květen 2024

6x Lékárna.cz slevový kód na květen 2024

(76 hodnocení)
O obchodu

Lékárna.cz je internetová lékarna, která nabízí volně dostupné léky, zdravotní čaje, drogistické potřeby, optické potřeby jako jsou brýle nebo kontaktní čočky a mnoho dalších lékarnických produktů. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny do Lekarna.cz.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Lékárna.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Lékárna.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Lékárna.cz 2024

Lékárna.cz je online lékárna zaměřená na prodej léků, doplňků stravy, zdravou výživu, potřeby pro děti a maminky, dermokosmetiku a ekodrogerii. Kromě e-shopu provozuje výdejní místo v Chrudimi.

Způsobů, jak ušetřit v Lékárna.cz, je několik. Před nákupem je dobré se podívat zda není k dispozici slevový kupón Lékárna.cz. Ušetřit můžete v sekci akční nabídky, kde najdete akce a slevy Lékárna.cz. Najdete zde zboží v akci 1+1 a 2+1 zdarma, dárkové balíčky, dárky zdarma, vše za 99 Kč a další.

Pravidelnou akcí je Lékárna.cz Black Friday a Nákupy OnaDnes. Se slevou nakoupíte i v celoročních nebo sezónních výprodejích.

Jak získat slevový kupón Lékárna.cz

Slevový kupón Lékárna.cz můžete jednou za čas najít přímo na webu Lékárna.cz. Lze ho získat i v rámci akce Nákupy OnaDnes. Doporučujeme vám sledovat portál Skrblík, kde se aktuální slevové kupóny nachází.

Slevové kódy Lékárna.cz můžete také čas od času najít v newsletteru Lékárna.cz, jehož odběr je zdarma. Přihlásit se k němu můžete na hlavní stránce obchodu – stačí zadat váš e-mail.

Jak uplatnit slevový kód Lékárna.cz

Slevový kód Lékárna.cz

Slevový kód Lékárna.cz uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Pod seznamem objednávaného zboží zadejte slevový kód a klikněte na uplatnit. Sleva vám bude následně odečtena.

Slevové kupóny Lékárna.cz mají obvykle stanovenou dobu platnosti, mohou být určeny jen na konkrétní typ zboží nebo na obchodem určenou minimální hodnotu objednávky. Většinou také neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Lékárna.cz

Cashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Lékárna.cz vám nabízejí portály Tipli, Refundo, nebo Vratné peníze. U všech zmíněných cashbackových portálů můžete získat až 5 % z vašeho nákupu.

Cashback je vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Když se zaregistrujete na některém z cashback portálů a nakoupíte přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Lékárna.cz – výprodeje, Black Friday …

V sekci akční nabídky najdete akce a slevy Lékárna.cz – akce 1+1 a 2+1 zdarma, dárkové balíčky, dárky zdarma, vše za 99 Kč a další. Zboží v příslušné akci je vyznačeno ikonkou s totožným názvem. V této sekci objevíte také kategorii Lékárna.cz výprodej. Nakoupit můžete výhodné balíčky i v sezónních výprodejích.

Ušetříte také při každoroční akci Lékárna.cz Black Friday, během které můžete nakoupit doplňky stravy, kosmetické výrobky, léčivé přípravky, vitamíny se slevami až 80 %. Slevu získáte i při akci Nákupy OnaDnes.

Lékárna.cz doprava zdarma a cena poštovného

Lékárna.cz doprava zdarma platí pro objednávky nad 1 500 Kč a na vybrané produkty. Tyto výrobky jsou označeny zelenou ikonkou “doprava zdarma”. Na webu Lékárna.cz můžete jednou za čas najít slevový kód na dopravu zdarma. V tomto případě je zpravidla potřeba se zaregistrovat k odběru novinek a slevový kód vám přijde na e-mail.

Využít můžete různé způsoby dopravy:

  • Česká pošta – balík do ruky, do balíkovny, na poštu – nákup do 499 Kč za 59 Kč, do 1 499 Kč za 29 Kč
  • Zásilkovna – nákup do 499 Kč za 59 Kč, do 1 499 Kč za 29 Kč
  • In Time – doručení na adresu – nákup do 499 Kč za 59 Kč, do 1 499 Kč za 49 Kč
  • Výdejní místo Chrudim – zdarma

Lékárna.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Lékárna.cz umožňuje všem zákazníkům bez udání důvodu ve 14denní lhůtě od jeho převzetí. Nelze vrátit zboží, které podléhá rychlé zkáze a které není v originálním obalu. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít tento formulář.

Odstoupit od smlouvy lze dvěma způsoby:

  1. zboží zaslat společně s formulářem na adresu reklamačního oddělení: PEARS HEALTH CYBER s.r.o., Píšťovy 864, 537 01 Chrudim
  2. formulář poslat na e-mail lekarna@lekarna.cz

Peněžní prostředky vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

Lékárna.cz reklamace 2024

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Pokud je na obalu zboží nebo v návodu připojenému ke zboží uvedena doba, po kterou lze zboží použít, řídí se reklamace podle této jakostní lhůty. Zboží tedy zabalte a vyplňte reklamační list, který zašlete na reklamační oddělení společně s reklamovaným zbožím. Přiložte také kopii dokladu o koupi zboží.

Reklamace Lékárna.cz je možná dvěma způsoby:

  1. zboží společně s reklamačním listem a dokladem o koupi zboží zašlete na adresu reklamačního oddělení: PEARS HEALTH CYBER s.r.o., Píšťovy 864, 537 01 Chrudim
  2. tiskopisy poslat na e-mail lekarna@lekarna.cz

O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem, poštou nebo telefonicky. V případě uznané reklamace vám budou vynaložené náklady na dopravu reklamovaného zboží uhrazeny.

Lékárna.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Lékárna.cz je pro vaše dotazy k dispozici na tel. čísle 466 444 233 v pracovních dnech od 7 do 17 hodin. Kontaktovat Lékárna.cz můžete i prostřednictvím online dotazu.