květen 2024

3x Levná tramvajenka slevový kód na květen 2024

(30 hodnocení)
O obchodu

Levná tramvajenka je služba, která vám umožní nákup pražské jízdenky na hromadnou dopravu v měsíčních splátkách. Pakliže jste byli doposud zvyklí kupovat měsíční kupóny, ušetříte. Kromě toho nabízí Levná tramvajenka anonymní kupón pro majitele roční lítačky, který mohou využít například jejich známí. Ušetřit je možné i díky cashbacku.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Levná tramvajenka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Levná tramvajenka slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Levná tramvajenka 2024

Bydlíte v Praze nebo v Praze pracujete a každodenně využíváte integrovaný dopravní systém pražské MHD? Zdá se vám, že suma, kterou vydáte každý rok za jízdné je velmi vysoká a neustále se zvyšuje a dopravní podmik nenabízí žádné zajímavé slevy? Chcete po Praze jezdit levněji než dosud? Nechcete každý měsíc stát frontu u okénka na koupi měsíčního nebo čtvrtletního kupónu? Chcete ušetřit za jízdné až 1 812 Kč měsíčně?

Jak uplatnit slevové kupóny Levná tramvajenka

Je pro Vás výhodné pořídit si roční kupón, ale nechce se vám vydávat tolik finančních prostředků najednou, jelikož váš rodinný rozpočet by to nezvládl a pokud je vás v rodinně ví osob, které jezdí MHD mohlo by vás hodně peněz najednou přivézt na mizinu?

Nechcete se každý měsíc starat o to, zdá máte nabitou kartu na MHD?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak čtete správný příspěvek a chcete-li vědět, jak ušetřit při koupi ročního kupónu na pražskou MHD, přečtěte si právě tento příspěvek až do konce a zjistíte, jak použít slevový kupón  Levná tramvajenka

Co nabízí Levná tramvajenka

Jedná se o společnost, která všem co využívají pražskou MHD umožňuje zakoupit levněji roční kupón díky bezplatnému úvěru, který je měsíčně splácen.
Kupón platí pro pásma P,0 a B, které jsou nejběžnější a pokrývají Prahu a nejbližší okolí.

O velké oblibě využívání svědčí pozitivní reference spokojených zákazníků, které si lze přečíst na webových stránkách společnosti.

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy  Levná tramvajenka,kde lze využít slevové kupony slevový kupón Levná tramvajenka.

Služba umožňuje stálým klientů využít službu anonymní Opencard/Lítačku pro rodinu nebo přátele. Tu je nutno si dopředu rezervovat a je poskytována na 9 dní zdarma.
Jediná nevýhoda, je že roční kupóny nelze přerušovat, tudíž doporučujeme všm zájemcům o tuto velmi výhodnou službu dopředu si dobře rozmyslet, zda skutečně službu využijí téměř celý rok.

Na webových stránkách najdete kontakty na informační linku, která je vám k dispozici v pracovní dny od 9 do 17hodin a kde vám operátor zodpoví rád všechny naše dotaz na nabízený produkt a zároveň s vámi může vyřešit problémy s jeho aktivací apod.

Možnosti dopravy a platby

Objednání služby funguje tak, že si vyberete, od kdy chcete službu využívat a zaplatíte prvních 399 Kč.
Platbu lze provést trvalým příkazem z účtu nebo lze využít platbu kartou.

Dále čekáte až vám do 2-4 dnů přijde potvrzení, že byl zakoupen kupón na vaši Opencard nebo Lítačku. Ten se aktivuje sám, není nutné nic dělat jen obdržíte potvrzovací sms a email. Rychlost obdržení potvrzení závisí na rychlosti převodu v bance a firma ji není schopna nijak ovlivnit.

Dále se nemusíte o nic starat a automaticky se vám každý měsíc proběhne platba a nebo jezdíte na roční kupón.

Smlouva platí vždy na jeden rok a její obnovení je velice snadné. Smlouvu stačí obnovit přes internetový portál pomocí jednoduchého formuláře.

Aktuální slevy Levná tramvajenka

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón Levná tramvajenka  . Pokud chcete využít slevu do Levná tramvajenka   není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód Levná tramvajenka.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na Levná tramvajenka  .

Čas od času můžete narazit na slevový kupón Levná tramvajenka  , který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny Levná tramvajenka   se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu Levná tramvajenka   bude informovat jako první.