květen 2024

3x Invia slevový kód na květen 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Cestovní agentura Invia je největší online prodejce zájezdů v Česku. Ty nabízí od několika stovek cestovních kanceláří z Česka, Slovenska a Německa, vždy za stejné ceny, za které je nabízí sama kancelář. Ušetřit lze například v rámci Last minute a First minute zájezdů a využít lze také cashback Invia.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Invia jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Invia slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Invia 2024

Invia nabízí nejširší výběr zájezdů na českém trhu.

Na Invia najdete zájezdy za exotikou, poznávací zájezdy, rodinné dovolené, eurovíkendy či možnosti pronájmu a ubytování v apartmánech. Pro všechny milovníky cestování a pro ty, kteří přemýšlejí o dovolené, je určen právě portál Invia. Najdete zde na jednom místě obrovské množství zájezdů vytvořených ve spolupráci s kvalitními českými a německými cestovními kancelářemi. Využijte slevy na zájezdy, dovolené či pobyty a cestujte letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Vyberte si a zadejte vámi požadovaná kritéria na délku pobytu, datum, kdy chcete dovolenou nebo zájezd uskutečnit, počet osob, určete si možnosti stravování, ať už se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive, stejně jako kategorii ubytování a hotelu a dovolená může začít.

Celá nabídka je rozdělena následovně:

  • zájezdy
  • last minute
  • exotika
  • poznávací zájezdy
  • autem po Evropě
  • apartmány
  • eurovíkendy

Díky našemu webu byste mohli na internetovém portálu Invia ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Invia.

Jak uplatnit slevové kupóny Invia

Poradíme Vám, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Invia. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit na Invia. Zadat slevový kód Invia je velice jednoduché.

Vyberte si aktuální slevový kód Invia

Na internetovém portálu Invia lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Invia. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Invia. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Invia stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami Invia a v původním okně se zobrazí slevový kód Invia. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Aktuální slevy Invia – jak ušetřit na Invia?

Internetový portál Invia pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru Invia, v němž se dozvíte o všech aktuálních slevách a akcích.

Cashback Invia

Cashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka1,3 % získat bonus 60 KčCashback Tipli1,25 % získat bonus 200 Kč

Cashback portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze poskytují Invia cashback, ten však není klasický, jak ho znáte. Získaná procenta z hodnoty vaší objednávky vám nebudou připsána na váš cashback účet, ale Invia je použije na dobročinné účely.

Pro získání cashbacku i v jiných obchodech, musíte být zaregistrováni na jednom z uvedených portálů, následně si vyhledejte daný obchod na jejich webu a uskutečnit objednávku. Za každý dokončený nákup obdržíte část peněz zpět na váš cashbackový účet, ze kterého si tyto peníze můžete přeposlat na váš bankovní účet.