK Baits reklamace 2024

Záruka na prodávané zboží je dle zákona 24 měsíců. Během této doby je možné uplatnit u LK Baits reklamace. Na vyřízení vaší reklamace má obchod maximálně 30 dnů od přijetí zboží k reklamaci a o jejím výsledku vás musí informovat. Dotazy ohledně reklamace pište na LK Baits reklamační e-mail reklamace@lkbaits.cz.

Možnosti uplatnění reklamace:

  1. Na prodejně – Vadné zboží přineste společně s fakturou na prodejnu, kde s vámi pracovníci prodejny vše potřebné již vyřeší.
  2. Přepravní společností – Zabalte vadné zboží do krabice, aby při přepravě nemohlo dojít k poškození nebo znečistění. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás. Kompletní balíček odešlete přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
Lukáš Krása – LK Baits
Pardubická 1734
Přelouč
535 01

LK Baits kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy a připomínky je vám k dispozici LK Baits telefon 733 359 542 v otevírací dobu prodejny. Napsat můžete na LK Baits e-mail eshop@lkbaits.cz. V Přelouči, což je cca 10 km od Pardubic, se nachází kamenná prodejna. LK Baits můžete sledovat na Facebooku, kde se můžete mimo jiné pochlubit s vaším úlovkem.