květen 2024

3x Kroon Wear slevový kód na květen 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Obchod Kroon Wear nabízí pro své zákazníky široký sortiment batohů, obuvi a dalších doplňků od stejnojmenné značky. Obchod má také vlastní sociální sítě s novinkami a akcemi. Kromě dopravy zdarma můžete v eshopu ušetřit také díky pravidelným slevám nebo pokud použijete slevové kódy Kroon Wear. Sledujte portál Skrblík a dozvíte se, jak ušetřit.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 1 300 Kč
Můžete přejít do obchodu. Kroon Wear jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Kroon Wear slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Kroon Wear 2024

Kroon Wear se zabývá prodejem batohů, tenisek a sackpacků neboli vaků na záda stejnojmenné značky. E-shop nabízí jednobarevné, vícebarevné i různě potištěné produkty. Obchod nedisponuje kamennou prodejnou, ale na adrese Vrchlického 323, Týniště nad Orlicí si můžete zboží osobně zdarma vyzvednout.

Nevíte, jak ušetřit na Kroon Wear? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Kroon Wear, který by vám pomohl ušetřit i desítky procent. Slevové akce jsou zveřejňovány na hlavní stránce webu nebo na facebookovém profilu a Instragramu.

Pokud se navíc zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte přehled o nových produktech. Ušetřit lze také během akce Kroon Wear Black Friday.

Jak získat slevový kupón Kroon Wear

Kroon Wear slevový kupón objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce obchodu, kde jsou zveřejňovány aktuální slevové akce. Najít ho můžete také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu zadáním vaší e-mailové adresy.

Slevové kupóny je možné získat i během akce Kroon Wear Black Friday. Slevové akce zveřejňujeme i na našem portálu Skrblík, kde se nachází i další obchody prodávající obuv a batohy.

Jak uplatnit slevový kód Kroon Wear

Kroon Wear

Kroon Wear slevový kód zadáte v prvním kroku v košíku po zakliknutí textu “Chci uplatnit slevový/ dárkový poukaz”. Zobrazí se vám políčko, kam zadáte váš kód a poté klikněte na “Uplatnit”. Celková suma se vám následně sníží o příslušnou slevu.

Kroon Wear slevové kódy platí omezený čas (zpravidla týden) a nemusí jít použít na již zlevněné produkty.

Cashback Kroon Wear

Cashback Refundo5,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze5,75 % získat bonus 50 Kč

Kroon Wear cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných objednávek. Zaregistrujte se na portálu Plná Peněženka nebo Refundo, před nákupem se se proklikněte z portálu do e-shopu Kroon Wear a objednejte si zboží. Z nákupu získáte 5,75 % zpět.

Cashback portály poskytují také vstupní bonus nebo bonus za přivedení přátel. Peníze, které za nákupy nastřádáte, si můžete nechat za stanovených podmínek vyplatit na váš bankovní účet.

Kroon Wear slevy – výprodeje, Black Friday…

Kroon Wear slevy objevíte i u některých vybraných batohů, tenisek a sackpacků, pokud si projdete jednotlivé kategorie produktů. Když se navíc zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte přehled o novinkách a akcích. Sledovat můžete také facebookový profil a Instragram, kde je obchod aktivní.

E-shop na hlavní stránce zveřejňuje aktuální slevové akce. Najdete zde také seznam nových produktů v sortimentu – toto zboží je označeno žlutou ikonkou s textem “Novinka”. Obchod provozuje i blog a ušetříte také během akce Kroon Wear Black Friday.

Kroon Wear doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 300 Kč a pro osobní odběr platí v e-shopu Kroon Wear doprava zdarma. K doručení vaší objednávky si vyberete jeden z těchto způsobů přepravy:

  • GEIS – doručení na adresu za 99 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 99 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 69 Kč
  • Osobní odběr na adrese: Comgate, a.s., Areál Elitex, Vrchlického 323, Týniště nad Orlicí – zdarma

Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 55 Kč za dobírku. Osobní odběr je možný ve všední dny od 8 do 16 hodin na výše uvedené adrese.

Kroon Wear vrácení zboží

Kroon Wear vrácení zboží umožňuje do 14 dnů od obdržení objednávky. Podmínkou je vrácení zboží v originálním obalu včetně neporušených visaček a s fakturou, kterou najdete v e-mailu.

Vyplňte si formulář Odstoupení od kupní smlouvy, produkt zabalte, přiložte k němu vyplněný dokument a vše zašlete na adresu:

ComGate, a.s. Areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí

Nejpozději do 14 dní od odstoupení od smlouvy vám budou navráceny všechny peněžní prostředky, a to včetně přepravních nákladů odpovídajících nejlevnějšímu nabízenému způsobu.

Kroon Wear reklamace 2024

Kroon Wear reklamace je možné uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Vyplňte si Reklamační list, zboží poté zabalte, přiložte k němu vyplněný formulář a balíček zašlete na adresu:

ComGate, a.s. Areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí

Na vyřízení reklamace má obchod zákonnou lhůtu ve výši 30 dní. Nárok máte na dodání věci nové, opravu, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od smlouvy.

Kroon Wear kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Kroon Wear je tu pro vás na telefonním čísle 605 044 440 od pondělí do pátku v čase 8 až 15 hodin. Využít můžete také Kroon Wear e-mail info@kroonwear.com.

Zboží, které vracíte nebo reklamujete zasílejte na tuto adresu, která slouží také jako výdejní místo objednávek:

ComGate, a.s. Areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí