duben 2024

3x Lindex slevový kód na duben 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Lindex je švédská firma zabývající se výrobou a prodejem oblečení, kosmetiky a módních doplňků. V e-shopu firmy najdete sortiment triček, šaty, kalhoty, oblečení a doplňky pro děti a řadu dalších produktů. Doprava zdarma z Lindex je k dispozici na všechny nákupy, zboží si můžete nechat zavést na nejbližší prodejnu. Výhodou je možnost zboží vrátit do 30 dní od nákupu. Slevy Lindex obměňuje podle sezóny. Aktuální slevové kódy Lindex najdete na portálu Skrblík. Ušetřit můžete také díky odběru newsletteru, kde najdete nejnovější slevové kupóny Lindex.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 700 Kč
Můžete přejít do obchodu. Lindex jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Lindex slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Lindex 2024

Obchod s oblečením pro muže, ženy a děti Lindex nabízí jednak široké spektrum zboží, ale zároveň i možnosti slev. Při nákupu oblečení se dá hezky ušetřit. Obchod je přehledný v tom, že všechno zboží je pečlivě roztříděno do jednotlivých kategorií a dokonce můžete snadno vybírat i z kategorie “nejoblíbenější zboží”. Oblíbenou kategorií bývá také kategorie “již brzy v prodeji”. Zde se můžete podívat, co obchod v dohledné době začne prodávat. Bohužel jako u většiny obchodů platí, že toto zboží nebývá cenově tak výhodné jako zboží, které je zrovna např. v sezónním výprodeji (na konci léta to bývají plavky) nebo v nějaké slevové akci.
Nabídka zboží i aktuálních slev na Lindex je opravdu široká, více se dočtete níže.

Slevové kódy na Lindex

Skrblík Vám připravuje vždy aktuální slevové kódy na Lindex. Obchod poskytuje kupóny nepravidelně. Častá je sleva na celou objednávku, která dosahuje klidně i dvaceti procent. S využitím slevového kódu tak můžete ušetřit své peníze, případně si udělat radost a dopřát si více zboží za stejnou částku.

Slevový kód Lindex

Aktuální slevový kupón na Lindex, který si zde můžete nechat zobrazit, využijete při platbě tak, že do zobrazeného políčka opíšete samotný kód (tedy například “AB1234”). Opsáním slevového kódu dojde k aktivaci slevy.

Tipy k nákupu na Lindex

Přinášíme několik tipů a častých dotazů, které souvisí s obchodem Lindex, s využitím slevových kódů a s objednávkou zboží.

Rozdílné ceny v online a v kamenných prodejnách

Ve většině případů je cena zboží v kamenné prodejně a v e-shopu stejná. Může se však stát, že narazíte na rozdíl, který bude způsobený tím, že zrovna poběží odlišné slevové akce a výprodeje. V takovém případě samozřejmě nakupujte tam, kde je zboží aktuálně levnější.

Jak zjistit stav objednávky

Jelikož Lindex má delší dobu dodání zboží než bývá na českém trhu obvyklé, často se zákazníci ptají na stav své objednávky. Aktuální stav zjistíte tak, že ve svém profilu na Lindex najedete do nabídky “Moje stránka”. Tam kliknete na číslo objednávky a zobrazí se Vám aktuální stav.

Vrácení zboží

Může se stát, že se Vám zboží po převzetí nebude líbit. Nebo Vám nemusí správně sedět velikost, střih, barva… V takovém případě se dá zboží vrátit. Lindex poskytuje 30-ti denní lhůtu na odstoupení od kupní smlouvy v případě standardní ceny a nákupu online. V případě, že nakupujete zlevněné zboží, tak se lhůtu na odstoupení od smlouvy zkracuje na 14 dnů. V obou případech lhůta běží od okamžiku doručení zboží. Zboží se dá vrátit na kterékoliv prodejně, případně se dá zaslat zpět poštou.

Jak se dozvím, že zásilka je již k vyzvednutí?

Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí v kamenné prodejně, obdržíte od obchodu Lindex potvrzující email. V případě, že jste při registraci vyplnili i své telefonní číslo, přijde Vám navíc ještě SMS. Na vyzvednutí zásilky pak máte 7 dnů.

Platba na Lindex

Možnosti platby na Lindex:

  • Online platba platební kartou. Lindex akceptuje karty od společností Visa, Mastercard a Visa Electron.
  • Platba při převzetí v prodejně. Při osobním převzetí můžete zaplatit hotově, kartou, nebo dárkovým šekem.
  • Platba prostřednictvím PayPal účtu.
  • Platba dárkovou nebo dobropisovou kartou Lindex.
  • Platba na dobírku realizovaná v okamžiku převzetí objednávky.

Doprava z Lindex

Obchod Lindex obvykle doručuje objednávky do 5-7 pracovních dnů od potvrzení. Tato doba je bohužel pouze orientační a přibližná. Zejména v období Vánoc a v hlavní sezóně se může dodací lhůta protáhnout. Delší dodací lhůta (jiné obchody nabízí i výrazně kratší dodací termíny) je způsobena tím, že sklady společnosti Lindex se nacházejí ve Švédsku. V případě extrémně zdržené dodávky o více než dvacet dnů má zákazník právo objednávku zrušit. Učinit se tak dá přes zákaznický servis společnosti Lindex.
Možnosti dopravy z Lindex jsou následující:

  • Osobní převzetí objednávky v prodejně Lindex. Dopravu budete mít zdarma.
  • Dodání objednávky na zákazníkem zvolenou adresu. Tzv. “balík do ruky” od České pošty.