květen 2024

3x Levná koupelna slevový kód na květen 2024

(29 hodnocení)
O obchodu

Eshop Levná koupelna se specializuje na prodej sanitárního vybavení. K dispozici je nábytek do koupelny, vodovodní baterie, vany, keramika a mnoho dalších produktů. K tomu můžete jako bonus získat dopravu zdarma, stačí si vybrat produkty, na které Levná koupelna dopravu zdarma nabízí. Užít si můžete i cashback a získat peníze zpět ze svých objednávek.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na vybrané zboží
Můžete přejít do obchodu. Levná koupelna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Levná koupelna slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Levná koupelna 2024

Levná koupelna vám nabízí vše pro vaší koupelnu. Vybírat můžete ze širokého sortimentu vodovodních baterií, sprchových koutů, van, sprchových boxů, sanitární keramiky nebo koupelnového nábytku. Obchod Levná koupelna prodává sortiment hlavně své vlastní značky Well, ale i od značek AlcaPLAST, Ravak, SanSwiss, Teiko nebo Arttec.

Během roku nabízí Levná koupelna akce na vybrané druhy zboží. Slevy v rámci akcí vám mohou ušetřit i 50 %. Jelikož obchod neakceptuje slevové kupóny, tak nevyužívá ani akce Nákupy s OnaDnes nebo Dny Marianne. U vybraných položek však nemusíte platit za dopravu, není to však automatické a je nutné sledovat konkrétní produkty.

Ve Svitávce se nachází kamenná prodejna Levná koupelna. Zboží si však můžete objednat až k vám domů, a to i o hmotnosti klidně 400 kg, cena dopravy bude vypočítána individuálně. Cenu zboží si před nákupem na internetu vždy porovnejte i s jinými prodejci na porovnávači cen Heuréka, kde tento obchod doporučuje 96 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Levná koupelna

Obchod Levná koupelna nevyužívá možnost slev za použití slevových kupónů. Pokud začne v budoucnu Levná koupelna slevový kupón přijímat, tak vás o tom budeme na této stránce informovat. Slevové kódy některé obchody zveřejňují při konání akcí, jako jsou například Dny Marianne, Nákupy s OnaDnes nebo Black Friday, u eshopu Levná koupelna tomu tak není.

Využít však můžete stovky jiných slevových kupónů pro jiné obchody, které na této stránce zveřejňujeme. Chcete dostávat tipy na slevy a mít tak možnost ušetřit za vaše nákupy? Přihlaste se k odběru newsletteru na stránce Skbrlík.cz a my vám budeme posílat tipy přímo na e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Levná koupelna

V této části váš většinou informuje o tom, jak uplatnit slevový kód. Jelikož Levná koupelna slevové kódy nepodporuje, tak vám tuto radu v tuto chvíli nedáme. Pokud ale začne slevové kódy Levná koupelna podporovat, tak vám zde poskytneme návod, jak ho využít a zlevnit si nákup.

U slevových kódů je potřeba dávat si pozor na podmínky pro jejich použití. Některé podmínky mohou být omezující a může se pak stát, že vám slevový kód nepůjde použít právě na váš nákup. Zpravidla se jedná o minimální hodnotu objednávky, časové omezení kódu nebo je sleva určena pouze na určitý druh zboží. V případě tohoto eshopu to zatím nemusíte řešit.

Cashback Levná koupelna

Cashback Plná peněženka2,8 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,8 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,8 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,8 % získat bonus 50 Kč

Využijte pár kliků na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze a získejte pro Levná koupelna cashback. Z hodnoty vaší objednávky můžete získat zpět 2,8 % na váš účet, a to u všech portálů.

Jak využít cashback? Zaregistrujte se na portálu a proklikněte se do obchodu. Poté vytvořte objednávku a převezměte zboží. Ve chvíli, kdy obchod potvrdí dokončení objednávky, vám budou připsány na váš cashbackový účet peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Levná koupelna slevy – výprodeje, Black Friday…

Poštovné zdarma obchod nabízí pouze na vybrané produkty. V záložce “AKČNÍ CENY – VÝPRODEJ“ nabízí Levná koupelna výprodej zboží. Slevy Levná koupelna dosahují klidně i 50 %, stačí se podívat na novou a původní cenu.

Akce jako Black Friday nebo Dny Marianne Levná koupelna nepodporuje, a to ani slevové kódy v rámci svých vlastních akcí. Ušetřit 2,8 % můžete využitím cashbacku, který nabízí několik portálů.

Levná koupelna doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Levná koupelna nabízí pouze na vybrané produkty, které jsou označené červeným symbolem s nápisem “Doprava zdarma“. Mezi způsoby platby najdete bankovní převod, on-line platbu převodem/kartou. Platit můžete také hotově a kartou na prodejně nebo na dobírku. Dobírka je za příplatek 39 Kč. Bez poplatku si můžete zboží vyzvednout také osobně na prodejně ve Svitávce.

K přepravě zboží využívá Levná koupelna přepravní společnosti TopTrans, GLS nebo Zásilkovnu. Cena dopravy přes TopTrans nebo GLS se pohybuje od 150 Kč u zásilek do 5 kg. Váhu konkrétního produktu naleznete v záložce “Vlastnosti“. Zásilkovnou lze přepravovat pouze menší zboží do 5 kg, a to za 69 Kč. Při výběru přepravy TopTrans si můžete přikoupit doplňkové služby jako dopolední, večerní nebo sobotní doručení či výnos do patra s nebo bez asistence.

Levná koupelna vrácení zboží

Vrácení zboží Levná koupelna umožňuje bez udání důvodu na zboží zakoupené na e-shopu maximálně do 14 dnů od převzetí. Vrácené zboží však nesmí jevit žádné známky použití a nesmí být poškozené.

Vrátit zboží můžete osobně na prodejně nebo zasláním přepravní společností na adresu níže. V případě zaslání zboží důkladně zabalte, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození. Doporučujeme proto balík s křehkým zbožím nejen označit, ale i pojistit na hodnotu zboží. Před odesláním zboží vyplňte Levná koupelna formulář pro odstoupení od smlouvy. Po vyplnění vám přijde na e-mail kopie formuláře, který můžete přiložit k balíčku pro snadnější identifikaci zásilky.

Adresa pro vrácení zboží:
WellMall s.r.o.
Tovární 576
679 32 Svitávka

Levná koupelna reklamace 2024

Reklamace Levná koupelna vyřizuje v průběhu záruky, která je klasických 24 měsíců. V případě reklamace kontaktujte reklamační oddělení na telefon 725 551 863 nebo na e-mail reklamace@wellmall.cz. Nejpozději do 30 dnů musí Levná koupelna vaší reklamaci vyřídit a o výsledku vás musí informovat, jinak se považuje za nevyřízenou.

Projevila se na zboží závada? Závadu vyfoťte a vyplňte Levná koupelná reklamační formulář, do kterého fotografie přiložte. Vyplněná reklamační formulář přijde v kopii i na váš e-mail. Následně vás bude kontaktovat reklamační oddělení  se způsobem řešení. Reklamované zboží musí být k reklamaci dodáno kompletní a nesmí být poškozeno mechanicky.

Levná koupelna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu využijte Levá koupelna telefon 777 633 902. Využít je možné také Levná koupelna e-mail info@levna-koupelna.cz nebo on-line chat v pravém dolním rohu.

Levná koupelna se snaží odpovědět na vaše dotazy do 24 hodin. Prodejna se nachází ve Svitávce. Informace o prodejně najdete zde.