květen 2024

4x Jeans Store slevový kód na květen 2024

(53 hodnocení)
O obchodu

V e-shopu s módním oblečením, obuví a doplňky Jeans Store si můžete vybrat trička, kalhoty, obuv na volný čas nebo například peněženky od značek Reebok, Pepe Jeans, Norton a mnoha dalších značek. Skrblík pro vás má připravené slevy a slevové kódy Jeans Store, se kterými ušetříte. Kromě toho Jeans Store spolupracuje s cashback portály.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 3 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. Jeans Store jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Jeans Store slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Jeans Store 2024

Jeans Store je internetový obchod s oblečením. Konkrétně zde naleznete produkty značky Pepe Jeans. Džíny, trička, boty, ale také doplňky, plavky a mnoho dalšího je na stránkách k dispozici. Snadno si vyberete, zda hledáte v dámské či pánské sekci, a můžete nakupovat. Dostupné jsou také výrobky pro dívky a chlapce. Zakoupit lze navíc i celé předem poskládané outfity. Pro jednoduší výběr pak e-shop umožňuje řadu parametrů, které si můžete sami navolit.

Chtěli byste nakupovat online co nejúsporněji? Existuje mnoho způsobů, jak ušetřit na Jeans Store. Jedním z nejznámějších pro internetové objednávky je využití slevových kódů a kupónů. Novým zákazníkům jsou navíc zpřístupněny slevy navíc na první objednávku. Zlevněné zboží pak naleznete po celý rok ve speciální sekci s názvem „Slevy“. Některé z výhod mohou při určitých obdobích roku dosahovat klidně až desítek procent slevy. Váš nákup tak snadno nadpolovičně zlevní. Využít lze nadále cashbacku a za jistých podmínek také dopravy zdarma.

E-shop Jeans Store je hodnocen srovnávacím portále Heureka, kde je s ním spokojeno 97 % zákazníků. Osobní vyzvednutí i vyzkoušení oblečení je možné v nákupním centru Galerie Harfa na adrese:

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9 – Libeň

Jak získat slevový kupón Jeans Store

Během nakupování přes internet se můžete mnohdy setkat se slevovými kódy. Jejich účel je jasný, po správném využití získáte slevu navíc. Dostupné bývají celoročně, a i proto jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Stále však platí, že se s nimi vedle neobvyklých slev nejčastěji setkáte během slevových dnů a různých akcí.

Ptáte se tedy, jak získat slevový kupón Jeans Store? Mezi osvědčené způsoby patří přihlášení se k odběru newsletteru. Samotná registrace vám nezabere déle než pár sekund. Skládá se totiž pouze ze zadání vaší e-mailové adresy. Na tu vám poté budou přicházet nejnovější nabídky obchodu, zahrnující například také slevové kupóny Jeans Store. Na první zásilku pak společnost poskytuje každému kupujícímu slevu 5 %. Tu naleznete při dokončování objednávky. Dárkové vouchery k zakoupení jsou pak k dispozici po celý rok na stránkách.

Jak uplatnit slevový kód Jeans Store

Jeans Store

Získali jste slevový kód Jeans Store, ale nevíte teď, co s ním? Aby se vám podařilo s jeho pomocí nakoupit levněji, máme snadný návod, jak uplatnit slevový kód Jeans Store.

Nejprve si na stránkách obchodu zvolte produkty. S výběrem vám pomůže jak rozlišení dámského a pánského zboží, tak i dostupné množství volitelných parametrů. Nezapomeňte si výrobky postupně vkládat do nákupního košíku. Až budete připraveni, přejděte do něj kliknutím na ikonku nákupní tašky v pravém horním rohu. Zde se vám zobrazí seznam nákupu. Pod tímto sloupcem se nachází text: „Vložit slevový kód“. Po jeho rozkliknutí se objeví prázdná kolonka, do níž váš kód pečlivě opište.

Na závěr klikněte na „Uplatnit“. Pokud je sleva platná a stále aktuální, automaticky se sama odečte od celkové ceny objednávky. Vy poté můžete pokračovat k volbě dopravy a platbě.

Cashback Jeans Store

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Online nakupování s sebou přináší také zajímavé výhody. Jednou z nich jsou služby cashback. Díky těm se vám z každého dokončeného nákupu vrátí jistá peněžní částka zpět. Výše této hodnoty se ovšem liší, a to podle zvoleného cashback portálu, e-shopu, na kterém nakupujete i ceny objednávky. Cashback Jeans Store zajišťují poskytovatelé Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze s odměnou 3 % z nákupu.

Postup pro získání cashbacku je snadný: nejprve se na některém z portálů bezplatně zaregistrujete. Poté vybraný obchod navštivte skrze speciální odkaz. Nakupujte jako obvykle, teprve po zaplacení se vám pak slíbená hodnota vrátí. Této funkce lze navíc využívat opakovaně.

Jeans Store slevy – výprodeje, Black Friday…

Aby se zákazníkům podařilo co nejlépe a nejvíce ušetřit, jsou celoročně dostupné slevy Jeans Store na široký sortiment zboží. Na e-shopu je naleznete snadno ve stejnojmenné kategorii produktů. Ty přitom mohou být zlevněné klidně až o desítky procent z původní ceny.

Speciálních nabídek lze využít také během slevových akcí. Asi nejznámější a nejrozsáhlejší jsou dny Black Friday Jeans Store, které probíhají pravidelně v listopadu. Zákazníci mají nadále po celý rok možnost získat slevu 5 % na první objednávku na e-shopu. Abyste měli o všelijakých akcích vždy přehled, přihlaste se bezplatně k odběru newsletteru. Stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu. Sledujte také Facebook, nic vám tak neuteče.

Jeans Store doprava zdarma a cena poštovného

Nákupy z internetových stránek jsou téměř vždy navíc zpoplatněny cenou za doručení. Existuje však způsob, jak se tomuto příplatku vyhnout. K dispozici je totiž doprava zdarma Jeans Store zásilek. Jedinou podmínkou pro to, abyste ji získali, je dodržení minimální ceny nákupu. Ta je v tomto případě 3 999 Kč pro zaslání po České republice.

Cena poštovného Jeans Store se v jiných případech liší podle zvoleného dopravce. Možné je využití některé z poboček Zásilkovny za 89 Kč, nebo zaslání na adresu za 149 Kč. Platit můžete online předem, nebo na dobírku s dodatečným poplatkem 69 Kč.

Jeans Store vrácení zboží

Pokud vám oblečení nesedí, nabízejí se dvě možnosti. Jedná se o výměnu nebo vrácení zboží Jeans Store. Pro výměnu si nejprve ověřte, zda je požadovaná nová velikost produktu dostupná na e-shopu. Poté vytvořte novou objednávku, do jejíž poznámky napište číslo původní zásilky. Přes služby Zásilkovny nebo České pošty Balík do ruky pak vracené zboží odešlete na adresu:

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9 – Libeň

Obratem vám bude zaslán nový produkt. Pro obyčejné vrácení výrobků zašlete váš nepoškozený nákup na výše uvedenou adresu využitím služeb České pošty, nebo jej vraťte osobně. Následně vám bude vrácena utracená peněžní částka. Vrátit nemůžete zboží, které bylo evidentně používáno, měli byste také vracet kompletní obsah balení.

Jeans Store reklamace 2024

Jestliže vám výrobky dorazily již poškozené, můžete využít zákonné ochrany spotřebitel v podobě reklamace Jeans Store. Postup je jednoduchý. Nejprve je třeba se ozvat prodejci prostřednictvím zprávy. Tu napište na e-mail: info@jeans-store.cz. Popište problém a nejlépe přiložte k textu také fotografii nebo video zobrazující závadu.

Poté budete informováni s informací o dalším postupu. Pro reklamace je běžné odškodnění formou vrácení peněz, nebo zasláním nového funkčního kusu zboží.

Jeans Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ve všední dny od 9 do 17 hodin je k dispozici Jeans Store telefon: 773 002 729.

Písemně se můžete ozvat na Jeans Store e-mail: info@jeans-store.cz. Kromě toho máte také možnost napsat eshopu svůj dotaz nebo připomínku prostřednictvím Facebooku.