únor 2023

1x LEO Express slevový kód na únor 2023

(13 hodnocení)
O obchodu

LEO Express je dopravní společnost. Nabízí pohodlnější alternativu k vlakům Českých drah. Momentálně je možné se s LEO Express dostat do 81 měst v 6 zemích Evropy. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na jízdenky LEO Express.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. LEO Express jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
LEO Express slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace8. 2. 2023

Jak ušetřit LEO Express 2023

LEO Express již více než 5 let nabízí své služby ve vlakové a autobusové přepravě. Dopravní společnost už dávno neznamená jen vlaky mezi Prahou a Ostravou, v současné době spojuje více než 120 měst u nás a v 5 dalších zemích, nabízí i navazující spojení autobusy nebo minibusy. Denně vypraví 14 vlakových spojů a 32 autobusů. Cestujte s LEO Expressem výhodně díky Skrblíkovým slevovým kupónům LEO Express.

Jak ušetřit se slevovými kupóny LEO Express

Není to vůbec složité! Nejlepší bude, když se přihlásíte k odběru Skrblíkova zpravodaje, který se vám pak pravidelně objeví ve vaší e-mailové schránce s velkou dávkou aktuálních slev. Nebojte se, nezahltíme vás nekonečným množstvím spamu, naopak dostanete vždy kvalitně zpracované a aktuální informace. A není to jen o slevách, Skrblík vám poradí, upozorní na změny, nebo vás třeba naučí nakupovat na internetu a spoustu dalších věcí. Slibujeme, že to bude stát za to! Rozhodně tak ale nepřijdete o žádnou aktualitu, ať už se bude týkat slevových akcí u LEO Express, nebo kdekoli jinde!

Slevový kód LEO Express

Jak na to? Na webové stránce Skrblíka najdete slevové kupóny nahoře úplně napravo. Když otevřete náš kupónový portál, stačí zadat do vyhledávacího okna LEO Express a za pár sekund se můžete podívat na Skrblíkovy stránky LEO Express nebo přímo na konkrétní slevové kupóny Leo Express. Vše, co potřebujete vědět o tom, jak využít například slevový kód LEO Express, najdete právě tady.

Do červeno-modro-bíle orámovaného pole vyplňte svou e-mailovou adresu a objednejte si našeho zpravodaje hned teď!

Co a jak se slevovými kupóny LEO Express?

Jaké slevové kupóny LEO Express má pro vás Skrblík v zásobě? Aktuální slevové kupóny LEO Express najdete hned pod hlavičkou na profilové stránce e-shopu. Často zde uvidíte takových kupónů nebo slevových kódů LEO Express více. Jsou seřazeny chronologicky, nejnovější vždy nahoře. Slevový kupón LEO Express, kterému brzo platnost vyprší, proto hledejte až dole. Ale pozor: Nabídky slev se samozřejmě mění, a tak doporučujeme sledovat Skrblíkova zpravodaje a všímat si jednak aktuální nabídky slevových kupónů LEO Express, ale i platnosti kupónů a podmínek, za jakých je můžete uplatnit.

Konkrétní slevu u LEO Expressu většinou najdete tak, že kliknete na oranžový odkaz “Využít slevu” nebo “Zobrazit slevový kód” na jednotlivých slevových kupónech LEO Express. Jednak se vám otevře nové okno se stránkami internetového obchodu rovnou na jeho konkrétní slevové nabídce a zadruhé vám Skrblík v novém okně sdělí podrobnosti o tom, jak se dá sleva LEO Express uplatnit.

Proč cestovat s LEO Expressem

I když pominete nabídku Skrblíkových slevových kupónů LEO Express, stále je ještě hodně důvodů, proč cestovat s touto společností.

Nakupovat jízdenky on-line je rychlé a možnost stornovat jízdenku platí až do doby odjezdu vlaku. Navíc můžete jízdenky koupit v pokladnách na nádražích v Praze, Olomouci a Ostravě. Jízdenky můžete koupit i po telefonu.

Vedle výhod, které vám přinesou naše slevové kódy LEO Express, pro vás bude velkým plusem členství ve Smile (čti: smájl) klubu LEO Expressu. Zaregistrujte se na webu LEO Expressu a automaticky získáte vodu zdarma při každé cestě. Navíc se vaše ujeté kilometry sčítají a jakmile dosáhnete 1 000 ujetých kilometrů (to zase není tak těžké), na všechny další jízdenky máte 5procentní slevu. S titulem Král železnic po 10 000 ujetých kilometrech vám bude odečteno 10 procent z ceny každé další jízdenky. Navíc můžete on-line i u pokladen nakupovat s tzv. Leo korunami, jakýmsi nabitým kreditem, díky kterému je nákup jízdenky rychlejší a výhodnější. No, řekněte, nestojí to za to?

LEO Express má pro vás i parkování u nádraží zdarma, v Praze na 24 hodin, v Zábřehu na Moravě a Ostravě-Svinově na 48 hodin. Ve vlaku si také můžete koupit jízdenky na hromadnou dopravu v některých cílových městech. A co takhle vypůjčit si výhodně elektrokoloběžku nebo auto? A v Praze, Ostravě, Zlíně, Luhačovicích i polském Krakově vám LEO Express dokonce za cenu výhodnější než taxi zajistí odvoz z domova na nádraží, zpátky, nebo na letiště.

Tak už neváhejte. Sledujte Skrblíkovy slevové kupóny LEO Express, ať nepřijdete o žádnou super nabídku!