srpen 2021

Slevový kód Intimissimi srpen 2021

9 (78 hodnocení) O obchodu

Intimissimi je italská značka dámského a pánského spodního prádla založená v roce 1996 v italském městě Dossobuono. Na prodejny Intimissimi narazíte v obchodních centrech v Praze, Brně, Plzni nebo v Pardubicích.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Intimissimi jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 85 dny Intimissimi.com | Sleva 20 % při nákupu dvou a více kusů
  • 113 dny Intimissimi.com → Mid Season Sale – slevy až 30 %
  • 169 dny Intimissimi.com | Až 60 % slevy na vybrané produkty

Jak ušetřit Intimissimi 2021

Intimissimi je síť prodejen nabízejících dámské i pánské spodní prádlo. Značka přináší na trh kompletní katalog spodního prádla, který zahrnuje kalhotky, tanga, tílka, podprsenky, pyžama, košilky, podvazky, plavky nebo pánské boxerky.

Pokud se chystáte k nákupu v obchodech Intimissimi, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Intimissimi. Znamená to, že nákup může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny Intimissimi

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód IntimissimiSlevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup v obchodech Intimissimi. Zadat slevový kód Intimissimi je velice jednoduché.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Intimissimi

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Intimissimi. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do obchodů Intimissimi, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Intimissimi. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Intimissimi.

Aktuální slevy Intimissimi

V obchodech Intimissimi pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Pokud si založíte účet, nakoupíte a zaplatíte, pak Vám obchody Intimissimi vrátí částku z hodnoty Vašeho nákupu. Tuto částku můžete po dobu tří měsíců využít k zaplacení zboží v následujícím nákupu.

Zaregistrujte se a začněte sbírat body, které budou každé tři měsíce převedeny na dárkové poukázky, které můžete uplatnit při nákupu v Intimissimi. Navíc obdržíte různé exkluzivní bonusové nabídky, které vám rovněž pomohou zvýšit počet bodů na Vašem kontě.

Věrnostní program Intimissimi je navázán na zákaznickou kartu, jejíž držitel po jejím předložení získá při každém nákupu nezlevněného zboží v obchodním domě Intimissimi desetiprocentní slevu.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru Intimissimi, pokud chcete být informováni o aktuálních slevách a akcích.