červenec 2024

3x Kartell slevový kód na červenec 2024

(39 hodnocení)
O obchodu

Kartell je dlouholetým výrobcem nábytku, svítidel, ale nabízí také doplňky nejen ke stolování, obuv a kabelky. Obchod má své prodejny v Praze a Brně. Slevy a akce od Kartell, lze získávat pravidelně na e-mail prostřednictvím newsletteru. K dispozici jsou také slevové kódy Kartell nebo služba cashback, při které získáte peníze zpět po dokončení objednávky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 10 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Kartell jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Kartell slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Kartell 2024

Obchod Kartell je nejúspěšnější italskou nábytkářskou firmou a vyváží 75 % produkce do 96 zemí světa. V sortimentu najdete nejrůznější nábytek, svítidla, bytové doplňky, talíře a misky, ale i boty a kabelky. E-shop provozuje také 2 prodejny, a to v Praze a Brně.

Ptáte se, jak ušetřit na Kartell? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Kartell, který vám může ušetřit až několik desítek procent z původní ceny zboží. Pokud se zaregistrujete k odběru novinek, získáte aktuální přehled o akčních nabídkách přímo do e-mailu.

Kartell slevy objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Ušetříte během akce Kartell Black Friday. Pro další slevové akce můžete sledovat facebookovou stránku nebo Instagram obchodu.

Na Heurece Kartell nemá příliš mnoho hodnocení, ale má 100 % kladných ohlasů a je ověřen zákazníky.

Jak získat slevový kupón Kartell

Slevový kupón Kartell najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v pravém dolním rohu webu.

Sledovat můžete i náš portál Skrblík, kde se dozvíte o aktuálních slevových akcích i stovek dalších obchodů. Slevové kupóny získáte například i během akce Kartell Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Kartell

Kartell

Slevový kód Kartell uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem vámi vybraného zboží. Do příslušného políčka vepište číslo vašeho slevového kupónu a klikněte na “Použít”. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy Kartell platí zpravidla jen krátký stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné produkty. Každý slevový kód lze uplatnit pouze jednou.

Cashback Kartell

Cashback Plná peněženkaaž 6 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 6 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 6 % získat bonus 50 Kč

Kartell cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Vratné Peníze, Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli, prokliknout se z portálu do e-shopu, nakoupit a odměna z částky objednávky ve výši až 6 % je vaše.

Peníze, které takto můžete získat, pochází z marketingového rozpočtu obchodů, který získávají cashback portály za přivedení nových zákazníků.

Kartell slevy – výprodeje, Black Friday…

Kartell slevy najdete na e-shopu jednou za čas. Ušetříte například během akce Kartell Black Friday. Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte aktuální přehled o novinkách a slevových akcích obchodu přímo do vaší e-mailové schránky.

Kartell doprava zdarma platí na všechny objednávky v jakékoliv výši. Pro další slevy a akce můžete sledovat facebookovou stránku nebo Instagram obchodu.

Kartell doprava zdarma a cena poštovného

Kartell doprava zdarma se vztahuje na objednávky nad 10 000 Kč. Pro přepravu zboží po České republice obchod využívá přepravní službu Expres Van (FOFR) a PPL. Balíček je zpravidla doručen do druhého pracovního dne od předání zásilky z expedice, a to v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

E-shop vás bude ohledně vhodného termínu přepravy kontaktovat. Informace o předání zásilky vám přijde do e-mailové schránky i se sledovacím číslem zásilky.

Kartell vrácení zboží

Kartell vrácení zboží umožňuje bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednávky. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem objednavky@kartellshop.cz, ve kterém uveďte číslo objednávky, datum nákupu a číslo bankovního účtu pro vrácení peněžních prostředků.

Zboží můžete vrátit také osobně v kamenné prodejně v Praze na adrese:

Kartell Flag Store
Revoluční 14
110 00 Praha 1

Kartell reklamace 2024

Kartell reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data obdržení zboží. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem reklamace@kartellshop.cz nebo telefonicky 266 199 465, kde s vámi domluví další postup.

Důležité je také vyplnit Reklamační formulář a přiložit fotografie vady zboží. Produkt poté zpravidla zabalíte a zašlete e-shopu zpět. Reklamace bude vyřízena nejpozději do zákonné lhůty 30 dnů.

Kartell kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Kartell na telefonním čísle 266 199 465 nebo 530 515 656. Využít lze i Kartell e-mail info@kartellshop.cz.

Internetový obchod má také 2 showroomy, kde si můžete zboží prohlédnout:

  • Kartell Flagship Store Praha, Revoluční 14, 110 00 Praha 1
  • Konsepti showroom, Heršpická 1013/11d, 639 00 Brno