duben 2024

2x Home Point slevový kód na duben 2024

(24 hodnocení)
O obchodu

V nabídce e-shopu Home Point si můžete vybrat ze širokého sortimentu vybavení a dekorací do domácnosti. Koupit můžete například nádobí, vybavení na vaření a pečení, nářadí pro kutily, zahradní dekorace a mnoho dalších produktů. Skrblík pro Vás pravidelně připravuje slevy a slevové kódy Home Point.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Home Point jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Home Point slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace3. 4. 2024

Jak ušetřit Home Point 2024

Potřebujete si vybavit svoje kuchyňské království nebo vás třeba čeká pořádná oslava? Nakupujte domácí potřeby a dekorace v e-shopu Home Point, kde si z široké nabídky jistě vyberete. Při svém nákupu navíc můžete ušetřit, neboť Skrblík pro vás má tipy, jak např. využít slevový kód Home Point a nakoupit tak s exkluzivní slevou. Nenechte si žádné slevy na Home Point ujít.

Záruka na Home Point

Jestliže jste nakoupili v e-shopu Home Point a zakoupené zboží vám nevyhovuje, do 14 dnů od převzetí zboží máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy. Nutností je zaslat zakoupené zboží zpět prodávajícímu, přičemž obchod Home Point vám do 30 dnů po obdržení vráceného zboží vrátí zpět odpovídající část kupní ceny předem dohodnutým způsobem. Takto vrácené zboží nesmí být poškozené, musí být bez známek používání a nejlépe v původním obalu spolu s dodacím listem či daňovým dokladem.

Pokud potřebujete na zakoupené zboží uplatnit reklamaci, můžete tak učinit v době 24 měsíců od převzetí zboží (za předpokladu, že na výrobku nebo v záručním listě není uvedena delší záruční lhůta). Pro správné posouzení reklamace je důležité, aby bylo zboží k reklamaci dodáno kompletní, čisté a v souladu s hygienickými předpisy nebo všeobecnými hygienickými zásadami. Nutné je přiložit doklad o koupi a záruční list (pokud ten byl dodaný spolu se zbožím).

Slevový kód Home Point

V obchodě Home Point je pověřený reklamační pracovník povinen vaši reklamaci řádně prověřit a o jejím vyřízení ihned rozhodnout (ve složitých případech do 3 pracovních dnů). Celková doba nutná pro vyřízení reklamace nesmí být delší než 30 dnů. O jejím vyřízení pak budete informováni písemně a budete vyzváni obchodem Home Point k vyzvednutí výrobku. Pokud jste zboží k reklamaci zaslali poštou, bude vám vráceno stejnou cestou.

Typy slev, slevový kód Home Point

Sleva v Home Point – přihlaste se přes Facebook či svojí e-mailovou adresou a zatočte si kolem štěstí, kde můžete na svůj nákup získat zajímavou slevu. Pokud budete mít štěstí, čeká na vás výhra v podobě slevy až 20 %. Po zatočení kolem se ihned dozvíte, zda jste vyhráli a pokud ano, můžete uplatnit unikátní slevový kód Home Point, který se vám poté objeví, při svojí objednávce v e-shopu Home Point. Tento slevový kód Home Point má omezenou platnost (24 hodin).

Sledujte obchod Home Point na Facebooku – obchod zde totiž uveřejňuje nejen zajímavé nabídky, ale i různé soutěže, do kterých se můžete zapojit a vyhrát tak zajímavé ceny.

Slevový kód Home Point – máte k dispozici slevový kód Home Point a chcete ho při svém nákupu uplatnit? Jednoduše ho zadejte při potvrzení objednávky do políčka Poukaz a klikněte na Aplikovat.

Akce – vybírejte ze stovek produktů s akčními slevami Home Point. V nabídce tak třeba najdete kuchyňské potřeby či pomocníky k úklidu vaší domácnosti.

Přihlaste se k odběru newsletteru Home Point a už vám neuniknou žádné slevy, dárky ani novinky. Všechny informace najdete pravidelně ve své e-mailové schránce.

Chcete nakupovat jednoduše a hlavně výhodně? Registrujte se v e-shopu Home Point, kde si po zadání e-mailové adresy vytvoříte účet a následně zadáte své jméno, příjmení a zvolíte si heslo. Ve svém účtu můžete spravovat objednávky i své osobní údaje.

Možnosti platby na Home Point

Objednávka vám bude zaslána na dobírku, zaplatíte tak až při převzetí přímo dopravci. Při placení můžete použít platební kartu či zaplatit v hotovosti.

Způsoby dopravy z Home Point

Objednané zboží z e-shopu Home Point vám bude doručeno prostřednictvím kurýra společnosti Packeta (Zásilkovna). Pokud nakoupíte za více než 1 000 Kč, tak to bude dokonce zdarma.