březen 2021

Slevový kód Kartell březen 2021

9 (31 hodnocení) O obchodu

Kartell je dlouholetým výrobcem nábytku, svítidel, ale nabízí také doplňky nejen ke stolování, obuv a kabelky. Obchod má své prodejny v Praze a Brně. Slevy a akce od Kartell, lze získávat pravidelně na e-mail prostřednictvím newsletteru. K dispozici jsou také slevové kódy Kartell nebo služba cashback, při které získáte peníze zpět po dokončení objednávky.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Kartell jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Kartell 2021

Obchod Kartell je nejúspěšnější italskou nábytkářskou firmou a vyváží 75 % produkce do 96 zemí světa. V sortimentu najdete nejrůznější nábytek, svítidla, bytové doplňky, talíře a misky, ale i boty a kabelky. E-shop provozuje také 2 prodejny, a to v Praze a Brně.

Ptáte se, jak ušetřit na Kartell? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Kartell, který vám může ušetřit až několik desítek procent z původní ceny zboží. Pokud se zaregistrujete k odběru novinek, získáte aktuální přehled o akčních nabídkách přímo do e-mailu.

Kartell slevy objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Ušetříte během akce Kartell Black Friday. Pro další slevové akce můžete sledovat facebookovou stránku nebo Instagram obchodu.

Na Heurece Kartell nemá příliš mnoho hodnocení, ale má 100 % kladných ohlasů a je ověřen zákazníky.

Jak získat slevový kupón Kartell

Slevový kupón Kartell najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Objevit se může také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v pravém dolním rohu webu.

Sledovat můžete i náš portál Skrblík, kde se dozvíte o aktuálních slevových akcích i stovek dalších obchodů. Slevové kupóny získáte například i během akce Kartell Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Kartell

Slevový kód Kartell uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem vámi vybraného zboží. Do příslušného políčka vepište číslo vašeho slevového kupónu a klikněte na “Použít”. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy Kartell platí zpravidla jen krátký stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné produkty. Každý slevový kód lze uplatnit pouze jednou.

Cashback Kartell

až 5 % získat bonus 60 Kčaž 5 % získat bonus 50 Kčaž 5 % získat bonus 200 Kč

Kartell cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich uskutečněných nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli, prokliknout se z portálu do e-shopu, nakoupit a odměna z částky objednávky ve výši až 5 % je vaše.

Peníze, které takto můžete získat, pochází z marketingového rozpočtu obchodů, který získávají cashback portály za přivedení nových zákazníků.

Kartell slevy – výprodeje, Black Friday…

Kartell slevy najdete na e-shopu jednou za čas. Ušetříte například během akce Kartell Black Friday. Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte aktuální přehled o novinkách a slevových akcích obchodu přímo do vaší e-mailové schránky.

Kartell doprava zdarma platí na všechny objednávky v jakékoliv výši. Pro další slevy a akce můžete sledovat facebookovou stránku nebo Instagram obchodu.

Kartell doprava zdarma a cena poštovného

Kartell doprava zdarma se vztahuje na objednávky v jakékoliv výši. Pro přepravu zboží po České republice obchod využívá přepravní službu Expres Van (FOFR). Balíček je zpravidla doručen do druhého pracovního dne od předání zásilky z expedice, a to v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

E-shop vás bude ohledně vhodného termínu přepravy kontaktovat. Informace o předání zásilky vám přijde do e-mailové schránky i se sledovacím číslem zásilky.

Kartell vrácení zboží

Kartell vrácení zboží umožňuje bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednávky. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem objednavky@kartellshop.cz, ve kterém uveďte číslo objednávky, datum nákupu a číslo bankovního účtu pro vrácení peněžních prostředků.

Zboží můžete vrátit také osobně v kamenné prodejně v Praze na adrese:

Kartell Flag Store
Revoluční 14
110 00 Praha 1

Kartell reklamace 2021

Kartell reklamace se dají uplatnit do 24 měsíců od data obdržení zboží. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem reklamace@kartellshop.cz nebo telefonicky 266 199 465, kde s vámi domluví další postup.

Důležité je také vyplnit Reklamační formulář a přiložit fotografie vady zboží. Produkt poté zpravidla zabalíte a zašlete e-shopu zpět. Reklamace bude vyřízena nejpozději do zákonné lhůty 30 dnů.

Kartell kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Kartell na telefonním čísle 266 199 465 nebo 530 515 656. Využít lze i Kartell e-mail info@kartellshop.cz.

Internetový obchod má také 2 showroomy, kde si můžete zboží prohlédnout:

  • Kartell Flagship Store Praha, Revoluční 14, 110 00 Praha 1
  • Konsepti showroom, Heršpická 1013/11d, 639 00 Brno