květen 2024

3x Klenoty Amber slevový kód na květen 2024

(38 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Klenoty Amber se specializuje na prodej šperků. K dispozici jsou korálky s jantarem, stříbrné i zlaté přívěsky, náušnice, řetízky a řada dalších šperků s ozdobným kamínkem i bez něj. V eshopu můžete zakoupit také stylové krabičky na prstýnky. V obchodě můžete získat dopravu zdarma nebo slevu. Ve spolupráci s Tipli poskytnou Klenoty Amber cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Klenoty Amber jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Klenoty Amber slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Klenoty Amber 2024

Klenoty Amber je internetový obchod poskytující řadu šperků a doplňků. Specializuje se zejména na náramky a náhrdelníky z ručně dělaných jantarových korálků a vyrábí ozdoby nejen dospělým, ale také dětem. Mimo to zde naleznete ale i jiné kameny ve spojení s drahými kovy. Náušnice, prsteny, řetízky, to vše je na stránkách k dispozici, zakoupit můžete rovnou i krabičky na šperky.

Zajímalo by vás, jak ušetřit na Klenoty Amber? Využijete Klenoty Amber slevy, právě zde naleznete aktuální cenově zvýhodněné produkty různého typu.  Dále využijte také zajímavé odměny ve formě cashbacku, nebo dopravy zdarma. Ta je totiž zpřístupněna každé objednávce nad 1 500 Kč.

Společnost je hodnocena také srovnávacím portálem Heureka, kde se shledává dokonce se 100% spokojeností svých zákazníků (k lednu 2023).

Jak získat slevový kupón Klenoty Amber

Přejete si při online nakupování ušetřit co nejvíce, ale nevíte, jak získat slevový kupón Klenoty Amber? Postup je jednoduchý. Obchod totiž podobné výhody zveřejňuje přímo na svých stránkách, a tak není obtížné se s nimi setkat. Můžete navíc nahlédnout také na sociální sítě společnosti, třeba Facebook a Instagram.

Aby vám ale opravdu žádná z novinek neunikla, zaregistrujte se bezplatně k odběru newsletteru. Postačí, když do předpřipraveného pole na e-shopu zadáte vaši e-mailovou adresu a máte hotovo. Na e-mail vám poté budou pravidelně přicházet zprávy o všelijakých akcích a nabídkách. Tímto způsobem vás už Klenoty Amber slevový kupón nemine.

Jak uplatnit slevový kód Klenoty Amber

Jestliže už se vám podařilo Klenoty Amber slevový kód získat, musíte jej umět také správně využít. Teprve poté se vám totiž slíbená sleva z nákupu odečte. Není to ale nic těžkého. Postup, jak uplatnit slevový kód Klenoty Amber, se skládá z několika kroků.

Nejprve si samozřejmě na stránkách vyberte z řady šperků a produkty postupně vkládejte do online nákupního košíku. Až budete připraveni, přejděte k pokladně. Zobrazí se vámi navolené produkty také spolu s celkovou cenou za ně. V dolní části se nachází pole s nápisem „Vložit slevový kupón“. Do této předpřipravené kolonky váš slevový kód Klenoty Amber pečlivě opište. Pokud je sleva platná, sama se automaticky odečte a vy můžete objednávku dokončit.

Cashback Klenoty Amber

Cashback Plná peněženka7,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 Kč

Součástí nakupování přes internet jsou bezpochyby služba cashback. Díky nim se vám určitá částka z útraty znovu vrátí a vy tak bez námahy ušetříte o něco více. Stačí se jen zaregistrovat na některém z portálů. Vytvoření si vlastního účtu vám nezabere déle než pár minut a už za něj máte možnost získat bonus. Například Tipli novým klientům nabízí 300 Kč. Poté si vyberte e-shop a navštivte jej skrze speciální odkaz, po dokončení nákupu získáte odměnu.

Výše odměny se liší nejen dle zvoleného portálu, nebo obchodu, ale také podle ceny výrobků. Klenoty Amber cashback využívá Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Se všemi získáte zpět dokonce 7,5 % z vaší útraty, výhod lze navíc využívat opakovaně při každém dalším nákupu.

Klenoty Amber slevy – výprodeje, Black Friday…

S všelijakými výhodami se na e-shopu setkáte po celý rok. Například slevy Klenoty Amber naleznete ve stejnojmenné kategorii zboží a každý den si zde můžete vybírat z cenově zvýhodněných výrobků. Ojedinělé však nejsou ani speciální Klenoty Amber výprodeje, při nichž množství lákavých levnějších nabídek výrazně stoupá. Ani akce jako je Black Friday Klenoty Amber neopomíjí.

Pokud však nemáte čas sledovat neustálé aktuality, přihlaste se k odběru newsletteru. Registrace je bezplatná a skládá se pouze z vyplnění vaší e-mailové adresy do přiřazené kolonky. Na e-mail vám následovně budou pravidelně přicházet různé novinky nejen ohledně zboží, ale také třeba slev.

Klenoty Amber doprava zdarma a cena poštovného

Ušetřit se dá i na jindy běžných poplatcích za doručení vašeho zboží. Dostupná je totiž doprava zdarma Klenoty Amber pro veškeré objednávky v hodnotě nad 1 500 Kč. Využít ji můžete u přepravců Balíkovny, České pošty, či Zásilkovny.

Cena poštovného Klenoty Amber se v jiných případech liší dle zvoleného dopravce:

  • Balíkovna je za 55 Kč
  • Česká pošta je za 79 Kč
  • Zásilkovna je za 79 Kč
  • GLS kurýr je za 85 Kč (pro objednávky nad 1 500 Kč je za 29 Kč)

Platit můžete online předem, nebo i na dobírku. Při platbě na dobírku však počítejte s poplatkem 45 Kč.

Klenoty Amber vrácení zboží

Jednou z dostupných služeb je také vrácení zboží Klenoty Amber. Využijete jej, pokud si nákup rozmyslíte až po jeho obdržení. Takové produkty nepoužívejte a nejlépe je nechte i v jejich původním obalu. Je třeba dodržet i danou lhůtu, tedy Klenoty Amber vrácení zboží do 14 dnů ode dne jeho převzetí.

Na stránkách si pouze vyberete vaši situaci, což je vratka. Poté zadáte číslo vracené objednávky a e-mailovou adresu, pod kterou jste objednávali. Dalším postupem pak budete provedeni. Pečlivě zabalené výrobky bude potřeba odeslat na adresu:

Klenoty Amber
U Sokolovny 1691
396 01 Humpolec

Obratem vám budou od Klenoty Amber zaslány zpět utracené peníze.

Klenoty Amber reklamace 2024

Pokud vám dorazilo již poškozené, nebo nekompletní zboží, využijte reklamace Klenoty Amber. Takové případy mohou nastat nedopatřením při přepravě produktů. Důležité ovšem je, abyste po zjištění závady situaci neprodleně řešili. Na stránkách zvolte možnost reklamace, zadejte číslo vaší objednávky a e-mail, pod kterým jste zásilku kupovali.

Produkty rozhodně nevyhazujte, ani je nepoužívejte. Pečlivě zabalené je totiž bude třeba poslat zpět na adresu:

Klenoty Amber
U Sokolovny 1691
396 01 Humpolec

Jako náhradu lze získat opravený, nebo zcela nový výrobek. Zažádat si můžete také o úplné navrácení vaší útraty.

Klenoty Amber kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro jakékoliv dotazy ohledně nákupu je k dispozici kontakt Klenoty Amber.

Konkrétně se můžete obrátit na Klenoty Amber e-mail: info@klenotyamber.cz, nebo na Klenoty Amber telefon: 704 724 189.