červenec 2024

3x Kaspersky slevový kód na červenec 2024

(41 hodnocení)
O obchodu

Kaspersky Lab je společnost, která se zabývá zabezpečením IT. Nabízí jak zabezpečení pro firmy, tak i pro domácnosti. Pro domácnosti jsou k dispozici 3 verze zabezpečení zařízení, které je určeno pro PC, mobilní telefony i tablety. Pro firmy Kaspersky nabízí řešení určené přímo na míru jejich požadavkům. Veškeré řešení pro domácnosti si lze vyzkoušet před zakoupením díky 14 denní garanci vrácení peněz. Slevové kupóny Kaspersky podporuje.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Kaspersky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 568 dny Kaspersky + Tipli = cashback 12,5 %
  • 1664 dny -40 % slevový kupón → Kaspersky
Kaspersky slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Kaspersky 2024

Antivirová společnost Kaspersky nabízí antivirové programy, ale také správce hesel, rodičovskou kontrolu a VPN, jako součást balíčků. Software Kaspersky chrání více jak 400 milionů uživatelů po celém světě. Antivirová ochrana vás chrání před škodlivým softwarem, který může odcizit nebo poškodit vaše data a zařízení. Kaspersky ochranu a další produkty lze použít na zařízeních s operačními systémy Android, iOS i Windows.

Recenze Kaspersky

K dispozici jsou tři možnosti předplatného s dalšími funkcemi navíc podle úrovně licence. Dalšími funkcemi je například ochrana bankovnictví a plateb, šifrování a zálohování souborů, ochrana osobních údajů nebo také jedna licence pro zařízení napříč operačními zařízeními.

Kaspersky nabízí možnost zakoupit licence až pro 10 zařízení, až na dva roky nebo předplatné Kaspersky Security Cloud, které nabízí snadno spravovatelné předplatné pro více zařízení a rodiny. Všechny nabízené řešení si můžete zdarma vyzkoušet. Pokud již máte licenci můžete si ji obnovit. Při koupi licence získáte 14denní garanci spokojenosti, nebo vrácení peněz.

Recenze Kaspersky v rámci srovnávacích testů jsou velice dobré. Kaspersky antivirus se umisťuje často na prvních místech, či stupních vítězů i recenze uživatelů na řadě fór mluví o spokojenosti.

Jak získat promo kód Kaspersky

Slevový kupón Kaspersky často nenabízí. Získat slevový kupón Kaspersky můžete například pokud jste již uživatelem antivirového programu Kaspersky. Pokud bude promo kód Kaspersky nabízet v rámci veřejných akcí, pak jej najdete zde na Skrblík.cz. Kromě slevových kupónu na Skrblík.cz najdete také akční nabídky a to nejen od Kaspersky, ale také mnoha dalších e-shopů.

Jak uplatnit slevový kód Kaspersky

Slevový kód Kaspersky

Pokud jste získali slevový kód Kaspersky, pak správným místem, kde ho uplatnit je prvním krok objednávky pod celkovou cenou nákupu. Pole pro vložení slevového kupónu se zobrazí po zaškrtnutí tlačítka mám slevový kupón. Poté jen potvrďte tlačítkem apply.

Pokud zadáte platný slevový kód Kaspersky, pak se vám zobrazí nová cena vašeho nákupu. V opačném případě chybové hlášení. Slevové kupóny mohou mít časové omezení nebo se vztahovat jen na některý produkt.

Cashback Kaspersky

Cashback Vratné peníze12,5 % získat bonus 50 Kč

Díky Kaspersky cashback máte možnost ušetřit při nákupu a to 12,5 % z ceny objednávky. Pro získání cashbacku stačí nakoupit skrze účet na jednom z cashback portálů. Pro Kaspersky cashback nabízejí Vratné Peníze, ve výši 12,5 %. Cashback vám bude vyplacen zpětně po zaplacení objednávky a připsání cashbacku e-shopem skrze účet na cashback portále.

Kaspersky slevy a jak ušetřit

Kaspersky slevy nabízí pro nové uživatele příležitostně. Pokud jste již uživatelem, tak způsobem, jak ušetřit na Kaspersky je prodloužení stávající licence za zvýhodněnou cenu. Pro maximální úsporu využijte cashbacku a vyberte si licenci na dva roky. Pořízení licence pro více zařízení je výhodnější než jednotlivé licence.

K dispozici jsou i nepravidelné sezónní slevy, které Kaspersky zveřejňuje na svých stránkách.

Během speciálních akcí jsou k dispozici také slevy, počkejte na Black Friday Kaspersky nebo na vánoční akce, během kterých firma cílí na široké spektrum klientů.

Kaspersky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kaspersky e-mail salesczsk@kaspersky.com slouží pro kontaktování ohledně nákupu licence, pro dotazy ohledně objednávek je e-mail supportczsk@kaspersky.com. Pro technickou podporu vygenerujete dotaz na stránkách Kaspersky. Infolinka Kaspersky není provozována.