září 2021

Slevový kód Krytárna září 2021

9 (20 hodnocení) O obchodu

Obchod Krytárna nabízí příslušenství pro chytré telefony. V nabídce jsou pouzdra, ochranná sklíčka, nabíječek a dalších produktů od řady značek a k řadě účelů. Obchod má profily na sociálních sítích, kde můžete být v kontaktu a sledovat novinky a akce. Slevy Krytárna najdete i na Skrblíkovi, kde hledáme akční nabídky pro řadu obchodů.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Krytárna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Krytárna 2021

Internetový obchod Krytárna prodává ochranné příslušenství pro mobilní zařízení, a to pouzdra a příslušenství pro smartphony. Sortiment obchodu se skládá z pouzder a krytů na telefony různých výrobců, dále z adaptérů, bezdrátových nabíječek, powerbanek, kabelů i spotřebičů pro chytrou domácnost.

Nevíte, jak ušetřit na Krytárna? Před nákupem se podívejte, zda obchod nenabízí nějakou zajímavou slevovou akci nebo slevový kupón. Slevu ve výši 5 % na vaši první objednávku obdržíte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu.

Aktuální slevové akce obchod zveřejňuje přímo na hlavní stránce webu, případné slevy najdete u jednotlivých produktů. Úvodní stránka nabízí také novinky zařazené do sortimentu a doporučované zboží.

Jak získat slevový kupón Krytárna

Krytárna slevový kupón lze získat například registrací k odběru newsletteru obchodu. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu do konkrétního políčka v dolní části e-shopu Krytárna.cz a kód na 5% slevu vám okamžitě přijde do e-mailu.

Slevové kupóny se dají jednou za čas objevit i přímo na úvodní webové stránce obchodu, zveřejňovány mohou být ale také na facebookové stránce či Instagramu Krytárna. Pro větší přehled o slevových akcích můžete sledovat i náš portál Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Krytárna

Krytárna

Krytárna slevový kód zadáte v prvním kroku vaší objednávky do políčka pod seznamem zboží. K uplatnění kódu klikněte na “Použít kupón” a příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy bývají zpravidla platné pouze pár dní, 5 % sleva poskytovaná skrze newsletter platí ale dlouhodobě.

Cashback Krytárna

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Krytárna obdržíte od cashback portálu Plná Peněženka, Refundo a Tipli 5 % zpět. Krytárna cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte. Následně získáte uvedená procenta z částky vaší objednávky zpět a můžete si je převést na svůj účet.

Krytárna slevy – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevové akce Krytárna.cz zveřejňuje přímo na hlavní stránce webu, případné slevy najdete přímo u jednotlivých produktů. Úvodní stránka přináší i novinky zařazené do sortimentu a doporučované zboží.

Slevu ve výši 5 % získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru v dolní části webu Krytárna.cz. Na e-mail vám přijde unikátní slevový kód na vaši první objednávku a pravidelně budete také dostávat e-maily se slevami a novinkami obchodu.

Další informace o slevách mohou být zveřejňovány také na facebookovém profilu či Instagramu Krytárna. Neušetříte například během Krytárna Black Friday ani Dny Marianne, neboť se e-shop těchto akcí neúčastní.

Krytárna doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 1 500 Kč je v e-shopu Krytárna doprava zdarma. K doručení vaší objednávky z e-shopu Krytárna si můžete vybrat jednoho z těchto dopravců:

  • Kurýr – doručení na adresu za 89 Kč
  • Česká pošta – doručení na adresu za 119 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč

Pokud si k platbě vyberete platbu na dobírku, připlatíte 50 Kč.

Krytárna vrácení zboží

Krytárna vrácení zboží je možná do 30 dnů od převzetí zásilky. Zboží zabalte a přiložte k němu číslo objednávky, následně stačí donést balíček na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny. Doprava je zdarma, na pobočce stačí říct příslušný kód, který najdete v sekci Reklamace a vrácení.

E-shop vám následně nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy zašle zpět veškeré peněžní prostředky.

Krytárna reklamace 2021

Do 24 měsíců od data převzetí objednávky je možné uplatnit v e-shopu Krytárna reklamace. Nejprve si vytiskněte a vyplňte reklamační formulář. Dokument přiložte ke zboží a balíček doneste na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, kde řeknete pouze kód 95895954.

Na vyřešení reklamace má Krytárna.cz nejvýše 30 dní, zpravidla to ale stihne dříve a ozve se vám s návrhem řešení.

Krytárna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jakékoliv dotazy pokládejte skrze Krytárna e-mail podpora@krytarna.cz nebo kontaktní formulář. Zákaznická infolinka Krytárna není na webu uvedena, využívejte tedy primárně písemnou formu komunikace.