květen 2024

3x Booktook slevový kód na květen 2024

(34 hodnocení)
O obchodu

V e-shopu Booktook seženete kromě učebnic také beletrii, naučnou a populárně-naučnou literaturu a také audioknihy a e-knihy, celkem je k dostání přes 30 tisíc titulů. K dispozici je papírenské zboží, dárkové předměty pro fanoušky mainstreamových charakterů, stavebnice, hračky a mnoho dalších produktů. Booktook má také výdejní místa. Řada produktů je zlevněná a nechybí možnost dopravy zdarma.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 900 Kč
Můžete přejít do obchodu. Booktook jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Booktook slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Booktook 2024

Internetový obchod Booktook nabízí širokou škálu knih za skvělé ceny. Můžete si vybrat nějaký pěkný kousek z beletrie, odborné či populárně naučné literatury. Najdete tu i samozřejmě učebnice od 1. stupně školy po střední školu, audioknihy, e-knihy a anglickou beletrii. Výběr je opravdu veliký. Oživte si knihovnu o pár pěkných kousků, a využijte přitom slevové kupóny Booktook.

Historie firmy Booktook

Internetové knihkupectví bylo založeno roku 2006, kdy nabízelo pouze odbornou literaturu pro vysoké školy.

V roce 2009 se nabídka rozšířila o beletrii a odbornou literaturu ostatních odvětví, a v tomtéž roce byla otevřená první výdejní pobočka na osobní odběry v Praze. O rok později byla firma převedena na firmu Bookretail s.r.o, díky které byl spuštěn nový e-shop s novými funkcemi, a díky kterému se taky urychlilo vyřizování zakázek.

O 3 roky později v srpnu 2013 byla výdejna přesunuta do OC Růže na Chodově, avšak do mnohem větších prostorů. Výdejna na osobní odběr knih se změnila na velkou prodejnu s výběrem z více než 10 tisíc knih. V roce 2014 ale nastala další velká změna – firma se sloučila s největším distributorem učebnic, a z prodejny se stal velkoobchod. Navýšil se počet knih, a rozšířila se nabídka pro knihovny i školy.

Slevové kupóny Booktook

Pokud se Vám nechce cestovat až do Prahy, nebo Vás jednoduše nebaví chodit po obchodech, knihy si můžete objednat pohodlně i z domova přes e-shop Booktook. Můžete využít i výhody, které e-shop nabízí, jako je například doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč, nebo při registraci získáte slevové kódy Booktook, které můžete uplatnit a získat tak slevu na nákup knih.

Nejlepší knížky za nejlepší ceny

Najdete tu však nejen učebnice, ale i světoznámé knížky od známých autorů, jako jsou J.K. Rowling, A. Christe nebo J.R.R Tolkien. Nejen světové bestsellery ale i mnoho jiného Vám přináší internetový e-shop Booktook. Cenu se snažíme přizpůsobit trhu a proto tu najdete knížky za nejvýhodnější ceny. Nejnovější novinky máte všechny pohromadě, a pokud o nějaké knížce chcete vědět víc, stačí se kouknout, a krátký popis Vám je okamžitě k dispozici. Čím víc knížek si koupíte, tím více výhod dostanete. I zde, tak jako pro všechny ostatní učebnice platí slevové kódy Booktook, tak je můžete využít i na všechny knížky bez ohledu na to, o jakou knížku či žánr jde.

Možnosti platby

Nejen, že nakupování je levné a rychlé, je tu i mnoho možností, jak můžete zaplatit. Lze zde platit hotově, rovněž tak se dá platit při přebírání zboží přímo na pobočce. Zboží vám vždy dojde na garantovaný čas, v případě potíží Vás okamžitě bude firma informovat. Slevové kupóny Booktook se dají uplatnit při všech možnostech platby. Můžete si vybrat, zda Vám zboží předá kurýr, nebo se raději rozhodnete pro poštu. Všechno je jenom na Vás. V případě, že čas dodání zboží Vám nebude vyhovovat, můžete čas dodání změnit, abyste byly v ten čas na místě přebrání zboží.

Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte Booktook

Pokud si nevíte s něčím rady a potřebujete pomoct, tým Booktook je pro Vás každý den plně k dispozici. Stač přejít na stránku, vpravo dole otevřít chat a napsat, co potřebujete vědět. Zaměstnanci Vám pomohou nejen s výběrem knížky, zodpoví Vám na všechny vaše dotazy, které budete mít.