duben 2024

3x Lázeňská káva slevový kód na duben 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Lázeňská káva je eshop, ve kterém najdou milovníci kávy vše, co mohou potřebovat. K dispozici je kvalitní káva, kávovary, mlýnky, hrnečky a další příslušenství včetně pochutin jako je čokoláda. K dispozici je také pražírna v Luhačovicích. Obchod nabízí možnost předplatného, kdy vám doručí 500 g kávy každý měsíc. K dispozici jsou slevové kódy Lázeňská káva, které můžete uplatnit v nákupním košíku. Využít můžete také cashback, se kterým se vám vrátí část hodnoty objednávky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 990 Kč
Můžete přejít do obchodu. Lázeňská káva jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Lázeňská káva slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace20. 4. 2024

Jak ušetřit Lázeňská káva 2024

E-shop Lázeňská káva se specializuje na prodej kávy, mlýnků, kávovarů, termohrnků a dalšího příslušenství, ale v sortimentu obchodu najdete také čaj, čokoládu a chlazené nápoje. Mimo prodej zboží poskytuje i služby – kávový catering: káva do hotelů a kaváren, pro firmy i prohlídky, kurzy a školení. Kamennou prodejnu neboli pražírnu najdete v lázeňském městě Luhačovice.

Nevíte, jak ušetřit v Lázeňská káva? Je to jednoduché. Nejprve se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Lázeňská káva, který by vám pomohl ušetřit i desítky procent. V kategorii Zlevněno objevíte produkty za zvýhodněné ceny. Lázeňská káva slevy poskytuje a najdete je ve zmiňované kategorii nebo přímo na hlavní stránce e-shopu.

Zvýhodněné sady vám pomáhají ušetřit čas při hledání a výběru produktů. Kávové předplatné vám přináší 500gramové balení čerstvé kávy každý měsíc s dopravou zdarma. Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým poukazem, který slouží pro nákup produktů na e-shopu, ale také v kamenné prodejně v Luhačovicích. Obchod má také velmi dobré hodnocení na Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Lázeňská káva

Lázeňská káva slevové kupóny najdete jednou za čas přímo na webu e-shopu. Svým blízkým můžete zakoupit slevový kupón ve formě dárkového poukazu v hodnotě 100 Kč. Poukaz slouží k nákupu produktů na e-shopu a je možné ho také využít v kamenné prodejně v Luhačovicích. Minimální množství pro objednání je zakoupení 2 poukazů.

Na slevové akce se dá narazit také na facebookovém profilu nebo Instagramu obchodu a také zde na portálu Skrblík. Přihlásit se můžete i k odběru novinek v dolní části webu, kam zadáte vaši e-mailovou adresu. Slevové kupóny nezískáte během akce Lázeňská káva Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Jak uplatnit slevový kód Lázeňská káva

Slevový kód Lázeňská káva

Lázeňská káva slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky, a to do políčka, které se zobrazí kliknutím na text “Máte slevový kód?”. Pro uplatnění stačí stisknout”Přidat”. Sleva vám bude od celkové částky odečtena.

Slevové kódy Lázeňská káva bývají platné jen určitou dobu, mohou se vztahovat jen na konkrétní typ zboží nebo hodnotu objednávky. Většinou také neplatí na produkty ve slevě.

Cashback Lázeňská káva

Cashback Plná peněženkaaž 4 % % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliˇaž 4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 Kč

Lázeňská káva cashback nabízí portály Vratné peníze, Plná Peněženka, Tipli a Refundo. Od zmíněných společností získáte až 4 % z nákupu zpět. K využití cashbacku se stačí bezplatně zaregistrovat, kliknout na odkaz v portálu, který vás převede do obchodu, kde chcete nakoupit a odměna je vaše.

Nastřádané peníze za nákupy si můžete po nasbírání určité částky nechat vyplatit na váš bankovní účet. Cashback vám pomáhá ušetřit z ceny objednávky ještě více.

Lázeňská káva slevy – výprodeje, Black Friday…

Sekce Zlevněno přináší produkty za zvýhodněné ceny. Slevy Lázeňská káva tedy najdete zde nebo přímo na hlavní stránce e-shopu. Zvýhodněné sady vám pomáhají ušetřit čas při hledání kávovaru a základního baristického příslušenství. Je zde předem vytvořené vybavení pro domácnosti, kanceláře, menší či větší kavárny a řešení pro hotelové snídaně.

Obchod poskytuje také mnoho služeb – prohlídky pražírny s pražičem, různé kurzy a degustace. Přihlásit se lze i k odběru novinek. Stačí zadat e-mail v dolní části webu a získáte pravidelné informace o produktech, výrobě a přípravě kávy. Neušetříte při akci Lázeňská káva Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Svým blízkým můžete zakoupit slevový kupón ve formě dárkového poukazu v hodnotě 100 Kč. Tento poukaz slouží k nákupu produktů na e-shopu, ale je možné ho také využít v kamenné prodejně v Luhačovicích. Minimální množství pro objednání je zakoupení 2 poukazů. Na blogu se dočtete zajímavosti z kávového světa a najdete zde i e-book “Jak na espresso” a Jak na alternativní přípravu, a to vše zdarma.

Zaplatit si můžete i kávové předplatné – to znamená, že každý měsíc obdržíte 500gramové balení čerstvé kávy. Dopravu máte zdarma a délka předplatného je 4 měsíce. Prémiový dárek – to je unikátní káva s vlastním designem. I takové produkty na e-shopu Lázeňská káva najdete.

Lázeňská káva doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 800 Kč a pro osobní odběr platí v e-shopu Lázeňská káva doprava zdarma. K doručení vaší objednávky si můžete vybrat z několika způsobů přepravy:

  • Česká pošta – doručení na adresu od 69 Kč
  • PPL – doručení na adresu od 69 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa od 59 Kč
  • Nadrozměrná přeprava – přeprava kávovarů a technologií nad 50 Kg se zapojením od 2 000 Kč
  • Osobní odběr – zdarma na adrese: Lázeňská káva – pražírna, Masarykova 149, 763 26 Luhačovice

E-shop doručuje i na Slovensko. Objednávku lze zaplatit online kartou, bankovním převodem, na dobírku, nebo fakturu, a i přímo až na prodejně, a to hotově či kartou.

Lázeňská káva vrácení zboží

Nárok na bezplatné vrácení zboží Lázeňská káva máte 14 dnů. Lhůta pro vrácení začíná běžet v moment, kdy objednávku převezmete. Podmínkou je, aby byl produkt nepoužitý a v původním obalu. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem chutna@lazenskakava.cz. Pro odstoupení od kupní smlouvy doručte zboží zpět na adresu:

Pražírna
Masarykova 149
763 26 Luhačovice

V případě že produkt není čistý, může vám obchod naúčtovat náklady spojené s navrácením do původního stavu, zpravidla za vyčištění. Peněžní prostředky vám budou do 14 dnů od obdržení zboží navráceny na bankovní účet.

Lázeňská káva reklamace 2024

Lázeňská káva reklamace lze uplatnit v záruční lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží. Právo máte na odstranění vady dodáním věci nové, opravu, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem chutna@lazenskakava.cz. Poté zboží zabalte a zašlete na adresu:

Pražírna
Masarykova 149
763 26 Luhačovice

Obchod reklamaci vyřeší nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Při oprávněné reklamaci vám budou proplaceny i náklady vynaložené na přepravu zboží.

Lázeňská káva kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Lázeňská káva je tu pro vás na telefonním čísle 608 042 186. Ke kontaktování slouží také Lázeňská káva e-mail chutna@lazenskakava.cz. Odpovědi na nejčastější otázky najdete v sekci Nejčastější dotazy.

Kamenný obchod najdete v lázeňském městě Luhačovice na adrese:

Pražírna
Masarykova 149
763 26 Luhačovice