leden 2020

Slevové kódy iSetos leden 2020

Rating: 9 (7 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

iSetos je prodejce originální elektroniky Apple – počítačů iMac, tabletů iPad, telefonů iPhone a hudebních přehrávačů iPod. Kamenné prodejny iSetos se nacházejí v obchodních centrech Chodov a Nový Smíchov v Praze a v OC Futurum v Hradci Králové. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu iSetos.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. iSetos jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 1522 dny Black Friday v obchodech iSETOS: Sleva 13 % na Apple Mac

Jak ušetřit iSetos 2020

Pořídit si originální Apple produkty je tak jednoduché – stačí navštívit kamennou prodejnu či nakupovat pohodlně v internetovém obchodě iSetos třeba z domova. Skrblík pro Vás má připraveny typy slev, se kterými můžete při svém nákupu ještě navíc ušetřit (mj. se dozvíte, jak uplatnit slevový kód iSetos).

Záruka na iSetos

Jestliže jste nakoupili v internetovém obchodě iSetos a svůj nákup jste si rozmysleli, můžete do 14-ti dnů od převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy. V tomto případě je nutné informovat o odstoupení od kupní smlouvy prodejce písemně, k čemuž lze využít vzorový formulář pro odstoupení (viz e-shop iSetos, obchodní podmínky). iSetos Vám následně potvrdí, též písemně, jeho přijetí. Poté je nutné do 7 dnů zaslat zpět i zboží, pokud možno v originálním balení. Peníze zpět obdržíte bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14-ti dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Ne však dříve, než zboží dorazí zpět k prodejci nebo prokážete-li, že bylo zpět odesláno. Jestliže jste při objednávce zvolili jiný než nejlevnější způsob přepravy zboží, budou Vám vráceny náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání.

Pokud není uvedeno jinak, je na produkty poskytována záruka v délce 24 měsíců. Tu můžete uplatnit v kterékoliv prodejně iSetos a je doporučeno zboží reklamovat i s příslušenstvím a v původním obalu. Dále je vhodné předložit také záruční list, dodací list nebo fakturu, zejména za účelem rychlejšího vyřízení reklamace. Prodávající rozhodne o reklamaci ihned, ve složitějších případech do 3 pracovních dnů. O uplatnění reklamaceiSetos s Vámi bude sepsán reklamační protokol. Vyřízena musí být do 30-ti dnů od jejího uplatnění. Po vyřízení reklamace obdržíte reklamační protokol s uvedeným způsobem jejího vyřízení.

Typy slev, slevový kód iSetos


Slevový kód iSetos – máte ho a chcete ho při on-line nákupu využít? Zadejte ho v prvním kroku nákupního košíku do políčka Slevový/dárkový poukaz a klikněte na tlačítko Vložit. Jestliže máte k dispozici více slevových kódů iSetos, můžete je sice vložit všechny, ale protože se nedají kombinovat, bude Vám počítán pouze ten nejvýhodnější z nich.

Věrnostní program iSetos – pro věrné zákazníky nabízí obchod iSetos věrnostní kartu, díky které si můžete užívat nadstandartních výhod. Získáte ji na kterékoliv prodejně iSetos při svém nákupu a má neomezenou platnost. S věrnostní kartou např. získáte 1 % z celkové částky nákupu ve formě bodů poměrem 1:1 (1 bod = 1 Kč s DPH). Body můžete využít jako slevu iSetos na svůj další nákup. Sbírat a uplatňovat je lze vždy od 1. dubna do 31. března následujícího roku (neuplatněné body se nepřevádějí do dalšího období a propadají). Nechat si vystavit můžete i elektronickou věrnostní kartu iSetos, kterou si lze přidat do aplikace Wallet. Víc informací získáte v e-shopu iSetos či na prodejně.

Přihlaste se k odběru newsletteru iSetos a už Vám neunikne žádná sleva, novinka nebo akce, kterou iSetos aktuálně nabízí.

Doprava zdarmaobchod iSetos nabízí dopravu zdarma pouze na prodejnu, kde je nutné si objednávku osobně vyzvednout.

Sleva 6 % nebo 8 % na produkty Apple pro držitele karet ISIC/ITIC nebo po předložení potvrzení o studiu či zaměstnání pro aktuální školní rok – jste studentem či učitelem? Využít můžete slevu 6 % na aktuální modely iPad a 8% slevu na přenosné a stolní počítače Mac. Tyto slevy iSetos nelze kombinovat s již zlevněným zbožím, jinými akcemi nebo slevami a mohou je využít pouze osoby starší 18-ti let.

Aktuální akce iSetos – dozvíte se o nich z příchozího newsletteru iSetos nebo se stačí podívat do e-shopu iSetos, kde je uvidíte hned na první stránce (např. Back to School).

Možnosti platby na iSetos

Zaplatit za nákup lze v hotovosti nebo platební kartou (VISA, Maestro, MasterCard a VISA Electron) přímo na prodejně iSetos. Pokud v blízkém okolí žádnou nemáte, můžete si objednávku z e-shopu iSetos nechat doručit na dobírku a zaplatit dopravci až při jejím převzetí. Využít lze i bankovní převod, kdy bude Vaše objednávka expedovaná po připsání peněz za Vaši objednávku na účet prodejce. Poslední možností je financovat svůj nákup spotřebitelským úvěrem od společnosti Home Credit.

Způsoby dopravy z iSetos

Jestliže si svoji objednávku z e-shopu iSetos vyzvednete sami v některé z prodejen, budete mít samozřejmě vždy dopravu zdarma, ale také máte možnost prohlédnout si objednané zboží přímo na prodejně. Využít k přepravě zásilky lze i Českou poštu nebo přepravní společnost DPD. E-shop iSetos nabízí svým zákazníkům i velice pohodlné doručení kurýrem po Praze, kdy je velkou výhodou expresní doručení, pokud svoji objednávku provedete v pracovní den do 14:00.