duben 2024

4x Kenwood slevový kód na duben 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Značka Kenwood se specializuje na prodej zboží do domácnosti. V nabídce eshopu jsou především elektrospotřebiče do kuchyně. Populární jsou především kuchyňské roboty, ale koupit si můžete i odšťavňovače, mlýnky a mnoho dalších produktů. Ušetřit v Kenwood je možné například s cashbackem nebo na dopravě.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 620 Kč
Můžete přejít do obchodu. Kenwood jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Kenwood slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Kenwood 2024

Společnost Kenwood poskytuje množství elektronických pomocníků do domácnosti. Pyšnit se může především svými kuchyňskými spotřebiči. Těmi jsou například Kenwood kuchyňské roboty, vařiče, mixéry, food processory, ale také třeba kávovary, nebo topinkovače. Naleznete zde vše, co potřebujete a zboží si můžete zakoupit i v zajímavých kolekcích. Zajímavou nabídkou e-shopu jsou poskytované dárky k nákupu, tím může být zdarma sada na zdobení dortů.

Výhod online nakupování ale existuje vícero. A tedy i způsobů, jak ušetřit na Kenwood, je mnoho. Již na stránkách se setkáte se specializovanou kategorií zlevněných produktů. Díky slevám lze často ušetřit klidě až v řádu tisíců Kč. Přihlásit se můžete k newsletteru, díky němuž vám žádná z novinek neunikne.

Získat jako odměnu můžete poštovné zcela zdarma. Na internetovém obchodě Kenwood nadále využijete také služeb cashback portálů, které zaručují odměnu z každého nákupu. I typické slevové kupóny a kódy zde mají svůj prostor. Stačí je zadat do předpřipraveného pole. Výrobky Kenwood mimo online obchod naleznete ve vybraných kamenných prodejnách elektrospotřebičů.

Jak získat slevový kupón Kenwood

Slevové kupóny Kenwood jsou dostupné na internetu. K čemu slouží? Spolu se slevovými kódy tvoří oblíbený způsob šetření během nákupu. Stačí je totiž umět správně uplatnit při dokončování objednávky na e-shopu. Následně se vám pak sama odečte slíbená sleva, která může dosahovat klidně až desítek procent z původní ceny.

Ptáte se tedy, jak získat slevový kupón Kenwood? Jedná se o nabídku poskytovanou dnes již téměř každým online prodejcem, a tak je snadné se s ní setkat. Nejčastěji na ně narazíte během slevových dnů a akcí, nebo různých svátků. Aby vám žádná z novinek neunikla, zaregistrujte se pro Kenwood newsletter. Zadejte jen vaši e-mailovou adresu, na tu vám poté budou pravidelně přicházet aktuální informace.

Jak uplatnit slevový kód Kenwood

Kenwood

Je pravděpodobné, že se vám již podařilo Kenwood slevový kód získat. V takovém případě zbývá už jen jeho správné využití. Teprve tento závěrečný krok vám totiž přinese slíbenou slevu a výhodnější cenu vašeho nákupu.

Postup, jak uplatnit slevový kód Kenwood, je jednoduchý. Nejprve si na e-shopu vyberte z řad zboží ty spotřebiče, které byste rádi zakoupili. Nezapomeňte je postupně přidávat do online nákupního košíku. Až budete s výběrem hotovi, přejděte k virtuální pokladně. Zde se zvolené produkty zobrazí znovu v jednom seznamu. Vedle něj se nachází prázdná kolonka „Propagační kód“.

Do té opište heslo vaší slevy a klikněte na „POUŽÍT“. Pokud je kód platný a aktuální, automaticky se vám zobrazí nová celková hodnota výrobků. Nákup už poté stačí jen dokončit.

Cashback Kenwood

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Jestliže si přejete ušetřit při každém nákupu přes internet, využijte služeb některého z cashback portálů. Ty totiž svým klientům poskytují speciální odměny. Jedinou podmínkou je, abyste se zdarma zaregistrovali a vytvořili si tak na dané stránce poskytovatele vlastní účet. Už za registraci lze získat bonus, jako je tomu například u Tipli. Následně si jen vyberete e-shop a navštívíte jej skrze určený odkaz. Nakupujete, jak jste zvyklí a po dokončení objednávky se vám jistá částka z utracené hodnoty vrátí zpět.

Výše této sumy se liší, a to nejen podle obchodu, na němž nakupujete, ale také podle ceny nákupu, nebo konkrétního využívaného portálu. Cashback Kenwood nabízí Plná PeněženkaRefundo, Tipli a Vratné Peníze s vrácením 3 % z hodnoty objednávky. Výhod můžete navíc využívat opakovaně.

Kenwood slevy – výprodeje, Black Friday…

Ušetřit během nákupů online je možné po celý rok. Dostupné jsou totiž Kenwood slevy. Jejich celoroční nabídku naleznete v kategorii produktů s názvem Exkluzivní slevy. Jak již název napovídá, právě zde se setkáte se spotřebiči, které jsou oproti jiným kusům zboží cenově zvýhodněné. Běžné jsou také výprodeje Kenwood výrobků. Na ty narazíte během různých akcí, jako je i Kenwood Black Friday. Abyste o nich věděli mezi prvními, zaregistrujte se k odběru newsletteru. Pro ten stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu.

Při nakupování na e-shopu můžete získat také dárky k nákupu. Zdarma takto získáte například sadu na zdobení dortů.

Kenwood doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupech vytvořených přes internet je nutný také poplatek za doručení. Setkáte se s ním téměř u každého e-shopu a Kenwood není výjimkou. Pro přepravu vaší objednávky využívá firma služeb společnosti UPS. Cena poštovného Kenwood, která činí 120 Kč, je tedy potřeba připlatit k celkové ceně balíčku. Existuje, ale způsob, jak se poplatku vyhnout.

Je totiž dostupná Kenwood doprava zdarma. Jak tuto výhodu získat? Postačí, když peněžní hodnota vaší objednávky dosáhne nad 620 Kč. Pro všechny takové zásilky je totiž doručení hrazeno prodejcem. Své zboží dostanete standardně během dvou až čtyř dnů od zakoupení produktů.

Kenwood vrácení zboží

Může se stát, že si koupi některého ze spotřebičů rozmyslíte, popřípadě si omylem objednáte jiný, nebo přebývající kus produktu. Pro takovéto případy je k dispozici nabídka vrácení zboží Kenwood. Každou objednávku lze zrušit do 30 minut od jejího odeslání prodejci. Postačí, když se přihlásíte ke svému účtu. Jestliže vám výrobky už dorazily a vy si je vyzvedli, lze je do 30 dnů bezplatně navrátit.

Služby jsou totiž umožněné veškerým výrobkům, které nebyly použity. Znamená to tedy, že by měly nejlépe zůstat v neponičeném originálním obalu, a samy nesmí být, jakkoliv poškozené. Návod je jednoduchý. Pro vrácení zboží přejděte do svého osobního účtu na e-shopu a stiskněte tlačítko pro návrat produktu.

Pokud tato lhůta již uplynula, obraťte se na telefon: 228 883 543, nebo e-mail: zakaznickalinka@delonghigroup.com. Následně si z podrobností objednávky dostupných na vašem účtu vytiskněte speciální štítek pro vrácení. Balík pečlivě zabalte a spolu s vyplněným potřebným formulářem odešlete na adresu níže. Poté vám budou navráceny peníze za nákup.

De’ Longhi Appliances
Prodotto finito
Via Duca D’Aosta 121
31030 – Mignagola di Carbonera (TV)

Kenwood reklamace 2024

Dorazilo vám zboží již poškozené, nebo došlo k jeho vadě ještě v záruční době? Tyto produkty si můžete nechat opravit, vyměnit za nové kusy, nebo je navrátit prodejci za zpětné zaslání utracených peněz. Vše totiž umožňuje zákonná Kenwood reklamace.

Osobně je lze řešit v jakémkoliv z autorizovaných servisů, jejichž seznam i mapu naleznete na stránkách obchodu. Spotřebiče v záruce můžete na vybranou pobočku bezplatně zaslat. Podmínkou je vyplnění speciálního formuláře.

Kenwood kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jestliže potřebujete poradit s výběrem zboží, nebo si nejste jistí ohledně tvorby online objednávky, je k dispozici Kenwood kontakt.

Konkrétně kontaktní formulář se nachází přímo na stránkách společnosti. Pro vyřízení vrácení zboží využijte Kenwood telefon: 228 883 543, nebo Kenwood e-mail: zakaznickalinka@delonghigroup.com.