květen 2024

4x Hop Sport slevový kód na květen 2024

(53 hodnocení)
O obchodu

Hop Sport nabízí vše pro udržení postavy, přibrání svalstva nebo jen udržení fit a v dobré fyzické kondici. Na Hop Sport najdete posilovací věže, lavice, sety činek, kettlebelů a dalšího vybavení na posilování. Masážní válce a další jsou samozřejmostí, stejně jako švihadla a gymnastické míče. Doprava zdarma je k dispozici. Slevové kódy Hop Sport můžete najít na Skrblík.cz. K dispozici je také cashback Hop Sport pro získání peněz zpět po nákupu.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Hop Sport jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 20 dny Hop Sport sleva: 7 % na vybrané zboží
  • 50 dny 5% sleva Hop Sport na nezlevněné vybavení
  • 81 dny Slevový kód Hop Sport: 5% na vybrané produkty
  • 179 dny Listopadá 7% sleva do Hop Sport
  • 202 dny Řijnový slevový kód Hop Sport – ušetříte 5 %
Hop Sport slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Hop Sport 2024

Pobyt na čerstvém vzduchu je k nezaplacení a pohyb sám je cenný zdroj energie.

Ať už plánujete zapojit se do fitness tréninku nebo jste se rozhodli upravit svou zahradu pro sportovní vyžití celé rodiny, nahlédněte do specializovaného internetového obchodu Hop Sport, k dispozici je stránka s tipy na tréninky i blog o sportovním vybavením.

V nabídce najdete profesionální sportovní i rekreační produkty a doplňky pro celou rodinu. Od vybavení pro fitness, silový trénink, fitness doplňky až po společenské hry a produkty pro domácnost a zahradu jako trampolíny, bazény aj.

Vybírat můžete kdykoli z pohodlí domova a je tu i možnost,  jak ušetřit na Hop Sport.

Sledování profilu Facebook je nejrychlejší variantou, jak ušetřit na Hop Sport. Obchod zde pravidelně upozorňuje pomocí příspěvků na chystané akce a slevy nebo poskytuje i zajímavé tipy z oblasti fitness.

Další způsob, jak ušetřit na Hop Sport, nabízí využití služby cashback u některého z poskytovatelů.

Jak získat slevový kupón Hop Sport

Slevový kupón Hop Sport bývá také tu a tam vkládán přímo na webové stránky eshopu. Pokud ho zde nenaleznete, zapátrejte na portálu Skrblík, kde jsou pro vás kupóny pravidelně aktualizovány.

Můžete také sledovat Hop Sport na Facebooku, kde bývá občas slevový kupón Hop Sport také uveřejněn.

Jak uplatnit slevový kupón Hop Sport

Každý slevový kód Hop Sport snadno uplatníte již v prvním kroku objednávky.  Při náhledu košíku postačí do políčka “SLEVOVÝ KÓD” vepsat získaný kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kupón Hop Sport může být však časově omezen a určen pouze pro určitou kategorii zboží, pro kterou lze uplatnit. Je dobré si tedy před zadáním tyto informace ověřit.

Slevový kod Hop Sport můžete získat také během slevové akce Black Friday.

Slevový kód Hop Sport

Cashback Hop Sport

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli 3% získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Služba cashback je způsob, jak získat část peněz z nákupu zpět. Postačí se zaregistrovat u některého poskytovatele služby (Plná peněženka, Vratné peníze, RefundoTipli) a přes jejich speciální odkazy vstoupit na stránku obchodu a nakupovat. Procento vracených peněz přes cashback se u každého obchodu liší, obvykle jde o 2 až 10 %. Obchod nabízí formou Hop Sport cashback  3% slevu.

Hop Sport slevy – výprodeje, Black Friday…

Hop Sport slevy nenaleznete sice standardně na webových stránkách obchodu, ale jsou pravidelně promovány na profilu Facebook, kde bývají uvedeny odkazy na různé slevy. Obzvláště oblíbený je Hop Sport výprodej. Jedná se o doprodej skladových zásob.

Obchod se aktuálně zapojuje také do časově omezené slevové akce Hop Sport Black Friday.

Hop Sport doprava zdarma a cena poštovného

Pokud není u konkrétního produktu uvedeno jinak, je Hop Sport doprava zdarma platná pro jakoukoliv objednávku. Dopravu zajišťují kurýrní služby DPD a DHL a dodání je možné pouze na území ČR.

Osobní odběr není možný, protože obchod nemá kamennou prodejnu ani výdejnu. Obchod se neúčastní listopadové akce Den dopravy zdarma,  ale čas od času pořádá vlastní plošnou akci, při které je v Hop Sport poštovné zdarma na všechny objednávky.

Hop Sport vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje, obchod vám vyjde vstříc. Hop Sport vrácení zboží lze provést bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednaného zboží.

Nejprve kontaktujte zákaznické centrum na e-mail info@hop-sport.cz , kde zašlete vyplněný vzorový formulář (součást zaslaných obchodních podmínek, případně ke stažení na webu obchodu)

Obchod pošle na adresu z objednávky kurýra a ten zboží ZDARMA vyzvedne. Vrácené zboží musí být nepoškozené, nesmí být porušený hygienický obal produktu a musí být vrácené spolu s dokladem o zaplacení.

Peníze Vám budou vráceny stejnou cestou, jakou jste za objednávku zaplatili, pokud se nedohodnete jinak. Pokud byl součástí dodání dárek, musíte vrátit i ten.

Hop sport reklamace 2024

Obdobným způsobem jako vrácení zboží je řešena také každá Hop sport reklamace, kterou můžete podat do 24 měsíců od převzetí zboží. O případné reklamaci vždy nejprve informujte obchod pomocí reklamačního formuláře. Poté se s Vámi obchod domluví na dalším postupu.

Do 30 dnů od podání reklamace budete vyrozuměni o způsobu vyřízení reklamace. Náklady na zaslání zboží nese kupující, a to i v případě, že bude reklamace uznána.

Hop Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Hop Sport zůstává v kontaktu se zákazníky a nabízí několik možností, kam můžete směřovat své dotazy:

  • k telefonním dotazům je tu v pracovní dny od 7-15 hod. zákaznická linka. Hop Sport telefon je 296 330 522.
  • pro písemné dotazy je tu k dispozici Hop Sport e-mail: info@hop-sport.cz
  • přímo na stránkách e-shopu je připraven chat, který je propojen se sítí Facebook