květen 2024

5x Levné-knížky.cz slevový kód na květen 2024

(54 hodnocení)
O obchodu

Obchod Levné-knížky.cz se specializuje na prodej knih a papírenského materiálu. K dispozici jsou knihy pro děti i dospělé, učebnice, stolní hry nebo sešity a drobné dárky. Ušetřit v Levné-knížky.cz můžete prostřednictvím slevových kódů. K dispozici je v Levné-knížky.cz cashback. Obchod nabízí i dopravu zdarma.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Levné-knížky.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Levné-knížky.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Levné-knížky.cz 2024

Obchod Levné-knížky.cz působí na českém knižním trhu již od roku 1997 a nabízí široký sortiment knih různých žánrů, audioknih, knih v angličtině, ale i hry, CD, DVD, dárkové předměty a papírnictví. Vyberete si z nabídky románů, hororů, cestopisů, fejetonů, klasické či historické literatury, poezie, kuchařek, detektivek, komiksů a mnoho dalšího.

Slevy Levné-knížky.cz poskytují pravidelně – vybrané knihy různých žánrů zakoupíte se slevou až 85 % a deskové a karetní hry, hračky, puzzle a hlavolamy se slevou až 30 %. Slevový kupón Levné-knížky.cz vám pomůže ušetřit několik desítek procent.

Hlavní stránka e-shopu vás může inspirovat tipy, jakou knížku si pořídit. Bývají to zpravidla novinky za akční ceny. Slevové akce Levné-knížky.cz najdete také v pravidelně zasílaném newsletteru. A ty úplně nejnovější knihy se zobrazují na úvodní stránce obchodu pod zmíněnými tipy. To všechno jsou způsoby, jak ušetřit na Levné-knížky.cz.

Jak získat slevový kupón Levné-knížky.cz

Slevové kupóny Levné-knížky.cz můžete najít přímo na webu v rámci slevové akce. Objevit je můžete také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části e-shopu.

Najděte slevové kupóny Levné-knížky.cz i u nás na portále Skrblík, hledáme pro vás akce do stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Levné-knížky.cz

Slevový kód Levné-knížky.cz

Levné-knížky.cz slevový kód zadáte v prvním kroku v košíku vpravo pod seznamem objednávaného zboží. Do políčka “Slevový kód” zadejte váš kód slevového kupónu a klikněte na “Uplatnit”. Sleva vám bude následně odečtena.

Levné-knížky.cz slevové kupóny platí omezený čas, mohou se vztahovat jen na konkrétní žánr knih a nemusí platit na zlevněné zboží.

Cashback Levné-knížky.cz

Cashback Plná peněženka1,75 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,75 % získat bonus 200 Kč

Cashback Levné-knížky.cz nabízí portály Plná Peněženka, Refundo a Tipli. Zaregistrujte se, nakupte přes odkaz z obchodu a čerpejte odměnu z částky vaší objednávky ve výši 1,75 %. Nastřádané peníze za nákupy si můžete nechat vyplatit na bankovní účet.

Levné-knížky.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Vybrané knihy různých žánrů zakoupíte se slevou až 85 %. A vyberete si ze širokého sortimentu románů, hororů, cestopisů, fejetonů, klasické či historické literatury, poezie, kuchařek a mnoho dalšího. Slevy Levné-knížky.cz poskytují i na hry deskové a karetní, hračky, puzzle a hlavolamy. Tyto vybrané produkty zakoupíte se slevou až 30 %.

Na hlavní stránce webu obchodu narazíte na 4 tipy, jakou knížku si pořídit. Bývají to zpravidla novinky za akční ceny. Slevové akce Levné-knížky.cz najdete v pravidelně zasílaném newsletteru. Přihlásíte s k němu zadáním e-mailu v dolní části e-shopu.

Nové knihy jsou označeny zelenou ikonkou “Novinka” a ty úplně nejnovější se zobrazují na úvodní stránce obchodu pod zmíněnými tipy. Obchod v současnosti nepořádá Levné-knížky.cz Black Friday.

Levné-knížky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Levné-knížky doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 999 Kč. Knižní balíčky jsou doručeny do druhého pracovního dne od odeslání objednávky. Zásilku si můžete nechat doručit jedním z uvedených způsobů:

  • Česká pošta – balík na poštu za 95 Kč, do ruky za 99 Kč, do balíkovny za 69 Kč
  • Geis – doručení na adresu za 110 Kč
  • osobní odběr – pobočky NWT za 23 Kč (Brno, Zlín, Uherské Hradiště)
  • osobní odběr – Knihcentrum Point za 59 Kč (Blansko, Brno, Český Těšín, Hlučín, Nový Jičín, Opava, Louny, Praha, Ostrava)

Levné-knížky.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Levné-knížky.cz lze uskutečnit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je neporušené, nepoškozené, čisté zboží bez viditelnosti opotřebení.

Zboží zabalte a přiložte k němu číslo faktury, popřípadě kopii faktury či dodacího listu, písemné odůvodnění vrácení zboží (například nevyhovuje) a bankovní účet, na který vám bude kupní cena zaslána. Vše zašlete na adresu:

BOOKNET s.r.o.
PEC Logistic Park Ostrava (vratky)
17. listopadu 6204/3
708 00 Ostrava – Poruba

Do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy vám e-shop vrátí peněžní prostředky. Náklady spojené s odesláním zboží hradíte vy.

Levné-knížky.cz reklamace 2024

Reklamaci zboží můžete uplatnit v záruční lhůtě 24 měsíců, která začíná běžet od okamžiku převzetí zboží. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem reklamace@levne-knizky.cz nebo telefonicky 597 490 424 ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Oznámení o reklamaci musí obsahovat popis závad, číslo objednávky nebo faktury a e-mailový nebo telefonní kontakt. Zboží důkladně zabalte a zašlete na adresu:

BOOKNET s.r.o.
PEC Logistic Park Ostrava (vratky)
17. listopadu 6204/3
708 00 Ostrava – Poruba

Vyřízení reklamace Levné-knížky.cz proběhne nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. V případě uznané reklamace vám budou uhrazeny i náklady na doručení balíčku obchodu.

Levné-knížky.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Levné-knížky.cz na telefonním čísle 597 490 491 ve všedních dnech od 8 do 16 hodin. Ptát se můžete i prostřednictvím e-mailu info@levne-knizky.cz.

Reklamaci vyřešíte na telefonním čísle 597 490 424 od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin. Využít můžete i Levné-knížky.cz e-mail reklamace@levne-knizky.cz