duben 2024

4x KFC slevový kód na duben 2024

(56 hodnocení)
O obchodu

KFC (Kentucky Fried Chicken) je jeden z největších řetězců fast-foodových restaurací. První pobočka byla otevřena v roce 1930 v Kentucky jako Sanders Court & Café, první česká restaurace KFC byla otevřena v roce 1994. KFC slevové kupóny a slevy najdete v mobilní aplikaci KFC, ve které si můžete také vytvořit objednávku a vyzvednout si jí v jedné z restaurací nebo si ji nechat dovézt až domů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 649 Kč
Můžete přejít do obchodu. KFC jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
KFC slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace16. 4. 2024

Jak ušetřit KFC 2024

KFC je řetězec fast-foodových restaurací specializující se na výrobky z masa. KFC vám přináší skvělé jídlo za super ceny. Pokud nemáte chuť vařit, jděte do jedné z restaurací KFC nebo využijte možnost dovozu jídel až k Vám domů. Využijte slevy, které se vám nabízejí a určitě nebudete litovat. Uplatněte si slevové kódy a vyberte si sendviče, saláty, dezerty, nápoje, přílohy a hlavně kvalitní kuře.

Díky našemu webu byste mohli v restauraci KFC ušetřit, jelikož pro vás máme celou řadu slev do KFC.

Jak uplatnit slevové kupóny KFC

V tomto článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód KFCSlevový kupón Vám pomůže ušetřit v KFC. Zadat slevový kód KFC je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód KFC

V síti restaurací KFC lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód KFC. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny KFC. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy KFC stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”. Otevře se vám nové okno se stránkami KFC a v původním okně se zobrazí slevový kód KFC. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy KFC – Jak ušetřit v restauracích KFC?

Síť restaurací KFC pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Mobilní aplikace KFC pro telefony Android zahrnuje mimo jiné digitální slevové kupóny do těchto restaurací. Nabídka slev je průběžně obměňována. Stačí si mobilní aplikaci KFC zcela zdarma stáhnout z AppStore či Google Play.

Pokud si budete chtít objednat jídlo domů, doprava zdarma KFC platí při objednávce nad 649 Kč.

Na co lze slevové kupóny uplatnit?

  • Whooper & Burger – nejprodávanější a neotřesitelná klasika v KFC. Hovězí maso grilované na ohni, čerstvá rajčata, křupavý salát, nakládané okurky a tak dále.
  • Kuřecí Burgery – křupavý salát, krémová majonéza, ale především vynikající kuřecí plátky.
  • Saláty – barevný mix salátu, šťavnaté cherry rajčátka, okurka a mnohem více. Na výběr máte také několik druhů dresinků.
  • Dezerty – Hot Brownie a Hot White Brownie
  • Nápoje
  • Snídaně
  • Dětské menu

Cashback KFC

Cashback Tipliaž 12 Kč získat bonus 200 KčCashback Plná peněženkaaž 7,5 Kč získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 7,5 Kč získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 7 Kč získat bonus 50 Kč

KFC cashback vám zajistí část peněz z vaší objednávky zpět. Poskytují ho pro vás portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Každý ze zmíněných portálů nabízí jinou výši odměny a za jiných podmínek.

  • Tipli vám vrátí 8 Kč u objednávky do 600 Kč a 12 Kč u objednávky nad 600 Kč
  • Plná peněženka vrátí 7,5 Kč pouze při objednání přes KFC Rozvoz

Abyste mohli získat cashback, musíte se zaregistrovat na daném cashback portálu. Poté si jen vyhledáte KFC e-shop, prokliknete se do něj a vytvoříte objednávku. Odměna vám bude připsána na váš cashback účet.