červen 2024

1x KetoFit slevový kód na červen 2024

(10 hodnocení)
O obchodu

V e-shopu KetoFit najdete produkty od stejnojmenné firmy, které jsou vhodné do ketodiety. V e-shopu najdete kuchařky, na blogu najdete i jednotlivé recepty, poradnu a diskuzní fórum lidí, kteří chtějí zhubnout. Nabídka produktů zahrnuje jednotlivá jídla i celé dietní plány a doplňky stravy, které Vás na cestě za snížením hmotnosti podpoří a odpovídají zásadám ketodiety. Doprava zdarma z KetoFit je k dispozici. Akční nabídky a slevy obchod pravidelně obměňuje. Skrblík pro Vás má připravený vždy aktuální slevový kód KetoFit, se kterým ušetříte při cestě za vysněnou postavou.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. KetoFit jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
KetoFit slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit KetoFit 2024

Internetový obchod KetoFit prodává speciálně vyrobené produkty pro ketodietu. V sortimentu najdete nejrůznější ketojídla (proteinové omelety, polévky, kaše, tyčinky, pečivo, těstoviny, dezerty, koktejly, smoothie), proteinové doplňky a službu v podobě sestavení odborných stravovacích plánů vhodných ke zhubnutí. Kamennou prodejnu navštívíte na adrese: Pionýrská 3, Brno.

Ptáte se, jak ušetřit na KetoFit? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón, nebo zda neprobíhá nějaká zajímavá slevová akce. Zajímavé slevy objevíte na hlavní stránce e-shopu nebo v jednotlivých kategoriích přímo u produktů.

Výhodné balíčky ketodiety bývají také často v akci a ušetříte i během akce Black Friday. Pro další informace o slevách se přihlašte k odběru newsletteru nebo sledujte facebookový profil či Instagram KetoFit.

Jak získat slevový kupón KetoFit

KetoFit slevový kupón objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu nebo v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu. Slevový kupón lze získat také během akce Black Friday.

Pro další informace o slevových akcích můžete sledovat sociální sítě obchodu – Facebook či Instagram. Sledujte také náš portál Skrblík, kde se nachází slevy i jiných obchodů s ketodietou.

Jak uplatnit slevový kód KetoFit

KetoFit

KetoFit slevový kód vepište v košíku do příslušného políčka a poté klikněte na “Zapnout”. Konkrétní sleva se vám následně od celkové částky objednávky odečte.

KetoFit slevové kódy bývají platné zpravidla týden či měsíc, také se nemusí vztahovat na již zlevněné zboží, nebo jejich použití může být omezeno minimální částkou nákupu. Proto si před nákupem vždy ověřte podmínky vašeho konkrétního kuponu.

Cashback KetoFit

Cashback Refundo12,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze12,5 % získat bonus 50 Kč

Z nákupu na e-shopu KetoFit obdržíte od cashback portálu Refundo nebo Vratné Peníze až 12,5 % zpět. KetoFit cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte. Následně vám budou z částky vaší objednávky vrácena zpět uvedená procenta.

KetoFit slevy – výprodeje, Black Friday…

Aktuální KetoFit slevy najdete na hlavní stránce e-shopu nebo v jednotlivých kategoriích přímo u produktů. Ušetříte také například nákupem výhodných balíčků ketodiety, které bývají často v akci. Slevy může KetoFit zveřejňovat také na své facebookové stránce či Instagramu.

Přihlašte se k odběru newsletteru KetoFit zadáním vaší e-mailové adresy do příslušného políčka v dolní části webové stránky a získejte tak aktuální přehled o slevách a akcích. Ušetříte také během akce KetoFit Black Friday.

KetoFit doprava zdarma a cena poštovného

KetoFit doprava zdarma platí pro všechny objednávky nad 1 500 Kč a pro osobní odběr v Brně. K doručení vaší objednávky z e-shopu KetoFit si vyberete jednoho z těchto dopravců:

  • DPD – doručení na adresu za 59 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 69 Kč, výdejní místa PPL ParcelShop za 69 Kč
  • Osobní odběr na adrese: KetoFit, Pionýrská 3, 602 00 Brno – zdarma

Zboží objednané na e-shopu KetoFit zaplatíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 60 Kč za dobírku.

KetoFit vrácení zboží

KetoFit vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí zásilky, a to jen pokud není poškozené ani otevřené. Nejprve si sepište formulář odstoupení od kupní smlouvy – vzor najdete na konci obchodních podmínek e-shopu. Dokument odešlete elektronicky na e-mail obchod@ketofit.cz, nebo přiložte ke zboží.

Produkt důkladně zabalte a zašlete zpět na adresu:

4FITNESS s.r.o.
Dusíkova 793/1
638 00 Brno-sever – Lesná

KetoFit vás bude následně kontaktovat a vrátí vám nejpozději do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy veškeré peněžní prostředky, a to způsobem jakým jste objednávku uhradili.

KetoFit reklamace 2024

KetoFit reklamace je možné uplatnit do 24 měsíců od data obdržení zboží, a to osobně na adrese provozovny: Pionýrská 3, 602 00 Brno, nebo zasláním balíčku na adresu:

4FITNESS s.r.o.
Dusíkova 793/1
638 00 Brno-sever – Lesná

E-shop před odesláním nejprve kontaktujte e-mailem obchod@ketofit.cz, poté byste měli obdržet reklamační formulář a dozvědět se, jak dále postupovat. Na vyřešení reklamace má KetoFit nejvýše 30 dnů.

KetoFit kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka KetoFit je pro vás k dispozici na telefonním čísle 770 110 650 od pondělí do středy v čase 8 až 18 hodin a ve čtvrtek a v pátek od 8 do 17 hodin. Využít lze i KetoFit e-mail obchod@ketofit.cz nebo chat v pravém dolním rohu e-shopu. Odpovědi na vaše otázky lze najít v sekci Časté dotazy.

Kamenná provozovna KetoFit se nachází na adrese:

KetoFit
Pionýrská 3
602 00 Brno