květen 2024

1x Kaufland slevový kód na květen 2024

(14 hodnocení)
O obchodu

Kaufland je značka sítě supermarketů a hypermarketů založená v roce 1984 v Německu. Provozovatelem je společnost Schwarz Gruppe, která vlastní také síť diskontních prodejen Lidl. V Česku Kaufland provozuje přes 100 prodejen. Skrblík čtenářům přináší aktuální letáky a slevy do prodejen Kaufland.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Kaufland jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Kaufland slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Kaufland 2024

Slevové kódy Kaufland

Pod značkou Kaufland provozuje německý vlastník síť více než 1 000 hypermarketů v Německu a v mnoha zemích Evropy. Provozovatelem je společnost Schwarz Gruppe, která vlastní také síť diskontních prodejen Lidl. Na českém trhu se Kaufland objevil v roce 1998, kdy otevřel prodejnu v Kladně. Na konci roku se dosáhl počet hypermarketů čísla 128. Skrblík má pro vás vždy aktuální informace o slevách v síti Kaufland, včetně našich slevových kupónů Kaufland.

Slevové kupóny Kaufland — výhodný nákup se Skrblíkem

Jak se vám bude se Skrblíkem nakupovat lépe a výhodněji? Síť hypermarketů Kaufland má na našem webu svou vlastní stránku, kde můžete využít slevové kódy Kaufland a dozvědět se včas o všech zajímavých slevách. Jak na to?

Na Skrblíkově profilové stránce Kaufland máte všechny potřebné informace pěkně na jednom místě, a tak ušetříte spoustu času. Nahoře najdete nejnovější slevové nabídky a dole kupóny, jejichž platnost brzo skončí. Úplně dole budou vidět slevy do sítě obchodů Kaufland, které nedávno vypršely. Asi jste si všimli, že platnosti jednotlivých kupónů se liší. Věnujte proto pozornost detailům každé slevy do supermarketů Kaufland.

Ještě jeden tip! Když se přihlásíte k odběru Skrblíkova zpravodaje, dozvíte se včas všechny novinky o slevových kódech Kaufland, ale neuniknou vám ani jiné moc zajímavé slevové akce. A navíc, číst Skrblíkova zpravodaje se opravdu vyplatí. Přehledně a vtipně vás upozorní nejen na zajímavé nabídky v obchodech. Není to jen o slevových kupónech, najdete v něm i kompletní návod, jak nakupovat přes internet, stejně jako spoustu komentářů a rad, srovnání finančních služeb nebo jiných nabídek. Opravdu si vybere každý!

A víte, jak si Skrblíkův zpravodaj objednat? Do červeno-modro-bíle zvýrazněného pole pod slevovými kupóny Kaufland jednoduše vyplňte svůj e-mail, a už můžete se těšit na první zprávy od Skrblíka. Nemusíte se bát, nebudeme plnit vaši e-mailovou schránku nezajímavými reklamami… každé vydání Skrblíkova zpravodaje vám opravdu pomůže nakupovat ekonomicky a s radostí.

Jak nejlépe využít slevové kupóny Kaufland

Na Skrblíkově profilové stránce Kauflandu přejeďte očima aktuální nabídku slev Kaufland, budete tu mít na výběr ze slevových kupónů Kaufland nebo přímého odkazu na aktuální akční leták Kaufland.

Pokud jste zvyklí porovnávat ceny jednotlivých obchodních řetězců, Skrblíkovy profily jednotlivých obchodů se vám budou hodit. Odkazy na akční letáky Kaufland i letáky ostatních obchodů máte vždy aktualizované a rychle po ruce.

Slevové kupóny Kaufland vám většinou přinesou nějaký tip na výhodný nákup, upozorní zajímavou akci nebo sezónní výprodeje. Pak stačí kliknout na „Využít slevu“ a otevře se vám nové okno s podrobnější popisem slevy a podmínkami. Jen pozor, pod okýnkem „Využít slevu“ si ohlídejte, kolik dní vám zbývá do konce akce. Každý slevový kupón Kaufland má jiné podmínky a byla by škoda, kdybyste to nestihli!

Proč nakupovat se slevou v Kauflandu?

Týdenní slevové akce Kaufland jsou už zajímavé samy o sobě. Vedle svých tradičních privátních značek K-Purland a K-Classic se nabídka Kaufland rozšířila o značky pro konkrétní klientelu: K-Classic baby, K-Classic Lactosfree, K-take it veggie a K-bio. A pokud hledáte nějakou tu delikatesu na oslavu nebo jako dárek, určitě si vyberete pod potravinovou značkou EXQUISIT nebo značkou Cultura Vini zahrnující sbírku zajímavých vín z celého světa. A nezapomíná se i na spotřební zboží. Na Skrblíkově profilu obchodní sítě Kaufland nenajdete jen slevové kódy Kaufland — klikněte na odkaz Přejít do obchodu a otevřou se vám webové stránky a v rubrice Naše značky najdete řadu SWITCH ON, zaměřenou na domácí spotřebiče. Co všechno je nabídce, to zjistíte nahlédnutím do seznamu návodů k použití… ty se mimochodem budou hodit vždy!

Už jste navíc slyšeli o aplikaci Kaufland pro mobilní telefony? Stáhnout si ji můžete v Google Play i App Store. Je přes ní se můžete dostat k akci Kauflandu Slevy týdne v mobilu, a tak se dozvíte, jak ještě více ušetřit na svém nákupu.

Pro puntíčkáře a zapomnětlivé má Kaufland mimo slev i praktický on-line nákupní seznam, díky kterému nezapomenete na žádnou slevu v Kauflandu!