červenec 2024

2x Kidtown slevový kód na červenec 2024

(27 hodnocení)
O obchodu

Obchod Kidtown se specializuje na prodej hraček a pomůcek na rozvoj logiky a motoriky u dětí. K dispozici jsou výrobky od značek RE-CYCLE-ME, Kapla, Brikkon a dalších. Obchod spolupracuje hned s několika cashback portály, nabízí dopravu zdarma a účastní se velké slevové akce Black Friday, stačí si na něj počkat.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Kidtown jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Kidtown slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Kidtown 2024

Kidtown je obchod, ve kterém můžete zakoupit hračky pro rozvoj dítěte. Puzzle, hračky pro rozvoj smyslů, hračky a pomůcky pro děti se speciálními potřebami, stavebnice nebo knihy najdete v nabídce obchodu od různých značek. Všechny hračky jsou rozděleny podle kategorií, takže výběr pro vás bude naprosto jednoduchý.

Různé slevové akce Kidtown nabízí na vybrané produkty v průběhu celého roku. Většinou na podzim pořádá Kidtown Black Friday, při kterém můžete ušetřit až 10 % z původní ceny. Některé produkty je potom možné zakoupit ve výhodném setu. Doprava zdarma, cashback nebo slevové kupóny jsou další možností, jak ušetřit.

Na porovnávači cen Heuréka si můžete cenu zboží porovnat i s jinými e-shopy. Navíc u většiny obchodů najdete recenze od zákazníků, což vám může pomoct při rozhodování. Tento obchod doporučuje 91 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Kidtown

Slevový kupón Kidtown může rozeslat formou newsletteru všem registrovaným zákazníkům, kteří se k němu přihlásí při registraci. Na sociálních sítích Facebook nebo Instagram můžete být také informování o aktuálních slevových kupónech. Stačí obchod “lajknout” a sledovat nové příspěvky.

Sledujte i Skrblíka.cz, kde pro vás zveřejnujeme slevové kupóny pro stovky různých internetových obchodů. Aby vám žádné akce nebo slevové kupóny neunikly, tak vám doporučujeme přihlásit se k odběru newsletteru a my vám budeme posílat tipy, jak můžete ušetřit. Můžete také najít další tipy, jak ušetřit při běžném životě.

Jak uplatnit slevový kód Kidtown

Kidtown

V nákupním košíku, při tvorbě objednávky, můžete uplatnit slevový kód Kidtown. Pod seznamem zboží, které si chcete objednat, najdete prázdné pole, do kterého zadejte váš Kidtown slevový kód a potvrďte ho klikem na “PŘIDAT“.

Výsledná cena se vám následně aktualizuje a bude menší o hodnotu slevového kódu. Dejte si však pozor na podmínky slevového kódu, které mohou mít nějaké omezení. Zpravidla se jedná o minimální hodnotu objednávky nebo časové omezení.

Cashback Kidtown

Cashback Plná peněženka6 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli6 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Doporučujeme vám několik portálů, které nabízejí pro Kidtown cashback. Poskytovatelé cashbacku jsou Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze a z vaší objednávky vám vrátí 6 % zpět na váš účet.

Než začnete cashback využívat, tak se musíte zaregistrovat na jednom z portálů. Poté se proklikněte do požadovaného obchodu a vytvořte objednávku. Jakmile převezmete zboží a obchod potvrdí dokončení vaší objednávky, tak vám budou na vaše cahbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Kidtown slevy – výprodeje, Black Friday…

Na vybrané produkty nabízí Kidtown slevy, které vám mohou ušetřit i několik desítek procent. Kidtown nabízí výhodné akce, kdy při zakoupení určitého počtu výrobku získáte další zdarma. Za dopravu neplatíte při nákupu nad 1 800 Kč.

Slevové kupóny Kidtown podporuje, ale akce jako Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes nikoliv. Na druhou stranu můžete ušetřit 10 % v listopadu při konání akce Black Friday.

Kidtown doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Kidtown přidá ke každé objednávce, jejíž hodnota dosáhne 1 800 Kč. Mezi možnostmi platby najdete pouze možnost platby předem – on-line kartou, on-line bankovním převodem, klasickým převodem nebo kartou na prodejně. Dobírka není k dispozici ani za příplatek.

Možnosti doručení:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Zásilkovna je za 75 Kč
  • GLS je za 159 Kč
  • Zásilkovna na Slovensko je za 109 Kč

Kidtown vrácení zboží

Vrácení zboží Kidtown akceptuje bez udání do 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit můžete pouze nepoškozené zboží, které nejeví žádné známky použití.

Jak vrátit zboží?

  1. Na prodejně – Přineste na prodejnu v Praze zboží, které chcete vrátit, společně s fakturou. Vše potřebné už s vámi vyřeší pracovník prodejny.
  2. Poštou – Napište průvodní dopis pro odstoupení od smlouvy, do kterého nezapomeňte uvést kontaktní údaje na vás a číslo bankovního účtu pro vrácení peněz. Průvodní formulář, kopii faktury a zboží důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození a balíček zašlete na adresu níže přepravní společností.

Adresa pro vrácení zboží:
Kidtown
Uralská 771/8
Praha 6
160 00

Kidtown reklamace 2024

Záruka na zakoupené zboží je 24 měsíců, pokud není u zboží uvedeno jinak. Reklamace Kidtown řeší v průběhu záruční doby a na vyřízení má maximálně 30 dnů od přijetí zboží k reklamaci. O výsledku a možnostech řešení reklamace vás Kidtown bude informovat.

Jak reklamovat vadné zboží?

  1. Na prodejně – Vyberte si jednu ze dvou prodejen v Praze a přineste na ní zboží, které chcete reklamovat společně s fakturou. Na prodejně s vámi sepíší reklamační protokol. Může se stát, že s vámi vyřeší reklamaci rovnou na místě bez čekání.
  2. Poštou – Zabalte vadné zboží a přiložte k němu kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás. Balíček poté odešlete na adresu níže poštou nebo jinou vámi vybranou přepravní společností.

Adresa pro zaslání reklamace:
Kidtown
Uralská 771/8
Praha 6
160 00

Kidtown kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Potřebujete poradit s výběrem nebo se vyskytl nějaký problém, který potřebujete vyřešit? V době otevírací doby prodejna zavolejte na Kidtown telefon 737 936 053, kde vám na vše odpoví. Kdykoliv pak můžete napsat na Kidtown e-mail obchod@Kidtown.cz.

Kamenné prodejny Kidtown provozuje aktuálně dvě. Jednu najdete na adrese Uralská 771/8, Praha 6 a druhou na adrese Korunní 1341/94, Praha 10. Více informací o prodejnách získáte zde.