srpen 2020

Slevové kódy Levná tramvajenka srpen 2020

9 (8 hodnocení) O obchodu

Levná tramvajenka je služba, která vám umožní nákup pražské jízdenky na hromadnou dopravu v měsíčních splátkách. Pakliže jste byli doposud zvyklí kupovat měsíční kupóny, ušetříte.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Levná tramvajenka jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 956 dny Měsíční kupón na pražskou MHD jen za 399 Kč

Jak ušetřit Levná tramvajenka 2020

Bydlíte v Praze nebo v Praze pracujete a každodenně využíváte integrovaný dopravní systém pražské MHD? Zdá se vám, že suma, kterou vydáte každý rok za jízdné je velmi vysoká a neustále se zvyšuje a dopravní podmik nenabízí žádné zajímavé slevy? Chcete po Praze jezdit levněji než dosud? Nechcete každý měsíc stát frontu u okénka na koupi měsíčního nebo čtvrtletního kupónu? Chcete ušetřit za jízdné až 1812 Kč měsíčně?

Jak uplatnit slevové kupóny LevnáTramvajenka.cz

Je pro Vás výhodné pořídit si roční kupón, ale nechce se vám vydávat tolik finančních prostředků najednou, jelikož váš rodinný rozpočet by to nezvládl a pokud je vás v rodinně ví osob, které jezdí MHD mohlo by vás hodně peněz najednou přivézt na mizinu?

Nechcete se každý měsíc starat o to, zdá máte nabitou kartu na MHD?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak čtete správný příspěvek a chcete-li vědět, jak ušetřit při koupi ročního kupónu na pražskou MHD, přečtěte si právě tento příspěvek až do konce a zjistíte, jak použít slevový kupón  LevnáTramvajenka.cz

Co nabízí LevnáTramvajenka.cz

Jedná se o společnost, která všem co využívají pražskou MHD umožňuje zakoupit levněji roční kupón díky bezplatnému úvěru, který je měsíčně splácen.
Kupón platí pro pásma P,0 a B, které jsou nejběžnější a pokrývají Prahu a nejbližší okolí.

O velké oblibě využívání svědčí pozitivní reference spokojených zákazníků, které si lze přečíst na webových stránkách společnosti.

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy  LevnáTramvajenka.cz,kde lze využít slevové kupony slevový kupón LevnáTramvajenka.cz.

Služba umožňuje stálým klientů využít službu anonymní Opencard/Lítačku pro rodinu nebo přátele. Tu je nutno si dopředu rezervovat a je poskytována na 9 dní zdarma.
Jediná nevýhoda, je že roční kupóny nelze přerušovat, tudíž doporučujeme všm zájemcům o tuto velmi výhodnou službu dopředu si dobře rozmyslet, zda skutečně službu využijí téměř celý rok.

Na webových stránkách najdete kontakty na informační linku, která je vám k dispozici v pracovní dny od 9 do 17hodin a kde vám operátor zodpoví rád všechny naše dotaz na nabízený produkt a zároveň s vámi může vyřešit problémy s jeho aktivací apod.

Možnosti dopravy a platby

Objednání služby funguje tak, že si vyberete, od kdy chcete službu využívat a zaplatíte prvních 399 Kč.
Platbu lze provést trvalým příkazem z účtu nebo lze využít platbu kartou.

Dále čekáte až vám do 2-4 dnů přijde potvrzení, že byl zakoupen kupón na vaši Opencard nebo Lítačku. Ten se aktivuje sám, není nutné nic dělat jen obdržíte potvrzovací sms a email. Rychlost obdržení potvrzení závisí na rychlosti převodu v bance a firma ji není schopna nijak ovlivnit.

Dále se nemusíte o nic starat a automaticky se vám každý měsíc proběhne platba a nebo jezdíte na roční kupón.

Smlouva platí vždy na jeden rok a její obnovení je velice snadné. Smlouvu stačí obnovit přes internetový portál pomocí jednoduchého formuláře.

Aktuální slevy LevnáTramvajenka.cz

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón LevnáTramvajenka.cz  . Pokud chcete využít slevu do LevnáTramvajenka.cz   není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód LevnáTramvajenka.cz.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na LevnáTramvajenka.cz  .

Čas od času můžete narazit na slevový kupón LevnáTramvajenka.cz  , který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny LevnáTramvajenka.cz   se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu LevnáTramvajenka.cz   bude informovat jako první.