červenec 2024

5x LEO Express slevový kód na červenec 2024

(67 hodnocení)
O obchodu

LEO Express je dopravní společnost, která nabízí pohodlnější alternativu k vlakům Českých drah. Momentálně je možné se s LEO Express dostat do více než 100 měst v 6 zemích Evropy, a to buď prostřednictvím vlaku, nebo autobusu. Zaregistrujte se do věrnostního programu Smile Club a získejte část ceny z vaší jízdenky zpět. Nechybí ani LEO Express cashback od Tipli, nebo jiné slevové kódy.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. LEO Express jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 234 dny Slevový kupón LeoExpress: 10% sleva na jízdenku
LEO Express slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit LEO Express 2024

Vedle výhod, které vám přinesou slevové kódy LEO Express, pro vás bude velkým plusem členství ve Smile Clubu. Zaregistrujte se do tohoto věrnostního programu a získejte až 10 % zpět ze zakoupené jízdenky. Základní cashback činí 2,5 % a zvyšuje se dle výše utracených peněz. Při každé cestě vás navíc čeká voda zdarma.

LEO Express má pro vás i parkování u nádraží zdarma – v Praze, Zábřehu na Moravě a Ostravě-Svinov. Při nákupu zpáteční jízdenky jednoduše přidáte doplňkovou službu Parkování. LEO Express zároveň nabízí zvýhodněné ceny u partnerských taxislužeb. K dispozici jsou také nejrůznější slevy pro děti, studenty a seniory. Sledujte Skrblíkovy slevové kupóny, ať nepřijdete o žádnou super nabídku.

Proč cestovat s LEO Expressem

LEO Express již více než 5 let nabízí své služby ve vlakové a autobusové přepravě. Dopravní společnost už dávno neznamená jen vlaky mezi Prahou a Ostravou, v současné době spojuje více než 100 měst u nás a v 5 dalších zemích Evropy, nabízí i navazující spojení autobusy nebo minibusy. Cestujte s LEO Expressem výhodně díky Skrblíkovi.

Nakupovat jízdenky on-line je rychlé a možnost stornovat jízdenku lze nejpozději 15 minut před pravidelným odjezdem spoje. Jízdenky můžete také zakoupit na pokladnách na nádražích v Praze a Olomouci, nebo u smluvních prodejců.

Jak získat promo kód LEO Express

Slevový kupón LEO Express lze jednou za čas objevit zde na webu Skrblíka. Promo kód LEO Express může být zveřejněn také přímo na webu dopravní společnosti.

Jak uplatnit slevový kód LEO Express

Slevový kód LEO Express

Jak na uplatnění slevového kódu? LEO Express slevový kupón vepište v košíku do políčka s názvem “Slevový kód” příslušné heslo vašeho promo kódu a klikněte na “Použít kód”. Poté pokračujte v objednání jízdenek kliknutím na platbu.

Cashback LEO Express

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5% získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Získejte z vaší objednávky jízdenek na LEO Expressu ještě více díky cashbacku od portálů Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze.  Všechny vám nabízejí odměnu ve výši 2,5 % z ceny vaší jízdenky. Takto ušetřit lze opakovaně, a to pokud si na vámi vybraném portálu vytvoříte zákaznický účet a před nákupem se přes něj prokliknete do obchodu.

LEO Express slevy a jak ušetřit

Staňte se členem věrnostního programu LEO Express Smile Club a získejte až 10 % zpět ze zakoupené jízdenky. Základní cashback činí 2,5 % a vyšší kategorie odměny dosáhnete nakupováním jízdenek, občerstvení a dobitím Leo kreditů. Po každé cestě vám LEO Express vrátí část ceny jízdenky v kreditech dle kategorie, ve které se aktuálně nacházíte:

  • 1–999 Kč: cashback 2,5 %
  • 1 000–2 999 Kč: cashback 5 %
  • 3 000–9 999 Kč: cashback 7,5 %
  • 10 000 Kč a více: cashback 10 %

Po registraci do Smile Clubu vás navíc na každé cestě čeká voda zdarma.

LEO Express slevy jsou k dispozici pro děti, studenty i seniory. Děti do 5 let nezaplatí za jízdenku ani korunu, podmínkou je doprovod dítěte osoby starší 10 let. Studenti a senioři jezdí stále se slevou 75 %. Při zakoupení jízdenky vám jízdenka zlevněna o 50 %, po jejím projetí se vám dalších 25 % navrátí zpět v Leo kreditech. Tyto kredity využijete při nákupu další jízdenky. Nabídka se vztahuje na jízdenky v tarifech Junior, Student a Senior ve třídě Economy, a to na všech spojích v ČR.

LEO Express nabízí také parkování u vybraných nádraží zdarma po určitou dobu. Při nákupu zpáteční jízdenky přidáte doplňkovou službu Parkování. LEO Express má pro vás také zvýhodněné ceny u partnerských taxislužeb.

LEO Express kontakt – e-mail, telefon, infolinka

LEO Express lze kontaktovat prostřednictvím zákaznického chatu na webu v pravém dolním rohu. Ten je pro vás dostupný každý den od 8:00 do 20:00. Veškeré informace o LEO Express kontaktu najdete ve stejnojmenné sekci “Kontakt“.