květen 2024

3x It’s My Life slevový kód na květen 2024

(40 hodnocení)
O obchodu

It’s My Life je internetovým obchodem nabízející veškeré potřeby pro zhubnutí. Najdete zde hned několik dietních programů, proteinová jídla, nápoje, dezerty, snacky a doplňky stravy, to vše zaměřené na zhubnutí. Kromě e-shopu zde najdete plno rad a článků o získání a udržení té správné hmotnosti. S hubnutím vám poradí certifikovaní výživoví poradci od It’s My Life. Slevové kupóny It’s My Life získáte oděrem newsletteru nebo na stránkách Skrblík. Využijte i cashback nebo získejte dopravu zdarma a ušetřete.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. It’s My Life jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
It’s My Life slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit It’s My Life 2024

Pokud se trápíte s přebytečnými kily, vsaďte na ketonovou dietu sestavenou týmem odborníků od It’s My Life. Všechna jídla a doplňky jsou vyráběny v České republice a svoje zkušenosti s nimi mají i známé osobnosti. Vyberte si z pohodlí domova svůj dietní plán podle toho, kolik byste rádi zhubli, a Skrblík vám k tomu přidá ještě pár tipů, jak ušetřit v It’s My Life.

Asi nejvíce ušetříte pokud se přihlásíte k odběru novinek It’s My Life. Díky tomu totiž získáte přednostně exkluzivní slevy, rady, typy, recepty, motivace a mnoho dalšího. Za odběr vám také čas od času pošle obchod It’s My Life slevový kód, kterým si můžete o dost zlevnit váš budoucí nákup. Získání a uplatnění slevových kódů vám představíme dále.

Vyplatí se také podívat do záložky “Akce,” neukrývá-li zajímavé slevy It’s My Life, které byste chtěli využít při nákupu. V této složce máte šanci zastihnout sezónní výprodeje It’s My Life, při kterých můžete ušetřit desítky procent.

Dále můžete využít cashback It’s My Life, se kterým se vám vrátí část peněz z nákupu zase zpátky. Pokud vám tato varianta slevy přijde atraktivní, čtěte dále, kde vám představíme u koho a v jaké výši můžete cashback získat.

Jak získat slevový kupón It’s My Life

Slevový kupón It’s My Life získají přednostně ti, kteří odebírají novinky z obchodu. Kupóny vám obchod bude zasílat jako poděkování za váš nákup, případně jako motivaci k dalšímu nákupu k cestě za vaší vysněnou váhou.

Čas od času se v rámci promo akce může slevový kód It’s My Life objevit na sociálních sítích obchodu. Nezapomeňte si tedy hlídat váš Facebook případně Instagram, aby vám tato možnost neunikla.

Velice pohodlná možnost, jak získat slevový kupón a to nejen do e-shopu It’s My Life, je využít služby slevových portálů jako je náš Skrblík. Nabízíme vám denně aktuální akce, výprodeje a kupóny do desítek obchodů. Vše najdete v našem přehledném vyhledavači, kam stačí zadat například váš oblíbený obchod, a hned zjistíte, jaké máte aktuální možnosti ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód It’s My Life

It’s My Life

Jako u většiny e-shopů, i zde můžete slevový kód It’s My Life uplatnit již v prvním kroku objednávky. Jakmile skončíte s nákupem, přejděte k dokončení objednávky. Pod jejím souhrnem najdete po pravé straně kolonku “Dárky a slevy,” kam můžete slevový kód vložit. Nyní stačí už jen kliknout na “Přidat slevový kupón,” a sledovat, jak se vám započítává sleva.

U všech slevových kupónů je nutné počítat s tím, že jsou časově omezené. Velice často se také setkáte se slevovými kupóny, které lze použít až s minimální hodnotou nákupu. Pravidla pro použití kupónů vám vždy zašle daný e-shop do vaší e-mailové schránky, proto jim věnujte zvýšenou pozornost, abyste se nepřipravili o možnost slevu použít.

Cashback It’s My Life

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Jednou z možností, jak můžete šetřit s každým nákupem a nejen v e-shopu It’s My Life je využít funkci cashback. S ní totiž získáte část peněz z nákupu zpátky na vytvořený cashback účet, který si pak můžete nechat kdykoliv proplatit na váš bankovní účet. V současné době vám cashback It’s My Life nabízejí poskytovatelé VratnéPeníze.cz PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli.cz. Všichni poskytovatelé vám vrátí 5 % z celkové hodnoty nákupu.

Jediné co musíte pro získání cashback udělat, je vybrat si některého z výše vyjmenovaných poskytovatelů a u něj provést registraci. Ta zabere jen chvilinku a je zcela zdarma. Kromě vstupních bonusů pak získáte i seznam všech partnerských obchodů, kde cashback můžete sbírat. Aby vám byl cashback připsán, je vždy nutné provést nákup přes speciální link poskytovatele, který najdete u každého obchodu.

It’s My Life slevy – výprodeje, Black Friday…

E-shop It’s My Life patří mezi ty, u kterých se můžete těšit na časté slevové akce. Slevy It’s My Life najdete v záložce “Akce,” kde najdete pravidelně se obměňující sortiment nebo tematické akce jako jsou “Jato/podzim plný slev”, “Mikulášská sleva” a další.

Obchod je také známý tím, že pořádá sezónní výprodeje It’s My Life, kde můžete nakoupit se slevami desítky procent z původních cen. Těšit se určitě můžete na novoroční, letní, podzimní nebo velikonoční výprodeje a další. Využít můžete také záložku “Doprodej,” kde najdete zboží s prodlouženým datem minimální trvanlivosti za výhodnější ceny.

Akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes se obchod neúčastní a ani nepořádá Black Friday. Výše jsme ale popsali dostatek možností, jak můžete v e-shopu It’s My Life ušetřit.

It’s My Life doprava zdarma a cena poštovného

S každou učiněnou objednávkou nad 2 000 Kč na vás čeká od It’s My Life doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte automaticky  překročením výše uvedené částky. V případě, že by e-shop pořádal akci, při které byste mohli získat dopravu zdarma i za nižší minimální hodnotu nákupu, dozvíte se to na Skrblíkovi, sociálních sítích, e-shopu nebo v newsletteru.

K doručení vaší diety můžete využít následující dopravce a ceny poštovného:

  • PPL – 95 Kč (+ 40 Kč v případě dobírky),
  • Zásilkovna – 79 Kč (+ 40 Kč v případě dobírky).

It’s My Life vrácení zboží

V případě, že by vám z jakéhokoliv důvodu zboží nevyhovovalo, umožňuje It’s My Life vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Samozřejmostí je, že zboží nesmí být poškozené, opotřebené nebo částečně spotřebované. Vše musí být v původním obalu a kompletní.

Pokud zboží splňuje výše uvedené požadavky, nic nebrání tomu, abyste jej řádně zabalili, přiložili kopii dokladu o koupi, vyplněný formulář odstoupení od smlouvy a vše zaslali na adresu:

It’s My Life a.s.,
Plotní 332/73,
602 00 Brno.

E-shop si vyhrazuje právo na přezkoumání vraceného zboží ve lhůtě 10 dnů od jeho doručení zpět. Peníze by vám i tak měly být vráceny ve lhůtě 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.

It’s My Life reklamace 2024

Jestliže se na zakoupeném zboží vyskytne vada, máte právo v záruční lhůtě, která činí 24 měsíců od převzetí zboží, uplatnit v It’s My Life reklamace. Záruka se nevztahuje na poškození způsobené běžným užíváním, neodbornou manipulací nebo nadměrným zatěžováním.

Reklamaci můžete uplatnit těmito způsoby:

  • osobně na adrese Plotní 332/73, 602 00 Brno, kde vám bude vyhotoven doklad o přijetí reklamace,
  • prostřednictvím e-mailu: objednavky@itsmylife.cz
  • zasláním reklamovaného zboží s příslušnými doklady (viz níže) na adresu: Plotní 332/73, 602 00 Brno.

K urychlení vyřízení reklamace si připravte: doklad o prodeji zboží, detailní popis závady a zboží s veškerým příslušenstvím, které pak zašlete se všemi náležitostmi na výše uvedenou adresu. Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30 dnů od jejího uplatnění.

It’s My Life kontakt – e-mail, telefon, infolinka

It’s My Life infolinka: 800 177 377 (Po až Pá od 7 do 16 hodin).

It’s My Life e-mail: objednavky@itsmylife.cz.

S dotazy se můžete obracet na e-shop také pomocí on-line formuláře.

It’s My Life neposkytuje jen dietní balíčky na míru, ale také měření a analýzu těla, kterou můžete uskutečnit v jedné z It’s My Life poraden.