duben 2024

3x Krytárna slevový kód na duben 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Obchod Krytárna nabízí příslušenství pro chytré telefony. V nabídce jsou pouzdra, ochranná sklíčka, nabíječek a dalších produktů od řady značek a k řadě účelů. Obchod má profily na sociálních sítích, kde můžete být v kontaktu a sledovat novinky a akce. Slevy Krytárna najdete i na Skrblíkovi, kde hledáme akční nabídky pro řadu obchodů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. Krytárna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Krytárna slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Krytárna 2024

Internetový obchod Krytárna prodává ochranné příslušenství pro mobilní zařízení, a to pouzdra a příslušenství pro smartphony. Sortiment obchodu se skládá z pouzder a krytů na telefony různých výrobců, dále z adaptérů, bezdrátových nabíječek, powerbanek, kabelů i spotřebičů pro chytrou domácnost.

Nevíte, jak ušetřit na Krytárna? Před nákupem se podívejte, zda obchod nenabízí nějakou zajímavou slevovou akci nebo slevový kupón. Slevu ve výši 5 % na vaši první objednávku obdržíte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu.

Aktuální slevové akce obchod zveřejňuje přímo na hlavní stránce webu, případné slevy najdete u jednotlivých produktů. Úvodní stránka nabízí také novinky zařazené do sortimentu a doporučované zboží.

Jak získat slevový kupón Krytárna

Krytárna slevový kupón lze získat například registrací k odběru newsletteru obchodu. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do konkrétního políčka v dolní části e-shopu Krytárna.cz a kód na 5% slevu vám okamžitě přijde do e-mailu.

Slevové kupóny se dají jednou za čas objevit i přímo na úvodní webové stránce obchodu, zveřejňovány mohou být ale také na facebookové stránce či Instagramu Krytárna. Pro větší přehled o slevových akcích můžete sledovat i náš portál Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Krytárna

Krytárna

Krytárna slevový kód zadáte v prvním kroku vaší objednávky do políčka pod seznamem zboží. K uplatnění kódu klikněte na “Použít kupón” a příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy bývají zpravidla platné pouze pár dní, 5 % sleva poskytovaná skrze newsletter platí ale dlouhodobě.

Cashback Krytárna

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Krytárna obdržíte od cashback portálu Plná Peněženka, Refundo a Tipli 5 % zpět. Krytárna cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte. Následně získáte uvedená procenta z částky vaší objednávky zpět a můžete si je převést na svůj účet.

Krytárna slevy – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevové akce Krytárna.cz zveřejňuje přímo na hlavní stránce webu, případné slevy najdete přímo u jednotlivých produktů. Úvodní stránka přináší i novinky zařazené do sortimentu a doporučované zboží.

Slevu ve výši 5 % získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu Krytárna.cz. Na e-mail vám přijde unikátní slevový kód na vaši první objednávku a pravidelně budete také dostávat e-maily se slevami a novinkami obchodu.

Další informace o slevách mohou být zveřejňovány také na facebookovém profilu či Instagramu Krytárna. Neušetříte například během Krytárna Black Friday ani Dny Marianne, neboť se e-shop těchto akcí neúčastní.

Krytárna doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 1 500 Kč je v e-shopu Krytárna doprava zdarma. K doručení vaší objednávky z e-shopu Krytárna si můžete vybrat jednoho z těchto dopravců:

  • Kurýr – doručení na adresu za 89 Kč
  • Česká pošta – doručení na adresu za 119 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč

Pokud si k platbě vyberete platbu na dobírku, připlatíte 50 Kč.

Krytárna vrácení zboží

Krytárna vrácení zboží je možná do 30 dnů od převzetí zásilky. Zboží zabalte a přiložte k němu číslo objednávky, následně stačí donést balíček na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny. Doprava je zdarma, na pobočce stačí říct příslušný kód, který najdete v sekci Reklamace a vrácení.

E-shop vám následně nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy zašle zpět veškeré peněžní prostředky.

Krytárna reklamace 2024

Do 24 měsíců od data převzetí objednávky je možné uplatnit v e-shopu Krytárna reklamace. Nejprve si vytiskněte a vyplňte reklamační formulář. Dokument přiložte ke zboží a balíček doneste na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, kde řeknete pouze kód 95895954.

Na vyřešení reklamace má Krytárna.cz nejvýše 30 dní, zpravidla to ale stihne dříve a ozve se vám s návrhem řešení.

Krytárna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jakékoliv dotazy pokládejte skrze Krytárna e-mail podpora@krytarna.cz nebo kontaktní formulář. Zákaznická infolinka Krytárna není na webu uvedena, využívejte tedy primárně písemnou formu komunikace.