srpen 2021

Slevový kód LionSport srpen 2021

9 (89 hodnocení) O obchodu

Lion Sport nabízí aktuální kolekce značky Adidas Originals i Performance. Prodává boty, trička, mikiny, bundy, šortky, tašky, kopačky, chrániče a mnohé ostatní. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Lion Sport.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. LionSport jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit LionSport 2021

Máte rádi sport a značky Adidas a Reebok? Pak je právě pro vás nákup v obchodě Lion Sport to pravé. Lion Sport totiž nabízí kolekce těchto dvou značek a vy si můžete vybírat z bohaté nabídky oblečení, obuvi a ostatních sportovních potřeb a doplňků. K dispozici vám je nejen e-shop Lion Sport, ale i deset kamenných prodejen po České republice, ve kterých si zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Skrblík pro vás má tipy, jak při nákupu můžete co nejvíce ušetřit – např. využitím slevového kupónu Lion Sport.

Záruka na Lion Sport

Do 14 dnů od převzetí zboží můžete od kupní smlouvy bez udání důvodu odstoupit a Lion Sport vám vrátí peníze (nejdéle do 10-ti pracovních dní). Zboží musí být samozřejmě neopotřebené a nepoškozené, s visačkou a v původním neponičeném obalu. V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu než je uvedeno, obchod si vyhrazuje právo na stržení až 20 % z vrácené částky. Ke zboží, které vracíte v rámci odstoupení od kupní smlouvy, nezapomeňte přibalit i formulář k odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud vám produkt nesedí, vybrali jste špatnou barvu či velikost, můžete samozřejmě požádat o výměnu. Postup je stejný jako při odstoupení od smlouvy, jenom je nutné vyplnit formulář pro výměnu a zaznamenat na něm změnu a popsat, o jaké zboží máte zájem.

Při uplatnění reklamace je vhodné obchod Lion Sport kontaktovat telefonicky či e-mailem a zároveň zaslat zboží na adresu obchodu (Olomouc). Do balíčku přibalte kopii daňového dokladu a vyplněný reklamační formulář s důvodem reklamace. Na vyřízení reklamace je zákonná lhůta 30 dní. Na zakoupené zboží je poskytována záruka 2 roky.

Typy slev, slevový kupón Lion Sport

Slevový kupón Lion Sport – pokud máte k dispozici slevový kupón Lion Sport a chcete ho při nákupu uplatnit, vložte ho do nákupního košíku v prvním kroku vaší objednávky a potvrďte tlačítkem Uplatnit.

Doprava zdarma – při nákupu v e-shopu Lion Sport nad 1 900 Kč získáte automaticky na svoji objednávku dopravu zdarma.

Výprodej – v této kategorii naleznete produkty se slevou 50 %. Jedná se o dámskou, pánskou i dětskou obuv, oblečení, tašky, batohy a sportovní doplňky. Ve výprodeji na Lion Sport najdete i zboží za akční ceny se slevou 50 %.

Slevový kód LionSport

Akce – zde můžete vybírat z produktů za akční ceny se slevou 30 %. V nabídce najdete desítky produktů – pro snadnější výběr můžete použít v e-shopu Lion Sport vyhledávání s filtrem. Stačí zaškrtnout, zda si přejete vybírat např. dámské batohy pro běhání a zobrazí se vám nejvhodnější produkty z těchto kategorií s akční slevou. Kategorie si můžete libovolně uspořádat podle svých preferencí.

Sleva 30 % s Klubem pevného zdraví od VZP – pro uplatnění této slevy je nutné se přihlásit v e-shopu Lion Sport přihlašovacím jménem a zadat heslo (viz Klub pevného zdraví). Po tomto přihlášení budou ceny automaticky přepočítány dle výše slevy. Tuto 30% slevu lze získat i v kamenné prodejně – zákazník se musí osobně při nákupu prokázat klubovou kartou Klubu pevného zdraví. Slevu není možné kombinovat nebo sčítat s jinými slevami Lion Sport.

Možnosti platby na Lion Sport

Za objednávku můžete zaplatit hotově nebo platební kartou při osobním odběru na prodejně Lion Sport. Dále můžete využít platbu kartou online a použít karty VISA, MasterCard, Maestro nebo Visa Electron. Pomalejším způsobem úhrady je bankovní převod z vašeho účtu na účet obchodu. Ten může trvat i tři pracovní dny, vaše objednávka je v tomto případě expedovaná až po připsání peněz na protiúčet. Zboží si též můžete nechat zaslat na dobírku a zaplatit tak přepravci až při doručení balíku na vámi udanou adresu.

Způsoby dopravy z Lion Sport

Svoji objednávku si můžete vyzvednout osobně na prodejně Lion Sport nebo můžete využít služeb Uloženka.cz a zásilku si vyzvednout na některé z poboček po celé České republice. Další možností je zvolit si jednu ze dvou přepravních společností. Buď vám zboží doveze PPL na zadanou adresu, přičemž si ho můžete nechat doručit i do PPL ParcelShopu (pobočky najdete po celé České republice) a následně osobně vyzvednout, nebo můžete využít služeb České pošty. Ta pro přepravu nabízí doručení objednávky jako Balík Do ruky, Balík Na poštu nebo Balík Do balíkovny.